Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy te wahacze są oryginalne?


bartek723

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam jeśli już ktoś oto pytał ale nie mogę nic znaleźć na ten temat to te wahacze http://moto.allegro.pl/wahacze-vw-audi-skoda-lemforder-trw-oryginal-kpl-i1261979798.html tuleje są TRW a reszta lem.

Rozumiem, że dzwoniłeś do gościa i stąd info o tulejach TRW a reszcie LEMFORDER?

Aukcja jest tak opisana, że spokojnie sprzedawca mógłby ci wysłać wahacze TRW zamiast LEMa i mógłbyś go cmoknąc. Zapytaj kolegi TOM77 w jakiej cenie może zaoferować ci taki komplet i będizesz wiedział na ile cena z aukcji jest prawdopodobna za lema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś czas temu brałem u kolegi TOM77 wahacze firmy febi i za komplet płaciłem coś ok. 1100zł a LEMa miał coś w okolicach 1500zł więc nie wiem czy jest możliwa taka różnica w cenie :mysli: skoro kolega TOM77 ma konkurencyjne ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że dzwoniłeś do gościa i stąd info o tulejach TRW a reszcie LEMFORDER?

Aukcja jest tak opisana, że spokojnie sprzedawca mógłby ci wysłać wahacze TRW zamiast LEMa i mógłbyś go cmoknąc. Zapytaj kolegi TOM77 w jakiej cenie może zaoferować ci taki komplet i będizesz wiedział na ile cena z aukcji jest prawdopodobna za lema.

Tak dzwoniłem do niego zapewniał mnie że to są ori wahacze Lem z tulejami TRW daje fakturkę na nie no sam nie wiem czy ryzykować. Na pewno odezwę się do Tom77.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że dzwoniłeś do gościa i stąd info o tulejach TRW a reszcie LEMFORDER?

Aukcja jest tak opisana, że spokojnie sprzedawca mógłby ci wysłać wahacze TRW zamiast LEMa i mógłbyś go cmoknąc. Zapytaj kolegi TOM77 w jakiej cenie może zaoferować ci taki komplet i będizesz wiedział na ile cena z aukcji jest prawdopodobna za lema.

Tak dzwoniłem do niego zapewniał mnie że to są ori wahacze Lem z tulejami TRW daje fakturkę na nie no sam nie wiem czy ryzykować. Na pewno odezwę się do Tom77.

Wiesz co, może mój post wygląda jakbym od razu coś sugerował, że to jakiś wałek ale nie do końca o to mi chodziło. Generalnie wszystko trzeba sprawdzać i tyle. Może akurat koleś ma tak skompletowane te zestawy jak piszesz i ta cena taka wychodzi? diabli wiedzą. Na allegro jest sprzedawca (CONEX chyba), który sporo ORI części nówek sprzedaje znacznie taniej niż ASO. Więc tak naprawdę wszystko jest możliwe. Trzeba tylko sprawdzić na początek wszystko co tylko się da, żeby potem wtopy nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie powstrzymam się od zakupu jak jestem zielony w temacie ori widziałem tylko używane u siebie jak wymieniałem. Dzięki za pomoc. Myślę że lepiej kupić febi ale też waham się bo te mity które wałkują się tu tyle że albo wytrzymają albo się posypią jak każde robią mi wodę z mózgu normalnie. Master Sporty śmigały rok teraz się sypie jeden po drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swego czasu tez szukałem wahaczy i kupiłem niby ori Lema za 1200zł...po obejrzeniu odesłałem gościowi lekko wqr... :cool1:

W ostateczności nabyłem za 1200zł komplet Febi, jak na razie odpukać jest ok :hi: Cena za komplet LEMA zaczyna się od 1.5tys a kończy w aso 2.2tys :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...