Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Zakładanie lusterka wewnętrznego fotochromatycznego (fotochrom, przyciemniające)


mk4

Rekomendowane odpowiedzi

A czy czujnik z przodu lusterka nie jest czasem czujnikiem deszczu ?! bo mi się zawsze tak wydawało :tongue4:

Czujnik deszczu jest miedzy lusterkiem, a szyba (doslownie). "Wyczuwa" uderzajace o szybe krople.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy czujnik z przodu lusterka nie jest czasem czujnikiem deszczu ?! bo mi się zawsze tak wydawało :tongue4:

Czujnik deszczu jest miedzy lusterkiem, a szyba (doslownie). "Wyczuwa" uderzajace o szybe krople.

O ten właśnie mi chodziło ;) Bo on również znajduje się na uchwycie do którego jest przymocowane lusterko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy..

może ktoś ma pojęcie jaki numer ma wtyczka jaka potrzebna jest do dołączenia tego lusterka (chodzi mi od strony samochodu wtyk do lusterka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b00840a5a4fbf504med.png

jak dobrze myślę to oto chodzi

numer : 8E0 971 833 (6 styków) (nazwa: oprawka wtyczki ze styk.płask. krociec łączący lusterko wewnętrzne przyciemniane automatycznie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja elektrykiem nie jestem :) i sie nie znam :) ja musze widziec jak ktos ma podałczone inaczej tego nie zrobie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy do tego lusterka dochodzi tylko zasilanie czy może jeszcze jakieś inne kable. Sygnałowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy do tego lusterka dochodzi tylko zasilanie czy może jeszcze jakieś inne kable. Sygnałowe?

tez dobre pytanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem na pewno, w końcu, w lusterku są 4 kabelki (wtyki), wiec pewnie tez współgra z przyciemnianiem lusterek bocznych (jak to pisali w tym temacie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie w każdym jest ze są boczne lusterka

Adaho ma sciemniające a nie ma bocznych fotochromatycznych :) dzis u niego rozbiore :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie w każdym jest ze są boczne lusterka

Adaho ma sciemniające a nie ma bocznych fotochromatycznych :) dzis u niego rozbiore :P

i udało się coś ustalić w tym kierunku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kable (2) idą gdzieś w okolice kolan kierowcy, jak jest oryginał to zdaje się do bordnetza (central electronics).

Pozostałe dwa powinny iść do lusterek bocznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie... czyli one już maja przygotowane wyjścia na prawe/lewe lusterko... no nic lusterko mam tylko teraz czas i zakladam

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--------------------------------------------------------------------------------

dokładnie... czyli one już maja przygotowane wyjścia na prawe/lewe lusterko... no nic lusterko mam tylko teraz czas i zakladam

pozdro

masz lusterko z czujnikiem deszczu?

czy ta instalacja ogarnie temat czujnika deszczu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik deszczu to na bank będzie wymiana właśnie bordnetza, macie zapewne lowline wersję....

Przy wymianie bordnetza można się już też pokusić na zrobienie sobie DRLi ;)

Ten kabelek nie ogarnie tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...