Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widze ze specjalnie na piatek zostal dograny nowy emot oraz a to juz na koniec a na powrot i ranek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi jak cos to bede ci oszczednie polewal wiem ze masz slaba glowe :>
-
[B6] Mega Rezacz
temperatura jest problemem ale mysle ze w pozycji da rade to tylko 5 W gorzej z halogenem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przeciez ja nie pije tylko spozywam ostatnio mi oniak kupil czekoladki ale ze mialem zasiasc za sterami B7 to dopiero mi dal jak skonczylem jazde ale i tak stwierdzil ze na trzezwo jak latam to ma leki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ach ten nasz Hornecik kobiciarz z niego jestem ciekaw ile juz osob oddalo strzaly w jego kierunku :> oj cos czuje ze jak cie Poz zvaguje to wcale nie bedzie ci auto jezdzilo
-
[B6] Mega Rezacz
jesli tak to jaki powienien byc rezystorek W i omki ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra cwaniaki :> mam ważny komunikat Kto wie ile kosztuje lot balonem "allegro.pl" ktory od 3 dni lata nad moim niebem i gdzie mozna wsiasc do niego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no nareszcie jakies ladne emoty :oklaski: a ten to od czego to jak wszyscy gotowi do ostatniego starcia u Pozia ktos sprawdzal pogode czy bedzie wialo w altance
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oniak mialem wpasc w odwiedziny ale jak zobaczylem na mapie gdzie mieszkasz to sobie podaruje bo chad to daleko chyba
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
no to walcz tam taktus bo niby to tylko szczegoly ale jakie sa łozka i czy sa drzwi to juz jest wazne bo pozniej beda problemy lokalowe czekam na info
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja to juz mam miejsce tylko w bagazniku ale tam jest przyjemnie butla z gazem dotrzyma towarzystwa bitwa pod Grunwaldem to przy tym co sie bedzie dzialo to pikus szczegolnie jak kazdy juz bedzie po 0.7 ale mam rozumiec ze zapraszasz nas do siebie
-
[B6] Mega Rezacz
no jasne bo sama dioda nie jest żadnym obciążeniem no dobra to dlaczego dostałem info ze aby dzialaly xenony w halogenach musze zamontowac przekaznik ? jak xenon ma 35W a zwykly halogen 55W czyli rezystor potrzebny czy mi sie zle wydaje
-
[B6] Mega Rezacz
no widzisz jakbysmy załadowali leda samego to by nic nie poszlo bo fis wywalilby blad spalona zarowka a gosc obszedl to opornikiem rownoleglym
-
[B6] Mega Rezacz
ale dziwne bo rozkimał jak zrobic pozycje ledowa na rezystorze 200omowym 5 watowym i to jest ok to musi miec fisa to jak mu te halogeny działaja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no coz Kichol to tylko Polska takze witamy w szarej rzeczywistosci powiem tylko tyle ze w mniejszych miastach np w zamosciu to da sie zalatwic duuzo szybciej
-
[B6] Mega Rezacz
no stronka jest fajna nawet xenon wyrezany w halogenach tylko szkoda ze nie pokazal jak sie montuje przekaznik zeby obejsc tego fisa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko zeby mial szybka migawke bo oniak jak sie napije to ciezko go wyostrzyc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Prezes ty tez masz proszenie wsiadaj w busa i ogien a fotki to beda jak bedzie dobry aparat
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko pewnie za pól roku jak sie pojawisz na spocie bo my to generalnie jestesmy fajni
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a kto to jest lizak chyba nie ten ladny piesek z duzymi zebami
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Dobra to pokaze moze ja i zapytam zebys nie taktus nie musial drugi raz jechac zdjec robic czy domki na dole to cos takiego czyli ta pseudo dostawka ? zdjecia zaczerpniete z innego osrodka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spoko musi sie sciemnic ale juz zaczynam glaskac
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Dobra to ja mam pytanie co oznacza dostawka w domku ? jakies skladane łozko ? jak jest w domkach bo rozumiem ze 4 łozka na gorze plus 4 na dole, czy na gorze sa chociaz jakies drzwi ? bo na dole to z czego co pamietam nie ma nic oprocz zamykanej lazienki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to co nie udalo sie ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chwile bylem ale mialem pasazerke