Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Zakładanie lusterka wewnętrznego fotochromatycznego (fotochrom, przyciemniające)


mk4

Rekomendowane odpowiedzi

z lusterkiem fotochromatycznego do b7 wyszedł problem...aktualnie jestem po rozmowie telefonicznej i nie pasuje to lusterko w miejsce starego zwykłego...;/ niestety jest większe (większy gdzieś około 1cm).. jak ktoś ma wymianę szyby to jest to super rozwiązanie.. w innym przypadku rezanie uchwytu...

A jakie konkretnie lusterko sprawdzałeś ? Ori od B7 czy od B6 ? Fotochrom czy fotochrom pod czujnik deszczu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusterko z 2007 rok fotochromatyczne bez czujnika deszczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod twoją szybę powinno pasować lusterko fotochrom z B6 choć z B7 bez czujnika deszczu również powinno pasować, ze względu na to że płytka montażowa lusterka zamocowana w szybie zarówno w modelu B6 jak i B7 jest taka sama (ten sam nr katalogowy). Inaczej sprawa sie ma w przypadku lusterka fotochrom z B7 ale w opcji pod czujnik deszczu tam juz występuje inne rozwiązanie większa płyka montażowa w postaci okręgu w środku miejsce na czujnik deszczu, całość dociska sprężyna i dopiero na tym montujesz lustro.

Masz gdzies foto tego lusterka fotochrom które posiadasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co nie mam aktualnie ale dziś popołudniu będę miał wiec zrobię zdjęcia

... kurka chyba ze brakuje tam czujnika deszczu... ale nie ma śladu okablowania.. no nic wrócimy do tematu wieczorkiem... myślę ze kolo 16-18 dam odpowiedz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mm.max a które światełka odprowadzają, bo przy xenonie to dobrze by chyba było jakby przeciwmgielne odprowadzały? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mm.max a które światełka odprowadzają, bo przy xenonie to dobrze by chyba było jakby przeciwmgielne odprowadzały? :mysli:

W poprzednim samochodzie odprowadzały mnie xenony i to był ból ale w audi myślą sensowniej i to jest właśnie zaleta audi

Odprowadzają cię przeciwmgielne przód i pozycyjne tył. Czas odprowadzania ustawiasz w VAGu. Światła zapalają się przy wyjściu z samochodu przez okresloną ilość sek. oraz po otworzeniu samochodu pilotem do momentu otwarcia drzwi kierowcy.

Wadą tego systemu w moim druciarskim wydaniu ze działa to przez cała dobę nawet przy słonecznej pogodzie :thumbdown: dlatego konieczne jest dołożenie czujnika zmierzchu w lusterku tak aby cały system przypominał rozwiązanie fabryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to git :) kolejny mod do zrobienia :)

fajnie ;)

czekamy na opis ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod twoją szybę powinno pasować lusterko fotochrom z B6 choć z B7 bez czujnika deszczu również powinno pasować, ze względu na to że płytka montażowa lusterka zamocowana w szybie zarówno w modelu B6 jak i B7 jest taka sama (ten sam nr katalogowy). Inaczej sprawa sie ma w przypadku lusterka fotochrom z B7 ale w opcji pod czujnik deszczu tam juz występuje inne rozwiązanie większa płyka montażowa w postaci okręgu w środku miejsce na czujnik deszczu, całość dociska sprężyna i dopiero na tym montujesz lustro.

Masz gdzies foto tego lusterka fotochrom które posiadasz ?

hey mm.max takie mam lusterko

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mk4 no to masz lustro z fotochromem do B7 ........ ale pod czujnik deszczu wiec nie pasuje do zwykłej szyby

Do ciebie będzie pasowało lustero z "małym" mocowaniem z A4, A6

Potrzebujesz takie

f6a01jn9.th.jpg f4de1fa0.th.jpg

może byc bez włacznika czyli ze starszych modeli A4 i A6 ale chodzi o sposób mocowania do szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mk4 no to masz lustro z fotochromem do B7 ........ ale pod czujnik deszczu wiec nie pasuje do zwykłej szyby

Do ciebie będzie pasowało lustero z "małym" mocowaniem z A4, A6

Potrzebujesz takie

f6a01jn9.th.jpg f4de1fa0.th.jpg

może byc bez włacznika czyli ze starszych modeli A4 i A6 ale chodzi o sposób mocowania do szyby

ok dzięki no widzisz wiec muszę zadać pytanie kto chciałby się wymienić :)... ale to już w innym dziale

dzięki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mial ktos z was stycznosc z lusterkiem ktore bylo montowane w RS4? W jego gornym prawym rogu jest kompas :kox: w postaci wyswietlanej czerwonej literki ...fajna rzecz :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale to jest odrazu z czujnikiem deszczu :)

i takie lustro jest tez w S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale to jest odrazu z czujnikiem deszczu :)

i takie lustro jest tez w S4

ciekawe jakie sa ceny o ile sa dostepne uzywki :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro nie widizałem :)

lusterko normalne w granicach

200 a 300 zl od B6 czy tam B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro nie widizałem :)

lusterko normalne w granicach

200 a 300 zl od B6 czy tam B7

no komu jak komu ale Tobie mozna wierzyc ze na allegro nie widziales :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterko fotochrom na "algiero" 130 - 300 PLN. Dzwoniłem dziś do ASO z pytaniem o cenę nowej sztuki... 900PLN :wallbash:

Jak już znajdę czarne (soul) dla siebie (wymieniam pod kolor nowej podsufity), będę pozbywał się swojego, szarego (platin-hell), za przystępną cenę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Obecne lusterko to fotochrom tylko kolorek mi nie pasi i chcę wymienić :) 900 zyla nie dam - wolę już jeździć z szarym :decayed:. Poszukam czegoś na allegro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...