Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marasekm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marasekm

  1. Nie masz pewności, że dziury będą pasować, tak samo przewody. Mnie się osobiście wydaje, że i tak zapłacisz "normalną" cenę.
  2. Koszty się nie zmniejszą, bo skoro stara jest zdemontowana to nową i tak trzeba na nowo zakładać
  3. Mnie się wydawało, że jakiś wzrost ciśnienia musi nastąpić, skoro obieg jest zamknięty Ale skoro kolega ma webasto to ma wiedze z życia wziętą ja znam tylko teorie
  4. A czy webasto nie jest wyposażone w elektryczną pompę płynu chłodzącego? Może się mylę, ale przecież webasto ogrzewa płyn w układzie chłodzenia. Skoro jest pompka to i wiadomo, że ciśnienie w układzie musi wzrosnąć. I nie chce się czepiać ale STAG 4 to tylko model sterownika, a nie cała instalacja
  5. Niedawno wymieniałem rozrząd w swoim ADR. Kupiłem 2 simeringi na wałki rozrządu tylko i w trakcie roboty się kapnąłem, że jeszcze dwa są potrzebne Dlatego dziele się swoimi błędami
  6. INA często daje komponenty na 1 montaż, więc jest ok. Jeżeli nie hałasuje napinacz, a zastanawiasz się nad wymianą to ściągnij pokrywę zaworów i zobacz w jakim stanie są ślizgi na napinaczu. Jeżeli już są cienkie to wymień napinacz. U Ciebie podobnie jak W ADR pewnie potrzebne będę 4 simeringi Na 2 wałki rozrządu, jeden pod koło napędu pompy oraz jeden przy wale korbowym.
  7. marasekm odpowiedział(a) na Kodzak temat w Audi A4 B6/B7
    Bo pompka jest na samym dole zbiorniczka. Skoro miałeś płyn letni to on zamarzł w zbiorniczku. I na ten lód nalałeś płynu zimowego.
  8. W ADR i w passacie B5 AFN jak wyjmowałem alternator to ściągałem przód. Mniej się człowiek nadenerwuje niż na kombinowaniu jak go wyjąć bez demontażu przodu.
  9. Te podkładki są metalowe. One wgryzają się w te plastikowe bolce na listwach.
  10. Osobiście polecam Kayabe. Już 5 lat śmigają na spręzynach -40 i mają się nieźle
  11. Mój alternator wyszedł tak: Łożysko 6203 NTN 13zł, komutator 10zł, pierścień łożyska 6203 4zł, łożysko 140263 FAG 30zł i do tego nowy regulator napięcia 27zł. Czyli razem 82zł Oczywiście za naprawę nie płaciłem nic, bo wymieniałem części sam Tyle, że do B5 to zapewne na szrocie kupi w takim samym stanie jak ma w aucie
  12. Amorki albo tuleje na belce
  13. marasekm odpowiedział(a) na pablos92 temat w 1.8
    O tak, odmę też sam już przerabiałem
  14. No to jak miałeś wcześniej już takie problemy to śmiało oddawaj do regeneracji Jak znam życie to pewnie gdzie się nie zapytasz to inną cenę Ci rzucą. Przy regeneracji wymień łożyska od razu w alternatorze Zapomniałem dodać: Jeżeli masz ładowarkę do akumulatorów to naładuj go. Zostawienie rozładowanego akumulatora na mrozie nie jest najlepszym pomysłem
  15. marasekm odpowiedział(a) na pablos92 temat w 1.8
    Przepustnicy nie ma co sprawdzać jeśli nie była czyszczona tylko od razu brać się za czyszczenie (i koniecznie później adaptacja)
  16. Próbowałeś trochę podgazować?? Może jest problem ze wzbudzeniem alternatora. Na wolnych obrotach może się nie wzbudzać, ale jak dodasz gazu to jest opcja, że zacznie ładować.
  17. marasekm odpowiedział(a) na pablos92 temat w 1.8
    Od siebie poleciłbym jeszcze posprawdzac wężyki wszystkie idące do przepustnicy czy nie są popękane ze starości.
  18. Poczekaj chwilkę to wrzucę Ci fotkę jak jest ten dekor mocowany. http://zapodaj.net/88ec8f74bba7c.jpg.html http://zapodaj.net/e52c014781485.jpg.html http://zapodaj.net/b930168545ae3.jpg.html Listwy na desce mocowane są na takie okrągłe podkładki jak na zdjęciu. Ja zdejmowałem listwy na ściągniętej desce więc miałem łatwo.
  19. marasekm odpowiedział(a) na pablos92 temat w 1.8
    Falowanie obrotów to zapewne przepustnica. Czyściłeś czy jeszcze nie?
  20. No to dobrze wiedzieć, że są jeszcze jakiś niełamliwe do przedliftów
  21. Może luz na łożyskach?
  22. A to nie są przypadkiem słupki z polifta?? Do przedlifta nie będą pasować.
  23. Pewnie zapiekła Ci się ta okrągła podkładka na amortyzatorze. Ona blokuje właśnie ten bałwanek.
  24. Dokładnie. Jak stuka podczas jazdy przy skręconych kołach to na 100% przegub.
  25. Sprawdzałeś czy są luzy na wahaczach lub drążkach kierowniczych i końcówkach? W A4 o pukanie i stukanie nietrudno

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.