Treść opublikowana przez Iverson
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a nic taki przestraszony jestem
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
yeahbanny , massakra co gość czyni :notworthy:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja wogóle do tej pory nic jeszcze nie dostałem ;(
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
...zamawiam karkóweczkę...
-
[ALL B5] Zawiecha ori od nowości a ori po wymianie.
a czemu to miało służyć , jak zmieniałem łączniki stabilizatora to miałem ori i praktycznie na takie same wymieniłem jak brałem zawiechę z ASO
-
[B5 AJM] Mój nowy nabytek, czarny avant
coś jakieś mody były , bo nabór robię
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
aleś mi etykietę przypiął oooo i już masz + u wujka Ive'a
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to "dziesionę" się siepnie np. GM'owi i juz będzie hyhy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
gorzej jak ktoś wbije "na krzywy ryj" np. ja
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hehe , ja mam urlop prawie do końca stycznia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hehe no tak jakby
-
1.8T BEX lajtowy soft plus TIP
Czy ten lajt to bardzo lajt , czy BEX ma jakieś limitery na pompie , że nie jest w stanie mocniej go podciągnąć??
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
...ba , nawet będą razem na nartach jeździć [br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 11:59_________________________________________________Nosfer kurfa :polew: buahahahaha
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Trzenieks z Tomeksem mają razem pokój - zwierzaki :bag:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale są inne działy w których coś tam się dzieje- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czytam 2 dni mnie nie było , nadrabiam zaległości- Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu- Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu- Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu- Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu- Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu- Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu- Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Chudi pozamiatałeś- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wesołych Świąt dla wszystkich - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00