Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Jak usunąć PLAK z deski i wszystkich elementów ?


WALDI1988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ...

Mam wielki problem. Koleś, ktory mi prał auto zaplakował blyszczaco wszystkie elementy wnetrza ..

Wiem ze woda tego nie zmyje ...

Znacie kogos kto usuwa PLAK w krakowie albo jak to samemu zrobic?

za wszystkie rady bede serdecznie wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez plak trzyma 2 dni góra 3.

nie ma tragedii.

Jedynie porażka że błyszczący. Ale za to zapach jest. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poza tym idealnie zbiera i przykleja kurz do deski bo po prostu jest tlusty,ja niestety w sluzbowym peugeocie musialem zmywac po jednym debilu co wyznaje zasade ze musi byc polysk,dwa razy juz tak mi zalatwil deske mimo moich uwag,za pierwszym razem po dluzszym czasie na desce zrobila sie skorupa z brudu,za drugim juz zmylem od razu ciepla woda i odrobina delikatnego plynu do naczyn,pomoglo idealnie,potem plyn do deski meguiare`s i jest ok,niestety nie stosowalem tego na plastikach w audi,moze warto sprobowac w jakims malo widocznym miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meguiare też jest tłusty. Możesz użyć płynu do szyb np Clin. sprawdzony sposób na zmycie tłustego syfu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meguiare też jest tłusty. Możesz użyć płynu do szyb np Clin. sprawdzony sposób na zmycie tłustego syfu.

nie wiem jakiego meg uzywasz ale jak chcesz to mozesz sprawdzic u mnie na desce,na pewno nie jest tlusty,powierzchnia jest zedydowanie bardziej mat niz polysk,no chyba ze go za duzo nawalisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciepła wodą, gąbeczka + niezawodny Ludwik i podejrzewam, że sprawa zostanie załatwiona.

Poza tym, za jakiś czas Ci to zejdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meguiare też jest tłusty. Możesz użyć płynu do szyb np Clin. sprawdzony sposób na zmycie tłustego syfu.

Natural Shine

Specu, nie wprowadzaj ludzi w błąd - Natural Shine nie jest tłusty - domyślam się, że nie miałeś do czynienia z tłustym produktem. Wszystkie kosmetyki do plastików muszą być bardzo delikatnie natłuszczone i taki też jest Natural Shine. Plak wygląda jak smalec albo olej słonecznikowy w porównaniu do Natural Shine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, może przesadziłem z określeniem "tłusty". Efekt wizualny jest naprawdę fajny, ale nie odpowiada mi po prostu w dotyku ten środek, rączka od boczka mi się ślizga.. żeby uprzedzić Wasze pytanie - nie przesadziłem z ilością środka :wink4: Do plaka nie zamierzam nawet porównywać, ostatnio stosowałem ten syf jakieś 10 lat temu w swoim golfie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, może przesadziłem z określeniem "tłusty". Efekt wizualny jest naprawdę fajny, ale nie odpowiada mi po prostu w dotyku ten środek, rączka od boczka mi się ślizga.. żeby uprzedzić Wasze pytanie - nie przesadziłem z ilością środka :wink4: Do plaka nie zamierzam nawet porównywać, ostatnio stosowałem ten syf jakieś 10 lat temu w swoim golfie

A ja jednak mam wrażenie, że przesadziłeś troszeczkę z ilością :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Widziałem w wielu autach użycie NS na bocznych rączkach i nic się nie ślizga - wtarłeś to w plastik i przetarłeś mikrofibrą do sucha ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nanoszę bezpośrednio na boczek, bo nierównomiernie się rozkłada. Najpierw aplikuję na ręcznik i rozprowadzam ręcznikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nanoszę bezpośrednio na boczek, bo nierównomiernie się rozkłada. Najpierw aplikuję na ręcznik i rozprowadzam ręcznikiem.

A czemu ręcznikiem ? Strata produktu Robciu :tongue4:

Psikasz na aplikator i rozprowadzasz aplikatorem - zdecydowanie lepiej się wchłania w powierzchnię. Ręcznikiem się poleruje po mniej więcej 30-60 sekundach odczekania aż trochę poleży na plastiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż sprawdzę, czy po polerowaniu to nie będzie się ślizgało. Jeszcze chyba mam jeden nie ruszany aplikator :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonax za 20 zyla sprzedaje 2 microfibry 40x 40 cm

Miałem kiedyś i o ich jakości nie będę się wypowiadał, bo poszły do ścierania podłogi.

Płyn do mycia naczyń, jak już ktoś wspomniał i będzie po problemie;)

Ciekawe jak będzie wyglądała deska rozdzielcza po Ludwiku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bzdura porobisz smugi, ludwig jest srodkiem żracym, mozesz cos uszkodzic, zostaw sam odpatruje przetrzyj tylko i tyle, sucha szmata - dobrze ze nie wyswiecił olejem silnikowym :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...