Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Przy twoich gabarytach to dziwne ze ci nic nie polamało
  2. a Sprawdzał ktos pogodynke jaka bedzie jutro bo mam ochote na torwar
  3. A ja to poprosze o zdjecia dzienne bo na tych to jakos tak ciemno
  4. No Norbi ładnie gratuluje :oklaski: Hornet tak jak mowil oniak tylko Quattro i silnik minimum 3 litry
  5. Co tu sie dzieje tyle postow do przeczytania W poniedzialek wracam do cywilizacji to szykowac sie na i Chudineze tak to ja latalem po miescie we wtorek
  6. ale Zólwik co ma ci tam juz leciec na torwarku tam juz wsio spadlo na pielegniarki ja sie nie wypowiadam na temat spotu jutrzejszego bo mnie i tak nie bedzie mam nadzieje ze dacie sobie sami rade
  7. Angela stare fele byly lepsze :th: Pogoda mi sie wyklarowala to trzeba to
  8. A ja siedze na wifi usteckiej
  9. Czesc Dziewczynki ja to wiecie od soboty tylko pozdrowienia z Ustki
  10. OK Dziewczynki z tego miejsca sie zegnam od jutra jestem bez netu takze pilnowac mi tu balaganu Wit Wszystkiego Najlepszego ! stara d*pa sie robisz na imprezie jak bedzie to jedna kolejka za mnie Malik , Kichol Wam tez Wszystkiego najlepszego, niech Audiczki mało pija i nie choruja. Sebek ty chyba tez masz urodziny takze niech Ci sie tam zdrowo zyje, zona nie dokucza no i dziecko duze rosnie :th:
  11. A zdjecie srodka ? Ładna B5 :th: A jak sie ładnie prezentuje obok R8
  12. Fejs jest OK sprawdzany kilkakrotnie tu jest wina w instalacji programu
  13. cały wydech Alvaro piknie to wyglada :th: oniak ma chyba mniejsze jujy
  14. samo podpiecie do kompa to jej nie wyleczy tylko dowiesz sie co jest nie tak i gdzie grzebac. w B6 kody z B5 nie dzialaja
  15. a co wy tu dzisiaj tacy spokojni umarl ktos ja juz samochod przygotowalem do jazdy jutro z rana wylot tylko pogoda cos strzela
  16. Podłaczyc vaga
  17. Malik ostatnio zmienial wycieraczki i mu to nawet sciagacz nie pomogl. Podjedz do jakiegos zakladu i popros o maly sciagacz bedzie latwiej
  18. do zdjecia wycieraczek potrzebny jest dobry klucz nasadowy oraz ściagacz
  19. Ja moja obudowe ostatnio przy wymianie wyciagnalem cala i ladnie umylem :th:
  20. pewnie zakosilby jakies F16 i naddzwiekowo by lecial do wawy mowisz tak jak moj kolega "wczoraj kupilismy telewizor ale normalnie KOX jutro maja podpiac prad "
  21. i bardzo dobrze moja bedzie JEDYNA
  22. Jak nie moje to do czego ty chcesz mierzyc do traktora
  23. uzupelnij profil bo nawet nie wiadomo o jakie auto chodzi :bicz3: jakby bylo slychac to turbawka by byla juz na wykonczeniu takze ciesz sie ze spokoju
  24. No pewnie ze biore oby tylko byla cala nie polamana bo i tak do malowania poleci matys_ml daj znac na PW
  25. ale to musialbys montowac czujniki na tylnej osi no i w słupku wtedy by byla pełna regulacja tylko ze to nie jest takie latwe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.