Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przy twoich gabarytach to dziwne ze ci nic nie polamało
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a Sprawdzał ktos pogodynke jaka bedzie jutro bo mam ochote na torwar
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja to poprosze o zdjecia dzienne bo na tych to jakos tak ciemno
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No Norbi ładnie gratuluje :oklaski: Hornet tak jak mowil oniak tylko Quattro i silnik minimum 3 litry
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co tu sie dzieje tyle postow do przeczytania W poniedzialek wracam do cywilizacji to szykowac sie na i Chudineze tak to ja latalem po miescie we wtorek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale Zólwik co ma ci tam juz leciec na torwarku tam juz wsio spadlo na pielegniarki ja sie nie wypowiadam na temat spotu jutrzejszego bo mnie i tak nie bedzie mam nadzieje ze dacie sobie sami rade
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Angela stare fele byly lepsze :th: Pogoda mi sie wyklarowala to trzeba to
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja siedze na wifi usteckiej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czesc Dziewczynki ja to wiecie od soboty tylko pozdrowienia z Ustki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
OK Dziewczynki z tego miejsca sie zegnam od jutra jestem bez netu takze pilnowac mi tu balaganu Wit Wszystkiego Najlepszego ! stara d*pa sie robisz na imprezie jak bedzie to jedna kolejka za mnie Malik , Kichol Wam tez Wszystkiego najlepszego, niech Audiczki mało pija i nie choruja. Sebek ty chyba tez masz urodziny takze niech Ci sie tam zdrowo zyje, zona nie dokucza no i dziecko duze rosnie :th:
-
[B5 AFN] Wziąłem aparat zorkę 5 i zrobiłem parę zdjęć
A zdjecie srodka ? Ładna B5 :th: A jak sie ładnie prezentuje obok R8
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fejs jest OK sprawdzany kilkakrotnie tu jest wina w instalacji programu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cały wydech Alvaro piknie to wyglada :th: oniak ma chyba mniejsze jujy
-
(B6) Kłopoty z klapkami
samo podpiecie do kompa to jej nie wyleczy tylko dowiesz sie co jest nie tak i gdzie grzebac. w B6 kody z B5 nie dzialaja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co wy tu dzisiaj tacy spokojni umarl ktos ja juz samochod przygotowalem do jazdy jutro z rana wylot tylko pogoda cos strzela
-
(B6) Kłopoty z klapkami
Podłaczyc vaga
-
[B6 AVB] Mechanizm Wycieraczek
Malik ostatnio zmienial wycieraczki i mu to nawet sciagacz nie pomogl. Podjedz do jakiegos zakladu i popros o maly sciagacz bedzie latwiej
-
[B6 AVB] Mechanizm Wycieraczek
do zdjecia wycieraczek potrzebny jest dobry klucz nasadowy oraz ściagacz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja moja obudowe ostatnio przy wymianie wyciagnalem cala i ladnie umylem :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pewnie zakosilby jakies F16 i naddzwiekowo by lecial do wawy mowisz tak jak moj kolega "wczoraj kupilismy telewizor ale normalnie KOX jutro maja podpiac prad "
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i bardzo dobrze moja bedzie JEDYNA
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak nie moje to do czego ty chcesz mierzyc do traktora
-
[B5 AJL] moc turbiny
uzupelnij profil bo nawet nie wiadomo o jakie auto chodzi :bicz3: jakby bylo slychac to turbawka by byla juz na wykonczeniu takze ciesz sie ze spokoju
-
[A4 B6] Jaki grill do dokładki s-line
No pewnie ze biore oby tylko byla cala nie polamana bo i tak do malowania poleci matys_ml daj znac na PW
-
[B6 AWX] podłączenie bixenonu zamiast zwykłych lamp
ale to musialbys montowac czujniki na tylnej osi no i w słupku wtedy by byla pełna regulacja tylko ze to nie jest takie latwe