Treść opublikowana przez marasekm
-
Osłony słupków tylnych
Też chętnie poznam sposób na ściągnięcie tego badziewia.
-
Pisk w tylnim prawym kole
Sprawdź czy czujnik absu nie ociera o metalową tarczę, z którą współpracuje. Kiedyś też męczyłem się z piskami i okazało się, że był to czujnik. Puknąłem go delikatnie młoteczkiem żeby się lekko wysunął i piski ustały.
-
Odpowietrzenie układu chłodzenia?brak ogrzewania w 1.9TDI
Padnięta nagrzewnica.
-
Wywala plyn wspomagania przez zbiorniczek
Płyn może być powodem. Najlepiej lać taki jaki jest przewidziany. Inaczej możesz uszkodzić dodatkowo pompę lub maglownicę.
-
Wywala plyn wspomagania przez zbiorniczek
Z tego co pamiętam: podnieść przód do góry tak żeby koła nie stykały się z ziemią. Obrócić kilka razy kierownicą z jednego krańcowego położenia do drugiego. Oczywiście przy włączonym silniku i odkręconym korku od zbiorniczka.
-
Wywala plyn wspomagania przez zbiorniczek
A może za dużo płynu dolałeś? Odpowietrzyłes układ?
-
Podsufitka przedlift Częstochowa
Łukaszu na poważnie za 100 czy żartujesz?? Panowie, nie odciągałem odkurzaczem. Po prostu gąbka która jest pod tą szmatą jak dostanie wilgoci to się kruszy :/ W sumie po 20 latach to się nie ma co dziwić. Podsufitkę przetarłem tylko wilgotną szmatką. Wyprać się wyprało, ale na drugi dzień już wisiała ;((( Ewentualnie ma ktoś może do sprzedania podsufitkę do A4 B4 przedlift w kolorze szarym w Częstochowie lub okolicach?
-
1.8t AEB. Nierówne przyśpieszenie. Logi
Tak trochę od strony mechanicznej: jeżeli dawno nie wymieniałeś świec to polecam wymienić. Też kiedyś przerabiałem temat szarpania i okazało się że przyczyną były świece oraz przewody.
-
Podsufitka przedlift Częstochowa
Sam prałem niestety :/ za obszycie jeden tapicer zaśpiewał mi 200zł więc tragedii nie ma.
-
Podsufitka przedlift Częstochowa
Witam. Jestem tu nowy i to mój pierwszy post, więc nie krzyczcie na mnie. Czy ktoś wie może gdzie w Częstochowie lub okolicach można obszyć podsufitkę? Moja totatlnie rozkleiła się po praniu :/
-
Czyszczenie nagrzewnicy jak leci słabe letnnie powietrze przy 90 C
http://zapodaj.net/4d0aaba6805bb.jpg.html Tak wygląda zapchana nagrzewnica. Oczywiście próbowałem wcześniej odetkać.
-
Ogrzewanie raz jest raz nie ma
Siema, jestem tu nowy, ale myślę, że mój post może komuś się przyda. W temacie zapchanych nagrzewnic: sam borykałem się z tym problemem, tyle że w A4 B5, jednakże temat nagrzewnic jest raczej uniwersalny. Ogrzewanie raz w aucie było, raz nie, po czym padło totalnie. Próbowałem płukać nagrzewnicę róznymi preparatami, podpinałem węże ogrodowe i płukałem wodą pod ciśnieniem, próbowałem powietrzem i nic. W końcu nagrzewnicę wymieniłem. Po rozebraniu taki oto widok: http://zapodaj.net/4d0aaba6805bb.jpg.html W nagrzewnicy było pełno błota (ktoś wcześniej grubo jeździł na wodzie). Woda przepływała tylko w tej górnej obudowie z króćcami do węży. Podsumowująć: warto spórbować przetkać, bo to w sumie nic nie kosztuje, ale jeśli nie pomoże: wymiana. Może komuś pomogę swoim postem