Treść opublikowana przez Iverson
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ten jak zwykle nie kuma , skończ się włóczyć z tymi Yeti i wróć do swoich
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobrze , że nie vis-a-vis- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
elokwencją to Ty nie grzeszysz- [B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
uciągniesz tego klocka tymi marnymi kobyłami- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
albo "...ciemno jak w d*pie u murz*na" :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no trzeba zamówić- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ten też zgubił swój "czekoladowy" kluczyk- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oooo kurfa jebłem , biere ten różowy hyhy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
...na chłolerę mi mężatki , klub szalonych dziewic by się przydał- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja pracuję 5 lat i też mnie oszukali , h*je jedne- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie mam klucza - f*ck , oszukali mnie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cze Fan - poklikasz- [B5 AVG++] madafaka OEM
problem z podciśnieniem , zapieczone kierownice turbo , czujniki , wężyki ...trzeba zrobic logi , z czytać blędy z vaga na tym polega diagnoza "choroby" inaczej się nie da , chyba , że chcesz wymieniać wszystko po kolei- [B5 1Z] A4 TDi
zapytaj sie swojej kobity ile razy w roku kupuje buty , i niech nie marudzi , bo i tak ma dobrze hehehe- [ALL B5] Potrzebna pomoc przy wyborze felg
nie te są do robienia jeszcze- nie zauważyłem , poluj na avusy- [ALL B5] Potrzebna pomoc przy wyborze felg
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_felgi_17_wzor_audi_rs4_przekazniki_202_219_nokia_n73_usz-t125960.0.html;msg1503999;topicseen#new , pewnie nie ori ale cena ok- Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu- Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu- Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu- Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu- [ALL B5] Potrzebna pomoc przy wyborze felg
jak już to ori avusy 18"- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
latam głównie w trasy powiedzmy 70% mojej jazdy , Mewi mi je polecił , trochę poczytałem , dostałem dobrą cenę to wziąłem- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
szkoda zgniatarki niszczyć przekonamy się czy dobra , Mewigum mówi , że TAK - ja mu wierzę , zna się na tym- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
ale tu ciszaaaaa , kurfa , aż pająki z gołą d*pą biegają.... he , Ragguś , skończyły mi się ściereczki do kokpitu , to rękawem koszuli zawsze se kurzyk ściachnę i jest gites :gwizdanie: no dobra , kuźwa nie na rękę mi to ale musiałem to zrobić...zamówione nówki Fulda Carat Exelero 225x40x18" oooo takie he - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00