Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B6 2.0 130Km Alt Błąd 17927


pawel1993r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam następujący problem pojawił mi się błąd 17927 regulacja wałka rozrządu strona 1 - zła funkcja zwarcie do innego wyjścia - BŁĄD SPORADYCZNY co mogło paść na jaką kwotę mam się przygotować proszę o pomoc :) Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem ten blad jak bawilem sie zaworem sterujacym wariatorem. Pewnie masz problem z ustawieniem fazy i dlatego wywala blad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wystarczy jechać do mechanika on podepnie pod kapa zmieni to i powinno być Ok dobrze rozumiem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie bawilem mechanicznie regulujac. Mozesz zobaczyc czy zawor nie wytarl rowkow w wariatorze , przez co gubi cisnienie oleju i swiruje wariator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli wariator do naprawy to moge pomoc pisz maila, sam zawor znajdziesz na allegro od 300zl pierscienie na zawor 50zl za sztuke na zamowienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj trochę o tym poczytałem na innych forach i piszą że najprawdopodobniej będzie do wymiany ten czujnik z tyłu silnika co steruje zmienna faza rozrządu a podobno kosztuje koło 1000zł :( nie wiem gdzie oddać samochód żeby ktoś to zrobił dobrze i wiedział co i jak a nie po kolei wymieniał czesci tak jak większość dzisiejszych mechaników :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od czasu do czasu mam takie zawory , wiec jak dobrze pogadasz to moge pozyczyc na testy :) a jak sie sprawdzi to i sprzedac, ale o tym na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawel1993r cena nowego zwala z nóg, a jak pogadasz dobrze z benyA4 to pewnie w tej kasie zmieścisz się z regeneracją zaworu i jeszcze wariatora; będziesz miał komplecik- tak że spokojnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam jeden problem dzisiaj rano wsiadlem odpalilem maszyne i pojechałem do pracy gdy wracałem coś się stało że bardzo powoli spadają obroty zauważyłem że na zimnym jest ok ale jak się nagrzeje lecą bardzo powoli :( czy może mieć to coś wspólnego z tym rozrzadem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mi tez obroty wolno spadały problem tkwił w uszkodzonym czujniku sprzegła pod pedałem czujnik wymieniony problem z głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...