Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Widze ze specjalnie na piatek zostal dograny nowy emot oraz a to juz na koniec a na powrot i ranek
  2. Norbi jak cos to bede ci oszczednie polewal wiem ze masz slaba glowe :>
  3. Lukas odpowiedział(a) na malik temat w Audi A4 B6/B7
    temperatura jest problemem ale mysle ze w pozycji da rade to tylko 5 W gorzej z halogenem
  4. przeciez ja nie pije tylko spozywam ostatnio mi oniak kupil czekoladki ale ze mialem zasiasc za sterami B7 to dopiero mi dal jak skonczylem jazde ale i tak stwierdzil ze na trzezwo jak latam to ma leki
  5. ach ten nasz Hornecik kobiciarz z niego jestem ciekaw ile juz osob oddalo strzaly w jego kierunku :> oj cos czuje ze jak cie Poz zvaguje to wcale nie bedzie ci auto jezdzilo
  6. Lukas odpowiedział(a) na malik temat w Audi A4 B6/B7
    jesli tak to jaki powienien byc rezystorek W i omki ?
  7. Dobra cwaniaki :> mam ważny komunikat Kto wie ile kosztuje lot balonem "allegro.pl" ktory od 3 dni lata nad moim niebem i gdzie mozna wsiasc do niego
  8. nie no nareszcie jakies ladne emoty :oklaski: a ten to od czego to jak wszyscy gotowi do ostatniego starcia u Pozia ktos sprawdzal pogode czy bedzie wialo w altance
  9. oniak mialem wpasc w odwiedziny ale jak zobaczylem na mapie gdzie mieszkasz to sobie podaruje bo chad to daleko chyba
  10. no to walcz tam taktus bo niby to tylko szczegoly ale jakie sa łozka i czy sa drzwi to juz jest wazne bo pozniej beda problemy lokalowe czekam na info
  11. ja to juz mam miejsce tylko w bagazniku ale tam jest przyjemnie butla z gazem dotrzyma towarzystwa bitwa pod Grunwaldem to przy tym co sie bedzie dzialo to pikus szczegolnie jak kazdy juz bedzie po 0.7 ale mam rozumiec ze zapraszasz nas do siebie
  12. Lukas odpowiedział(a) na malik temat w Audi A4 B6/B7
    no jasne bo sama dioda nie jest żadnym obciążeniem no dobra to dlaczego dostałem info ze aby dzialaly xenony w halogenach musze zamontowac przekaznik ? jak xenon ma 35W a zwykly halogen 55W czyli rezystor potrzebny czy mi sie zle wydaje
  13. Lukas odpowiedział(a) na malik temat w Audi A4 B6/B7
    no widzisz jakbysmy załadowali leda samego to by nic nie poszlo bo fis wywalilby blad spalona zarowka a gosc obszedl to opornikiem rownoleglym
  14. Lukas odpowiedział(a) na malik temat w Audi A4 B6/B7
    ale dziwne bo rozkimał jak zrobic pozycje ledowa na rezystorze 200omowym 5 watowym i to jest ok to musi miec fisa to jak mu te halogeny działaja
  15. no coz Kichol to tylko Polska takze witamy w szarej rzeczywistosci powiem tylko tyle ze w mniejszych miastach np w zamosciu to da sie zalatwic duuzo szybciej
  16. Lukas odpowiedział(a) na malik temat w Audi A4 B6/B7
    no stronka jest fajna nawet xenon wyrezany w halogenach tylko szkoda ze nie pokazal jak sie montuje przekaznik zeby obejsc tego fisa
  17. tylko zeby mial szybka migawke bo oniak jak sie napije to ciezko go wyostrzyc
  18. Prezes ty tez masz proszenie wsiadaj w busa i ogien a fotki to beda jak bedzie dobry aparat
  19. tylko pewnie za pól roku jak sie pojawisz na spocie bo my to generalnie jestesmy fajni
  20. a kto to jest lizak chyba nie ten ladny piesek z duzymi zebami
  21. Dobra to pokaze moze ja i zapytam zebys nie taktus nie musial drugi raz jechac zdjec robic czy domki na dole to cos takiego czyli ta pseudo dostawka ? zdjecia zaczerpniete z innego osrodka
  22. spoko musi sie sciemnic ale juz zaczynam glaskac
  23. Dobra to ja mam pytanie co oznacza dostawka w domku ? jakies skladane łozko ? jak jest w domkach bo rozumiem ze 4 łozka na gorze plus 4 na dole, czy na gorze sa chociaz jakies drzwi ? bo na dole to z czego co pamietam nie ma nic oprocz zamykanej lazienki
  24. to co nie udalo sie ?
  25. Chwile bylem ale mialem pasazerke

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.