Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Hehe Hugo bylem w zamosciu a tam nie mam netu dalatego czasem w weekend sie nie odzywam a tak pozatym za kazdym razem jak przelatuje przez Lublin to ja sie dziwie jak ten Hugo tu jezdzi :shock: a co do wylotu to w niedziele o 9:35 a wiec sie szykuj
  2. niby to prawda ale mi nie starczylo kabelka i musialem dosztukowac pozniej tylko dodatkowe strojenie antenki i SWR stoi na okolo 1,2 parwie idealnie kwestia jest tylko jak dosztukujesz ten kabelek a zasieg to 10km
  3. :razz: bo zapomnialem wkoncu gdzie on polecial wiem ze tam gdzie ja bede to 6 :mrgreen:
  4. 6 lub 7 do tyłu niechce mi sie sprawdzac w zegarku
  5. Hehe dziekuje za usprawiedliwenie a wroce jak mi sie tam znudzi :mrgreen:
  6. ale juz bezemnie
  7. Poziek jak nie masz kierowcy to ja bardzo chetnie :razz:
  8. Hello Poziek jak tam leci jak zona jak dzieci :?: :mrgreen:
  9. było wjechac i powiedziec zeby sobie poczekali az skonczysz :mrgreen: bo teraz nie masz czasu na kontrole a auto moga sobie zobaczyc zza bramy
  10. tak tam beda 2 srubki reszta pod kiera
  11. Bo w czwartki zawsze pieskow jest duzo na miejscowkach dlatego lepiej w ten dzien nie ryzykowac
  12. I jak tam Bartek furak dalej sobie radzi dzisiaj zrobiłeś jakieś testy :mrgreen:
  13. Dokladnie Martiii econ czyli trb ekonomiczny mniej chlodzi mniej pali sprezarka od klimy zostaje odłaczona po wcisnieciu
  14. A moze wentylator elektryczny u mnie np. tak jest otworz maske to uslyszysz skad to dobiega dokadnie
  15. No nie powiem ze nie czekalismy na Ciebie ostatnio Oj cos czuje ze nie tylko kilka razy no chyba ze bylo skapo w benzynce :razz:
  16. ale juz bezemnie i bez Pozka
  17. wiesz jak staniesz z moimi 90 kuniczkami to efekt bedzie powalajacy :mrgreen:
  18. No w sumie niewazne kto ważne ze można juz wykorzystać ta moc tylko uwazaj bo dzisiaj slisko troche
  19. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    zanim oni sie dogadają to ta słoma 5 razy sie spali
  20. No co Ty serio jednak VTG poprawilo robote po tomsonie Gratuluje Bartek szkoda ze tego wczoraj nie zrobili to bys sie jeszcze pokazal nam :razz:
  21. ONO nie doszly te zdjęcia dawaj jeszcze raz
  22. bartte bedziemy mieli pamiec o Tobie zebys i ty byl a na mazury to daleko bedziesz mial :mrgreen:
  23. HEHE ono tylko kiedy my to wypijem jak ja juz lece no chyba ze na tym wyjezdzie integracyjnym w lipcu :mrgreen:
  24. to co trzeba to widać jestem perfekcyjny :mrgreen:
  25. tak apropo to juz sa zdjecia w albumie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.