Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. witam na forum A4 Klubu
  2. witam na forum A4 Klubu
  3. witam na forum A4 Klubu
  4. witam na forum A4 Klubu
  5. to po progsie 200kuca realne ??!! , super
  6. http://biznes.interia.pl/nieruchomosci/news/gigant-buduje-w-rzeszowie,1405770
  7. to końcówka firmy Monti motorsport... [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2008, 06:39 _________________________________________________był bym zapomniał była nowa sesyja z furaczem Pet3r'a, cała dokumentacja w tym dziale: http://www.a4-klub.pl/smf/galeria_zdjec_i_filmow_ze_spotow_wielkopolskich-t30734.0.html [br]Dopisany: 09 Lipiec 2008, 20:40 _________________________________________________Ala sprzedana ;( - czas na zmiany. Koniec tej historii...zamykam[br]Dopisany: 14 Lipiec 2008, 11:29_________________________________________________Podobno moja była jeździ po Tarnowie , także wypatrywać Pany -
  8. ja nie mam kropka - to źle ?? , wszyscy cos dostaja a ja nigdy nic
  9. , w pon. powinieneś mieć naklejki , bo dziś wyślę
  10. Vario kiedy Lexa pokażesz , bo z opisu wychodzi na to , że kox jest
  11. chcesz liścia za małpowanie , ładnie Paweł ale rób całe czarne , lepiej będzie
  12. no brak gleby razi , put it down bitch :decayed:
  13. u mnie nie , odswież stronę
  14. jak dla mnie to tylko E (miał je Vario na B7 i były mega kox) i F1
  15. szczerze , to wolałbym u Ciebie ori avusy z eSki , byłoby mega
  16. Może niech autor sam napisze co miał na myśli , wtedy zmienimy
  17. witam na forum A4 Klubu
  18. witam na forum A4 Klubu
  19. witam na forum A4 Klubu
  20. witam na forum A4 Klubu
  21. parę rzeczy do poprawki i będzie kox
  22. dlatego dzisiaj nikogo nie ma - audyt jest hyhyhy :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.