Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7>2.0T>Q>Avant>EU-Manual>S-line>19''HRE>KwV1>Hydrografika>KieraB8>CarbonS4


venom171

Rekomendowane odpowiedzi

3DCover Wrocław :)

Wróciły lusterka z reklamacji :) niedługo montaż, a powiedzcie mi demontaż obudowy lusterek jest identyczny jak w opisie z b6?

aFcGyMt.jpg

M5cyIgu.jpg

Ciężko zrobić zdjęcie żeby totalnie nic się w nich nie odbijało.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4mods.com/index.php?page=webcontent/pages/mirrors.html :wink:

Obudowy ładnie wyszły choć osobiście wolałbym satynę ;)

Edytowane przez shakal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4mods.com/index.php?page=webcontent/pages/mirrors.html :wink:

Obudowy ładnie wyszły choć osobiście wolałbym satynę ;)

No kolor to już kwestia gustu każdemu podoba się co innego, na żywo dużo lepiej ten wzór wygląda niż na zdjęciach :)

Pobawiłem się też Vag-iem i włączyłem sobie sygnał dźwiękowy przy zamykaniu auta z kluczyka oraz włączyłem kontrolkę świateł mijania bo moja "druga połowa" marudziła, że nie widzi kontrolki zapalonych świateł, z czasem jej przejdzie - jak to z kobietami to się wyłączy :)

Pojawił się mały gadżet na przód :D

BcY7rHH.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszesz, kwestia gustu ;)

Ja sie ostatnio tez zastanawiałem dlaczego nie swieci mi kontrolka od świateł mijania i chyba tez mam wylaczona :wink:

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszesz, kwestia gustu ;)

Ja sie ostatnio tez zastanawiałem dlaczego nie swieci mi kontrolka od świateł mijania i chyba tez mam wylaczona :wink:

Wysłane z iPhone

Powiem szczerze, że sam zobaczyłem to u kogoś w temacie i stwierdziłem - w sumie ładnie to wygląda jak świeci no i do tego to narzekanie "drugiej połowy" nie mylić z drugą połówką np. finlandii :D minuta roboty i kontrolka świeci :)

Zapomniałem dodać do listy wyposażenia w 1 poście:

-podświetlane klamki na czerwono ułatwiające otwieranie drzwi

-diody ambiente w lampce podsufitki

Człowiek cały czas odkrywa coś na nowo w aucie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym quatro w grillu dla mnie spoko.

Pobawiłem się też Vag-iem i włączyłem sobie sygnał dźwiękowy przy zamykaniu auta z kluczyka

W którym to jest miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na ostatnie zajęcia i jakbym moją niunke widział. Ktoś podpowiedzial mi żeby łączenia pomiędzy literkami i same mocowania pomalować na czarno i jest jeszcze lepiej 388dfa6d286a3648d651dfc0eea333f1.jpg

Ja ma lustra zewnętrzne oklejone folią i na to położony bezbarwny ale niestety na jednym już odchodzi. Hydrografika wyszła ekstra na Twoich.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powodzenia w modzeniu

bardzo ladna sztuczka i dopracowana w detalach

szerokosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym quatro w grillu dla mnie spoko.

Pobawiłem się też Vag-iem i włączyłem sobie sygnał dźwiękowy przy zamykaniu auta z kluczyka

W którym to jest miejscu?

Tutaj masz cały opis, dodajesz +1024 do obecnego kodowania :)

Patrzę na ostatnie zajęcia i jakbym moją niunke widział. Ktoś podpowiedzial mi żeby łączenia pomiędzy literkami i same mocowania pomalować na czarno i jest jeszcze lepiej 388dfa6d286a3648d651dfc0eea333f1.jpg

Ja ma lustra zewnętrzne oklejone folią i na to położony bezbarwny ale niestety na jednym już odchodzi. Hydrografika wyszła ekstra na Twoich.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

No i bardzo mi się ten patent podoba, wygląda to o niebo lepiej przy zamalowaniu łączeń, muszę to ogarnąć też u siebie :)

powodzenia w modzeniu

bardzo ladna sztuczka i dopracowana w detalach

szerokosci

Dzięki wielkie wszystkim za miłe słowa, jest co rezać długa droga żeby było idealnie. :)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/79296-lista-modulow-komfortu-z-opisem-funkcji/

Wstawiam kilka fotek lamp tylnych led jako alternatywa dla tych z a6 c6 :)

Pierwsze dwa zdjęcia sa zrobione z włączonymi postojówkami i stopem a te nocą bez hamulca, sorki za jakość zdjęć ale zrobione "na szybko" ;)

9IO6Vc2.jpg

wF3jedg.jpg

CdNcuMt.jpg

jMhNOvv.jpg

k66zWYV.jpg

yxJR0ko.jpg

Zaraz wrzucę jeszcze zdjęcie jak świecą nocą :)

6Mivy8V.jpg

0PwWF9G.jpg

HHGI55f.jpg

x2bc0go.jpg

Edytowane przez venom171
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super te świtała wyglądają :thumbup1: W ogóle świetnie auto się prezentuje :)

Jak Ci się jeździ na KW v1 porównując z 1be/1bv ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super te świtała wyglądają :thumbup1: W ogóle świetnie auto się prezentuje :)

Jak Ci się jeździ na KW v1 porównując z 1be/1bv ?

Szczerze? Nie mam pojęcia.. A dlatego, że jest to moje pierwsze audi, pierwsze auto z wielowahaczem, pierwsze 19' felgi i pierwszy gwint jakiego doświadczam w mojej 11 letniej karierze za kierownicą, a jakie mam uwagi? w Porównaniu do seat-a leona którego miałem wcześniej przez 6 lat to audi bije go na głowę pod względem komfortu mimo tak wielkich kół i gwintu, może porównanie średnio na miejscu ale moje osobiste i życiowe. :) Jeździ mi się kapitalnie, wygodnie, w środku cisza, jedyny minus to krawężniki i brak możliwości parkowania w 80% miejsc z racji gleby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walić parkowanie, uśmiech na twarzy po wyjściu z auta bezcenny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walić parkowanie, uśmiech na twarzy po wyjściu z auta bezcenny :decayed:

Nic dodać, nic ująć jakieś te 19 małe się wydają... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walić parkowanie, uśmiech na twarzy po wyjściu z auta bezcenny :decayed:

Lubie to :decayed:

Venom skoro piszesz, że świetnie Ci się jezdzi to faktycznie zawieszenie KW musi byc super :)

Edytowane przez Norbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały UP

Wpadł moduł bluetooth z końcówka H, do pełni szczęścia brakuje tylko mikrofonu który powinien lada dzień się zjawić u mnie dzięki czemu zakończę kolejny bardzo funkcjonalny i "wygodny" mod w b7. :)

Panowie podpowiedzcie czy moje obecne mocowanie lusterka (zdjęcie poniżej) nadaje się pod lusterko fotochromatyczne oraz wtyczka zamieszczona poniżej jest od fotochromu? :)

jx5KL4l.jpg

qkRO23d.jpg

UmPy3uz.jpg

Z góry dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz zwykłe mocowanie, szyba do wymiany lub kleić mocowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze rozwiązanie to wymienić szybę a nie kombinować z klejeniem mocowania bo to nie będzie wyglądać... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lepiej poczekać aż szyba będzie juz nadawać się do wymiany (odpryski od kamieni itp.) a pieniążki przeznaczyć na inne mody. ;) dzięki Panowie za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze rozwiązanie to wymienić szybę a nie kombinować z klejeniem mocowania bo to nie będzie wyglądać... :wink4:

nie masz racji, zobacz sobie auto kolegi Golem z forum a3, montował takie lusterko przy zwykłym mocowaniu, wizualnie nie do odróżnienia oryginał od przeróbki. :) akurat byłem obok jak to montował, trochę zabawy jest ale gra warta świeczki

Edytowane przez Lorence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...