Treść opublikowana przez marasekm
-
Nawiercane tarcze do b5
A mikoda nie robi na tył nawiercanych??? Dobrze myślałem, bo robi xD
-
A4 B5 1.8 ADR olej do skrzyni manual
ok, dzięki za pomoc w ogarnięciu tego tematu. Zamówię oleje i tą nasadkę i będę działał
-
A4 B5 1.8 ADR olej do skrzyni manual
No to nie ma co żydzić. Trzeba będzie wydać 30zł na nasadkę Ogólnie jest jakaś różnica po zmianie oleju?? Biegi mniej haczą przy wrzucaniu?
-
A4 B5 1.8 ADR olej do skrzyni manual
koniecznie z otworem? Musze wejśc pod auto i zobaczyc jak to tam wyglada.
-
A4 B5 1.8 ADR olej do skrzyni manual
Spodziewam się, że oleju to już przypominac nie będzie. Jak Panowie jest z korkami?? Łatwo się odkręcają?
-
A4 B5 1.8 ADR olej do skrzyni manual
Dzięki za odpowiedź
-
A4 B5 1.8 ADR olej do skrzyni manual
Panowie, temat wałkowany na forum wielokrotnie, jednakże chciałem się w 100% upewnić. Czy Castrol Syntrans transaxle 75W-90 będzie odpowiedni do skrzyni A4 B5 1.8 ADR?? Na pytanie czemu chce wymień olej od razu odpowiadam, że po 20 latach w końcu pasowałoby olej wymienić Nikt nie podpowie?
-
Duży wyciek płynu chłodniczego A4B5 1995r
No ale ten gwint niczemu i nikomu nie będzie przeszkadzał jak tą śrubkę wykręci
-
Duży wyciek płynu chłodniczego A4B5 1995r
Wysadzić, nie wysadzi, ale znajdzie sobie inne ujście. I dalej mnie ciekawi ten gwint w chłodnicy
-
Duży wyciek płynu chłodniczego A4B5 1995r
Gwint w chłodnicy?
-
Duży wyciek płynu chłodniczego A4B5 1995r
No właśnie, a podałeś w danych ADR. A ADR to 1.8 A wracając do tematu to kup sobie nowy korek. Koło 10zł kosztuje i problem rozwiązany. Twój patent dobry jest na chwile, bo bardzo prawdopodobne, że zaraz zrobi Ci się wyciek w innym miejscu.
-
Duży wyciek płynu chłodniczego A4B5 1995r
Podczas jazdy samo Ci się to zapewne odizoluje A tak z innej beki. Masz wpisane w danych 1.6 ADR. Nie powinno być ADP przypadkiem?
-
Duży wyciek płynu chłodniczego A4B5 1995r
W korku masz zawór, który reguluje ciśnienie w układzie chłodzenia. Jeżeli ciśnienie jest zbyt wysokie to zazwyczaj jego regulacja odbywa się przez korek. Jeżeli korek jest uszkodzony ciśnienie reguluje się tak jak u Ciebie. Przez zawór w zbiorniczku.
-
Duży wyciek płynu chłodniczego A4B5 1995r
Korek nowy majątek nie kosztuje, lepiej nowy kupić.
-
Duży wyciek płynu chłodniczego A4B5 1995r
Radze zlokalizować wycieki i usunąć. Co innego można radzić?
-
Dziwna praca silnika ,Pluje czymś z rur wydechowych.
Mechanicy nie przestają zaskakiwać dobrze, że nie kazał świec wykręcić i zaślepić xD
-
sprężynka na podłodze gdzie ona ma być
http://img27.staticclassifieds.com/images_tablicapl/182859717_3_644x461_deska-rozdzielcza-konsola-audi-a4-b5-air-bag-osobowe.jpg
-
sprężynka na podłodze gdzie ona ma być
Też potwierdzam, że od kratki nawiewu
-
Pytanko O przedni zderzak :)
Było od groma o tym na forum. Użyj szukajki.
-
Czyszczenie nagrzewnicy jak leci słabe letnnie powietrze przy 90 C
Jeżeli masz już syf w układzie chłodzenia to taki zabieg może dać dwojakie korzyści: 1) wypłucze się i będzie ok 2) roztwór wody z octem spowoduje oderwanie się drobinek kamienia z układu i trafią one w obieg zapychając do reszty nagrzewnicę Nie polecam stosować tego patentu przy minusowych temperaturach.
-
Sprężyny -40, mogę montować ?
Zakładałem sprężyny -40 na seryjną kayabę (tyle, że nową) i jeżdżę tak już 4 lata. Autko śmiga fajnie, nic się nie dzieje. Tyle, że felgi 16'.
-
wymiana rozrządu AEB 1.8t pomoc
Odpowietrzyć możesz sam. Odpowietrza się zsuwając lekko wąż od nagrzewnicy. Jest w nim taka mała dziurka, będziesz ją widział u góry na wężu. Tak to mniej wiecej wygląda: https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTQGQBSlHHf1i3epKuFn2V7pjKV5nR295PrWhkGmbuNz955QjO18w
-
Gigantyczne bicie
Czytam tego posta i nie umiem go myślowo ogarnąć.
-
Audi A4 B5 1.8 20V 125KM B/G
Co do ogrzewania: najpierw spróbuj odpowietrzyć. Jak nie pomoże to to przepłucz nagrzewnicę. A jak to nie pomoże to klops- nagrzewnica do wymiany A ogrzewanie całkiem zanika na postoju, tzn leci zimne powietrze? Czy tylko trochę mniej grzeje?
-
Spryskiwacze szyb.
Lepiej zlej ten co masz i wlej zimowy, bo podobno znowu mrozy idą