Treść opublikowana przez Iverson
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu
-
[B5 APU] 1.8 T Quattro 196,8KM 296,7 Nm Compsport
to po progsie 200kuca realne ??!! , super
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
http://biznes.interia.pl/nieruchomosci/news/gigant-buduje-w-rzeszowie,1405770
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
to końcówka firmy Monti motorsport... [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2008, 06:39 _________________________________________________był bym zapomniał była nowa sesyja z furaczem Pet3r'a, cała dokumentacja w tym dziale: http://www.a4-klub.pl/smf/galeria_zdjec_i_filmow_ze_spotow_wielkopolskich-t30734.0.html [br]Dopisany: 09 Lipiec 2008, 20:40 _________________________________________________Ala sprzedana ;( - czas na zmiany. Koniec tej historii...zamykam[br]Dopisany: 14 Lipiec 2008, 11:29_________________________________________________Podobno moja była jeździ po Tarnowie , także wypatrywać Pany -
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja nie mam kropka - to źle ?? , wszyscy cos dostaja a ja nigdy nic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
, w pon. powinieneś mieć naklejki , bo dziś wyślę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario kiedy Lexa pokażesz , bo z opisu wychodzi na to , że kox jest
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
chcesz liścia za małpowanie , ładnie Paweł ale rób całe czarne , lepiej będzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hello all
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
no brak gleby razi , put it down bitch :decayed:
-
[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego
DOBRANOC
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u mnie nie , odswież stronę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [B5 AJM] Szybka pomoc w doborze 17 do mojego Black Killerka, NOWE FOTKI!!!!!!!!
jak dla mnie to tylko E (miał je Vario na B7 i były mega kox) i F1- [B5 AJM] Szybka pomoc w doborze 17 do mojego Black Killerka, NOWE FOTKI!!!!!!!!
szczerze , to wolałbym u Ciebie ori avusy z eSki , byłoby mega- [B5 ADR] Przeróbka a'la RS4
Może niech autor sam napisze co miał na myśli , wtedy zmienimy- Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu- Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu- Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu- Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu- [B5 ADR] Przeróbka a'la RS4
parę rzeczy do poprawki i będzie kox- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dlatego dzisiaj nikogo nie ma - audyt jest hyhyhy :polew: - [B5 AJM] Szybka pomoc w doborze 17 do mojego Black Killerka, NOWE FOTKI!!!!!!!!