Treść opublikowana przez Iverson
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
może założymy klub prosiak turbo wheels
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie ma za co
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie i Panie czas rozliczeń więc nie zapominajmy http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t72260.0.html;highlight=1+podatku
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
, Vario kondolencje składam , szkoda Lexa bo zapowiadał sie ciekawie . Madas paczka doszła thx , ale poczta d*py dała bo uszkodzili opakowanie ,
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no właśnie piszę , wcześniej nie miałem jak [br]Dopisany: 24 Luty 2010, 20:13_________________________________________________no to się zdzwonimy he , Musasuszi mi wyparował , a miał się menda odezwać czy będzie jechał , znowu ma wjeb
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co u mnie , jestem w Poz do piątku hyhy , może jakieś małe spotkanko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A Ty co tak rządzisz hyhy , co jest Pany
-
Nimbus Grau Perl Effekt
w pionie pod battalion , i jest kox
-
Nimbus Grau Perl Effekt
trzeba było te naklejki jakoś usystematyzować , bo teraz to jest niezły rozpiździec :D
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka mientka kapo
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu
-
Audi B4 8C Limo 20vt r4 By FranoF1
:zemdlal: ...z wrażenia ....cud , miód i orzeszki . gratuluję
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
fuckin ugly :kox:
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
weszły z luzem , czy trzeba ostro nabijać , jaka jest przerwa miedzy końcówkami , czy nie ma wogóle
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no elegancko , dzisiaj idę wybrać finalny projekt mebli pod zabudowę , aż boję się cenyyyyy , Iza zajmuje się aranżacją i co rusz podsyła jakieś nowe pomysły he , a kasy idzie na wszystko , że ja piertolę , no ale robimy to dla siebie więc tu się nie oszczędza
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
black rider dizel :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o karwa - pomysł miazga :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ive ma chyba jakieś braki i wszystko kojarzy z marszczeniem freda żadnych braków nie mam , poszła szydera i tyle , co Ty dziewica jesteś czy co , że nie kumasz więcej laby Szoszonie :kox: