Skocz do zawartości
IGNOROWANY

guzik hamulca ręcznego a4 b6


adik1983

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie zamowiłem w serwisie przycisk hamulca recznego zabrałem sie do wymiany rozebralem rączke zdemontowałem guzik i okazało sie ze ten nowy ma inna budowe co z tym fantem zrobić

3347wr5.jpg

1ovtqx.jpg

24fkx91.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nowy guzik pasuje do młodszych B6 i B7. Starsze B6 wymagają teoretycznie wymiany całej dźwigni. Mówię teoretycznie bo w praktyce jak ktoś wyreza jedno do drugiego to też będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mozesz to cyknij fote jak wygląda lewarek bez tego guziczka to co da rade tu wyrzeźbić:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nowy guzik pasuje do młodszych B6 i B7. Starsze B6 wymagają teoretycznie wymiany całej dźwigni. Mówię teoretycznie bo w praktyce jak ktoś wyreza jedno do drugiego to też będzie.

Potwierdzam. Tez zakupilem nowy przycik do recznego i moj stary byl przyklejony do dzwigni na bialym silikonie. Nowy ma inne mocowanie i musialem wymienic cala dzwignie na ta z B7

Wysłane z mojego MT11i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie uśmiecha mi sie wymieniać dziwgni całej wole porezac

---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ----------

annd5h.jpg tak to wyglada

r23jbt.jpg

x232ty.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to trzeba się trochę poznęcać nad guzikiem, potem klej/silikon i heja.

a tak przy okazji to masz może nr tego nowego guzika??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8E0711333A 3Q7 przycisk recznego chrom 61,14zł u gajosa

thx ciekawe jaki ja bede miał skoro auto z 11/2003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwal się później po rezaniu bo też myślę nad tym modem :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu chętnie odkupię od Ciebie tego bajera jak nie będzie Ci się chciało modzić, bo też czeka mnie wymiana, a że rocznik 2006 powinno chyba pasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podajcie numer tego guzika, bo ja też mam do wymiany. Dzięki

Przeciez masz podany w tym watku

Wysłane z mojego MT11i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Odświeżam kotleta :D i jak sprawa się skończyła, też właśnie stoję przed zmianą guzika. Tylko właśnie patrze, że pomimo mam już B7 mam ten guzik jak w B6 . Szukając w internecie znalazłem dwa numery tego guzika 8E0711333A 3Q7 I 8E0711333B 3Q7. Czy ten drugi to bedzie wlasnie numerem tego mojego guzika. Dzieki pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też opcja oklejenia folią carbon jak ktoś coś ma w samochodzie pod kolor ;) Ja tak zrobiłem mam popielniczkę i plastik pod miechem w grafit carbon no i guzik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy wszystkie hamulce ręczne z b7 mają już wymienne przycisk ręcznego, czy od któregoś roku ? Bo mam b6 i jest nie wymienny. Chce kupić z b7 ręczny, ale właśnie nie wiem czy wszystkie już mają wymienne czy nie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę odgrzeję wątek...  Po jego lekturze zajrzałem do swojej B7 z 2005 roku i okazało się, że przycisk jest aluminiowy, niewymienny, więc zacząłem przeglądać aukcje, wszystkie z B6/B7 które miały zdjęte nakładki miały też aluminiowe, niewymienne przyciski... Zacząłem więc przeglądać aukcji z ręcznymi z EXEO, kolor na zdjęciu przypominał te nowe, plastikowe przyciski (nieco inny odcień), kupiłem (65 zł z przesyłką), właśnie rozpakowałem paczkę i strzał okazał się trafiony - dźwignia z 2009 roku, ma wymienny przycisk - przy okazji przycisk jest praktycznie w idealnym stanie.

Tak więc jeśli ktoś będzie szukał dźwigni z wymiennym przyciskiem to polecam zwrócić uwagę na te z EXEO :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...