Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. dobra baza do modów ,ładna seria
  2. MRogal malyna będzie :kox:
  3. będę przez chwilę , z Madasem się widział , warunkiem nie jest ale , warunkiem umieszczenia zdjęcia jest
  4. jak se kupisz u mnie naklejki
  5. szesc chłopaky
  6. może napisz jaka branża Cię interesi
  7. dzięki Poziomku , że o mnie pamiętasz , wolę na pupie niż , haczyć facjatą :polew:
  8. S8

    Iverson odpowiedział(a) na pet3r temat w Audi A8/S8
    dobra,tej zimy masz spokój
  9. silnik 2.0T ??
  10. S8

    Iverson odpowiedział(a) na pet3r temat w Audi A8/S8
    ...narazie nie , ale w przyszłości na pewno to jakoś wykorzystam...
  11. S8

    Iverson odpowiedział(a) na pet3r temat w Audi A8/S8
    :embarrassed: , alle wiem gdzie mieszkasz :naughty: :kox: :polew:
  12. nie wprowadzamy numerków , możesz se siepnąć avatara lub podpis B5; Tighter than your girlfriend :naughty:
  13. jedziesz do goodhope'a tak?? no a kalisz - pleszew to 30km , tak więc jakbym miał czas to podlecę , na strojenie :naughty: :decayed:
  14. jak co, spamujesz i należysz :kox: :polew:
  15. co tak móżdżysz [br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 14:34_________________________________________________czego do Battalionu nie chcesz należeć , przecież masz fajne autko
  16. S8

    Iverson odpowiedział(a) na pet3r temat w Audi A8/S8
    jak się jeździ.....miałem takiego banana na gębie , że ja pitolę , mi tam wielkość nie przeszkadzała , super pomimo wieku autka :good: , Piter się bał czy na rezerwie do chaty dojedziemy, takie było upalanie :naughty:
  17. hejka kooope lat , co tam w świecie sexu biznesu
  18. było milion razy po cholerę to powielać
  19. w Poznaniu będę 28.01 na chwilę to wtedy się gdzieś umówimy , bo później jedziemy firmowym do wawki na imprę
  20. no jeszcze jakieś szerokie koło i będzie kox
  21. na praca dalej w Strabagu , mi też szkoda opuszczać kurde korzenie już zapuściłem , tyle znajomych , ehhh życie Madas . dobrze że są zloty na nich będziemy się widywać teraz :kox:
  22. no roboty jak roboty ale kasy teraz ile potrzeba , mam nadzieję , że do końca roku wszystko bedzie na cacy , do Wielkanocy chcielibyśmy się wprowadzić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.