Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
NO i co tam Dziki sie wiecej dzialo na tym Spocie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie do konca musi byc pracy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dla malo zorientowanych dzisiaj SPOT o 19 jest okazja pozegnanie Pozka cześć 4
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja pitole 500 stron juz wyprodukowalismy jest okazja do kolejnej Krowki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A Żółw by latal po samolocie jako stewardessa i by polewal
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wcale bym sie nie zdziwil gdyby na koniec to oniak popilotowal tego 767
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ono to bylo nagrywac jak wijemy od tych kamieni az dziwne ze zaden PStry PSTRY PSTRY nie dostal centralnie kamieniem Kto na mnie glosuje przeciez ja biore Qryche z dwoma nie dam sobie rady to znaczy ze skonczy sie na lotnisku w poniedzialek z flagami i orkiestra a na koniec cala kolumna A4 wyprowadzi samolot na pas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale do tego czasu to jeszcze 3 tyg i pozniej ze dwa razy bilet przebukuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj dziewczynki wy moje ale wywijacie Poz pozniej bedzie Ankieta kto zaopiekuje sie Q
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No Kichol to czekam na zdjecia ale płomienie KOX
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek pojechalbys w koncu bo widzisz jutro mialem jechac po Q i nie pojade bo ty jestes ono to ty chcesz od poniedzialku zaczynac impreze i tak do niedzieli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to jutro sie Poziek obgada co i jak w sobote dam rade mysle
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Powiedz tylko kiedy ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przez tego Pozia to wpasc mozna w alkocholizm juz 3 impreza pozegnalna byla a widze ze jeszcze bedzie jedna
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiesz u Pozia po % wszystko ladne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poz w tym roku nie leci bo dostal zakaz od Nas sprzedaje tego Pazdziocha kupuje rower i jakos rok przebiduje no jak nie ma a ty murzyn
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No Norbi dzieki za zaopiekowanie sie nami bo by jeszcze nas ktos rozjechal no jak nie jak tak obowiazkowo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a no i mamy winowajce tego calego zamieszania
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oniak ciebie to wczoraj ssalo nie ma to jak pic driny wino i czysta a mowilem nie mieszac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No tak Poziek wybawca
-
F1 Wyniki Roberta K
Ale chlopaczyna ma fuksa szkoda ze za kazdym razem cos go spotyka Czyli co za miesiac na tor wroci
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Na zlocie to moze byc zapozno ;/ W jednym pokoju bedzie 5 osob a w drugim 2 - tak to sie moze skonczyc... przeczytaj to co napisalem jeszcze raz bo ja mowie o SPOCIE a nie o ZLOCIE a to roznica
-
F1 Wyniki Roberta K
Dostał w prawe tylne kolo Trulleg i go podbilo tak podali w wiadomosciach
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Ekipa warszawska juz cos zajela ale ustalimy dokladny podzial na spocie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co na Jagiellonskiej ? dzieje sie cos u mnie na ulicy