Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hehe Hugo bylem w zamosciu a tam nie mam netu dalatego czasem w weekend sie nie odzywam a tak pozatym za kazdym razem jak przelatuje przez Lublin to ja sie dziwie jak ten Hugo tu jezdzi :shock: a co do wylotu to w niedziele o 9:35 a wiec sie szykuj
-
CB - jakie wybrac i jak podlaczyc?
niby to prawda ale mi nie starczylo kabelka i musialem dosztukowac pozniej tylko dodatkowe strojenie antenki i SWR stoi na okolo 1,2 parwie idealnie kwestia jest tylko jak dosztukujesz ten kabelek a zasieg to 10km
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:razz: bo zapomnialem wkoncu gdzie on polecial wiem ze tam gdzie ja bede to 6 :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
6 lub 7 do tyłu niechce mi sie sprawdzac w zegarku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hehe dziekuje za usprawiedliwenie a wroce jak mi sie tam znudzi :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale juz bezemnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek jak nie masz kierowcy to ja bardzo chetnie :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hello Poziek jak tam leci jak zona jak dzieci :?: :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
było wjechac i powiedziec zeby sobie poczekali az skonczysz :mrgreen: bo teraz nie masz czasu na kontrole a auto moga sobie zobaczyc zza bramy
-
Pedał sprzęgla - czuć jakby pracę silnika na pedale.
tak tam beda 2 srubki reszta pod kiera
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bo w czwartki zawsze pieskow jest duzo na miejscowkach dlatego lepiej w ten dzien nie ryzykowac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I jak tam Bartek furak dalej sobie radzi dzisiaj zrobiłeś jakieś testy :mrgreen:
-
Klima, coś hałasuje po włączeniu
Dokladnie Martiii econ czyli trb ekonomiczny mniej chlodzi mniej pali sprezarka od klimy zostaje odłaczona po wcisnieciu
-
Klima, coś hałasuje po włączeniu
A moze wentylator elektryczny u mnie np. tak jest otworz maske to uslyszysz skad to dobiega dokadnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No nie powiem ze nie czekalismy na Ciebie ostatnio Oj cos czuje ze nie tylko kilka razy no chyba ze bylo skapo w benzynce :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale juz bezemnie i bez Pozka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiesz jak staniesz z moimi 90 kuniczkami to efekt bedzie powalajacy :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No w sumie niewazne kto ważne ze można juz wykorzystać ta moc tylko uwazaj bo dzisiaj slisko troche
-
Strefa Śmiechu
zanim oni sie dogadają to ta słoma 5 razy sie spali
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No co Ty serio jednak VTG poprawilo robote po tomsonie Gratuluje Bartek szkoda ze tego wczoraj nie zrobili to bys sie jeszcze pokazal nam :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ONO nie doszly te zdjęcia dawaj jeszcze raz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bartte bedziemy mieli pamiec o Tobie zebys i ty byl a na mazury to daleko bedziesz mial :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
HEHE ono tylko kiedy my to wypijem jak ja juz lece no chyba ze na tym wyjezdzie integracyjnym w lipcu :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to co trzeba to widać jestem perfekcyjny :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak apropo to juz sa zdjecia w albumie