Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Zakładanie lusterka wewnętrznego fotochromatycznego (fotochrom, przyciemniające)


mk4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie czy ktoś coś rezal w tym kierunku :cool1:? interesuje mnie założenie takiego lusterka do b7 :mysli:. (jak by się dało podłączyć czujnik zmierzchu było by gites)

pozdrawiam

MK4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez bym sobie cos takiego załozył :)

wystarczy mi tylko zeby sie sciemniało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko przy okazji , mam takie lusterka ale zastanawia mnie na jakiej podstawie to działa :rolleyes:

w sensie technicznym jak to działa czy jak zrobić zęby działało :gwizdanie: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam się szczerze, że nie dokończa mam pojecie :)...

nie wiecie przypadkiem czy takowe można zamontować w miejsce zwykłego czy uchwyt na szybie będzie pasował ? w sumie to mnie najbardziej interesuje?? :mysli:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam od nowości i to działa ma zasadzie czym jaśniej na zewnątrz tym lustra robią sie ciemniejsze tam bynajmniej mi się wydaje z obserwacji..... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa dwa czujniki :P jakies światło mierze :P czy cos tam :P

jeden z przodu drugi z tyłu :P i tyle jak jest jazno lustor jadne jak ciemno lustro ciemne :) easy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest do tego potrzebna jakaś specjalna szyba przednia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czujniki sa w lusterku ;P z przodu i z tyłu lusterka :P i tyle ;P

wypinasz lusterko przekręcając je w prawo albo w lewo

i zaklada sie z czujnikiem to najmniejszy problem ale kurde

gdzie to podłaczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry właśnie patrzałem w garażu że nie mam w audi fotochromatycznego ... ale miałem w Volvo i mocowane było do podsufitki a zwykłe na szybe ..działanie zaś jest takie jak opisuje Boberek są czujniki światla ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kurde gdzie to podłaczyć ;)

Flyer'a trzeba na spocie zdybać i zobaczyć jak to jest montowane i w jaki sposób zasilane. Sie wyrwie i zobaczy :naughty::decayed:

Od biedy zasilanie można 'wziąć' spod kabli deski rozdzielczej?[br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 15:37_________________________________________________

http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_elektryczny/b6_lusterko_fotochromatyczne_wsteczne_czy_ktos_naprawial_czujnik_swiatla-t56801.0.html;new

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest do tego potrzebna jakaś specjalna szyba przednia?

z tego co się orientuje to szyba nie ma znaczenia tylko w szybie przeznaczonej na tego rodzaju lusterek jest dodatkowo zaciemnione miejsce, żeby ukryć kabelki zasilające

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie kupuje razem z lusterkiem taki plastik a od strony szyby chyba nic nie ma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyba jest zwykla. Lusterko ma 2 czujniki tak jak pisal boberek. Instalacja idzie w podsufitke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzimy na spocie :P wyciagniemy od ciebie i zbaczymy gdzie idzie :P ten kabelek ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dajcie znać jak się wam uda operacja[br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 19:30_________________________________________________a ten czujnik zmierzchu jest tez w lusterku ? bo kurcze świeciłem w niego latarka i światła jak się paliły tak się paliły ;/ (test na octavi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...