Treść opublikowana przez Iverson
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale tylko 1 i pewnie prawego ??!! , to "renata" ładnie obtarta i z odciskami :kox: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nikus na jakim etapie jesteś w tym treningu 100 pompek??!! :gwizdanie:
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
jak będę miał chwilę wolnego to wpadnę bo będę w Tbg
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jest
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
+1 , powinno sie nazywać oko saurona hyhyhy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
obiecał mi moderację w dziale "kosz" :naughty: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ostro podpadłem temu konusowi co się na czerwono wozi :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja na stałe to będę jak emerytury dożyję
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
WIEDZIAŁEM , moderowanie kosza , było zawsze moim marzeniem, wysłałem Ci referencje na priva
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ciekawe jaki temat dasz mi w zamian??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
częściej człowiek Yeti spotka na szlaku niż Ciebie :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no na szczęście bliżej końca , czekamy na kilka rzeczy bo są na zamówienie i czas oczekiwania jest do 3 tyg. do świąt się wprowadzimy chyba
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co to!!?? , gracie jakąś scenę z Kubusia Puchatka
-
RS4 B5 Dyno Day
chyba z pl bo też ją kojarzę , cóż termin "legenda" , spokojnie wystarczy , gratuluję
-
S6 C5 czy A6 2.7BiT? Co lepsze?
ehhhh a za 2 lata zmienisz zdanie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hejka guys
-
S6 C5 czy A6 2.7BiT? Co lepsze?
Subaru forester 2.5T 4x4 , dużo miejsca , zapierdalacz (spytaj Rexa) , front rezania nieograniczony :gwizdanie:
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
ahhh Pleszew, już mi się tam tęskni ...kolejne fajne autko , dołącz do chłopaków z Kalisza czy Poznania i uczęszczaj na spoty
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
napisz jak jeździ te 330d po progsie , styka mocy, może jakieś porównanie ?? jakie spalanie masz : trasa , miasto .
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
pięknie , zmieniłbym tylko fele na coś innego , super robota
-
[INNE] Porsche 911 (996) Carrera 4
moja ulubiona buda hyhy , cyc w h*j :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
heja chopoki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no nie wiem gdzie się włóczysz jak ja jestem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
big JOŁ
-
[ALL B5] Parówa
Moskal tjuninkowałeś już tą jarocińską ulepę :gwizdanie: