Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 1.8 TFSi Silver Pearl by Lutek - / Neon /19" Rotor / Kiera TTS /


Lutek90

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wam przedstawić świeżo zakupioną Audi A4 B8 z 2008 roku od pierwszego właściciela i co najważniejsze na czym mi bardzo zależało to z niskim przebiegiem , myślę że 35000 tys mil czyli dokładnie 55 tys km jest to całkiem przyjemny przebieg jak na auto z benzyną , posiada pełną książkę serwisową , aktualny MOT i certyfikat autentyczności przebiegu z salonu AUDI .

Fajnym plusem jest to że lakier na aucie jest faktycznie w stanie idealnym zresztą wnętrze tak samo , tylne siedzenia wyglądają jak by bardzo mało były używane. Bardzo ważne że auto jest bardzo zrywne dużo lepiej pracuje niż moje 2.0 TFSI b7 , hamulce bardzo mocne i reagują idealnie , dodatkowo skrzynia biegów idealnie pracuje zresztą auto z małym przebiegiem więc powinno to wszystko przez jakiś czas jeszcze dobrze pracować.

Wyposażenie:

- silnik 1.8 TFSI 160 Hp

- Przednie lampy skrętne Bi-Xenon + LED

- Tylne lampy Neon z 2013 roku

- Zmieniony Grill na S-line

- MMI 2G chociaż nie jestem pewien bo NAVI nie ma

- Zmieniarka na 6 płyt

- Tempomat

- Kolorowy wyświetlacz FIS

- Pełny pakiet oświetlenia (przestrzeni nóg + drzwi)

- Otwieranie klapy bagażnika z pilota

- Domykanie szyb z pilota

- Centralny zamek + Alarm

- PDC Tył

- Kierownica Multifunkcyjna z obsługą Telefonu

- Zestaw Bluetooth + wbudowany telefon w podłokietniku

- Przyciemnione tylne szyby

- ISOFIX

- Climatronic 3 - Strefowy

- Elektryczne podgrzewane Lusterka

- Funkcja Leaving and Coming Home

- ABS

- ESP

- Wtyczki 12V - 3 szt - ( bagażnik , podłokietnik , schowek)

- Felgi ORG 17 Audi - 245/45/17

Plany:

- Większe koło min 19 - WYKONANE

- Kierownica TT S-LIne - WYKONANE

- Air Ride

- Pełny pakiet oświetlenia LED - WYKONANE

- Czujniki PDC przód

- Kamerka

- Program + FMIC

- Przyciemnienie przednich szyb

- Dołożenie Pakietu S-Line

- MMi 3G + Navi

- na pewno coś więcej ale to wyjdzie przy użytkowaniu .. :]

Aktualne foto:

xcmc14.jpg

34pdi12.jpg

b9acgj.jpg

1zq3vhu.jpg

4kwuw7.jpg

2yyxbb7.jpg

25qf41z.jpg

foto z moją B7 , może zostanie dla żony i na zloty będziemy wpadać razem 2 autami :]

2wd7hut.jpg

Edytowane przez Lutek90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniona byla klapa pod lampy wraz z lampami ale stluczki nie bylo przynajmniej miernik nie pokazal nic poza tym wszystkie szyby jednakowe i nie jest zgloszona do DVLA wiec raczej opcji nie ma zeby cos sie stalo wczesniejszy wlasciciel to facet zamilowany w audi i sam dokladal te lampy bo mu sie podobaly :)

To prawda tu mozna znalesc fajne perelki za nie duze pieniadze a przy wiekszych zarobkach niz w PL to jak za darmo jak to sie mowi bo jak mozna miec 5letnia audi w bardzo dobrym stanie za 6 miechow pracy to raczej zle nie jest :)

znaczek s-line zostaje bo niedlugo wleca listwy nowe fotele sliny i moze podsufitka zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek Gratulacje ! Myślę że będziesz zadowolony :) Zdrowe 1.8Tfsi po witamince daje rade :)

Co z 2.0Tfsi ? Do sprzedania czy żona dostaje w spadku :) ?

Edytowane przez gregor10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzialbym ze bardzo zdrowe a witaminka musi byc i wiem ze ja dobrze nakarmisz :) Co do spadku to jeszcze nie umieram a zona jeszcze prawka nie ma ale sie zastanawiamy czy jej nie zostawic bo i tak potrzebny bedzie 2 samochod w niedlugiej przyszlosci :) no chyba ze sie znajdzie jakis napalony kupiec to sprzedamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczek s-line zostaje bo niedlugo wleca listwy nowe fotele sliny i moze podsufitka zobaczymy ;)

w B8 fabrycznie nie ma znaczków S-line na grillu ;) z podsufitką będzie Ci ciężko bo trzeba wycinać szybę żeby ją założyć w sedanie.

co do auta to trochę golasek, ale kilka modów i będzie malina ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E zapsuta kupiłeś kierownik Ci nie z tej strony wcisnęli :grin:

Gratki i bezawaryjności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ona z Polski była ale wywieźli ją na części do UK i złożyli już ją z drugiej strony :D

Zastanawiam się nad dokładką tylnego zderzaka s-line możecie mi podpowiedzieć co i jak czy trzeba cały zderzak wymieniać czy tylko ta dokładka ??

A drugie pytanie mam odnośnie tego przycisku koło biegów z literką A do czego to jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przycisk z literką (A)OFF służy do wyłączania systemu START/STOP

Jeśli chodzi o zderzak to możesz kupić dokładkę dedykowaną pod zwykły zderzak, jeśli chcesz ORI to trzeba zmienić cały zderzak na S-line sama dokładka nie pasi, zderzak jest innaczej profilowany

Cos takiego

http://allegro.pl/okazja-oryg-audi-dyfuzor-zderzak-a4-b8-s4-s-line-i4407152574.html

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty zakupu :)

Tylny zderzak ci minimalnie nie pasuje ( szczelina miedzy lampa a zderzakiem ) , aby dac dokładke cały zderzak do wymiany

MMI brak , masz CONCERTA po CANIE .

Jesli chodzi o przycisk A to masz START/STOP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby pisze mi że mam audi symphony , więc nie wiem jak to jest ?

A co do systemu już wytestowałem faktycznie działa tylko lipa trochę że na samym luźie to tylko działa więc nie wiem jaka tam oszczędność tego paliwa jest pewnie jakiś minimalny procent

Ok czyli trzeba cały zderzak wymieniać pewnie duże koszty a ten jest w stanie idealnym z czujnikami więc szkoda trochę ruszać , może się skuszę na sam taki dyfuzor do tego zderzaka ALA s-line ale to na razie nie , co do radia żeby pewnie mieć w nim NAVI muszę zmienić na MMI 3G jak rozumiem i dokupić tą konsolę koło biegów żeby obsługiwać tą NAVI , bo coś mi mówił sprzedawca że można z karty SD korzystać z NAVi nie wiem o co konkretnie chodziło bo to angol i nie wiem czy do końca go zrozumiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej znajdziesz cały zderzak niż do :wink: kładkę

System START/STOP to taki kit na oczy i uszy dla EU żeby się normy zgadzały, ja namietnie duszę guzik (A)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EHhe :) Prawda jak sprawdzałem i tutaj w PL i tutaj w UK na portalach to można spokojnie wyrwać coś w fajnej kasie pod kolor , jeszcze trzeba by było się na szroty tu przejechać i może by coś faktycznie taniego dostał , będę miał na uwadzę , dzięki za wskazówki jeszcze muszę ogarnąć tą NAVI bo tak bez NAVI jeździć to trochę lipa a przydałaby mi się jak ktoś wie o co z tą kartą chodzi SD czy można tam coś wrzucić to proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś będziemy działać bo jak wiadomo musi być jakiś progres , jak znajdę chwilę czasu to jutro może przymierzę 19 rotory z mojej b7 zobaczę jak by ta "koza" na nich stała :D pewnie jeszcze bardziej w górę ale przynajmniej nabierze trochę kolorów :]


Tak jak wspomniałem wcześniej wymieniłem alusy na Rotory 19 z mojej b7 ale moim zdaniem fajnie się autko prezentuje oczywiście gleba musi być to będzie wszystko ładnie pasowało no i przyciemnić przednie szyby :)

154wzt0.jpg

2pshem1.jpg

Dzisiaj jeszcze do podmianki poszła kierownica od TT wersja S-line , pięknie się prezentuję auto nabiera kolorów , co prawda kolor srebrny nadwozia mi się nie podoba ale zalezało mi na niskim przebiegu i na zdrowym motorze , ale może kiedyś coś się pomyśli nad kolorem albo zmieni się na coś nowszego i w innym kolorze :]

Edytowane przez Lutek90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne auto.Ps.; jak kolor nie pasuje to moge się zamienić :grin: Szukałem swoja w takim kolorze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe kolor jeśli chodzi o brud bo nigdy nie wiadomo czy auto brudne czy nie :) Ale ogólnie bardzo mi się biały albo czarny podoba ale srebrny też jest spoko jak się ją obniży dołoży trochę dodatków to będzie dobrze :)

A tak przy okazji wrzucam aktualne foty z wnętrza kiera fajnie wygląda :]

m8pt6q.jpg

2ngu9w8.jpg

2n890ug.jpg


I takie pytanie jak przekodować licznik żeby spalanie mi pokazywało w L na 100 km bo na razie mam mile na galon kilometry udało mi się przestawić na wyświetlaczu z mil na km ale jednak średnie spalanie pokazuje mi dalej w milach na galon z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera fajna , to możemy zrobić machnium bo moja jest czarna wersja sport ,ale musisz jeszcze kiere na drugą stronę przerzucić :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale z takim przebiegiem to żadko spotykana jest więc wolę ją zostawić sobie a może kiedyś okleję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...