Treść opublikowana przez Iverson
-
[ALL B5] Moja A-czworeczka
chrom na metry to zło - wybij sobie to z glowy :wallbash:
-
cztery 18stki ;)
Ive powiedz panu ... :gwizdanie: yebanny :polew: :polew: :polew: dobre
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
ja już wiem , locha rwd pb manual
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
no dobrze że zmieniasz ten giejowóz , aczkolwiek całkiem nieźle zaczynał wyglądać , co masz w planach??
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
http://www.mechanika.go3.pl/ miałbym blisko , miał ktoś z nimi bliższy kontakt
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
no parę w tym roku się zrobi , chyba , że szybciej Subaraka kupię :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 00:28_________________________________________________kuźwa amor lewy w gwincie z przodu wysrał się dokumentnie , czeka mnie regeneracja czy da radę jakoś inaczej to wymienić??
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Topor tu nie ma co myśleć , generalnie już na sam remap warto zopatrzyć się w coś większego niż seryjny smic , a po rzeźbie wtryski , turbo tym bardziej wskazane , potrebujesz więcej powietrza o większej gęstości , żeby ten setup miał czym jechać a da Ci to tylko fmic . ostatnio jechałem w temp ok 27*C 270km , no kurfa auto się męczyło jak cholera , a odczucie braku mocy to ze 30ps chyba, smic zagotowany , być może musiałbym go przeczyścić bo pewnie po zimie nieźle zafajdolony , ale jak bym się decydował na większą rzeźbę to na pewno fmic by lądował
-
[B5 AJM] Czy warto ???
przy 200km/h dochodziła do 120*C
-
Prośba o oddanie głosu. Ważna sprawa :)
- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
dokładnie , mam nadzieję , że masz w dobrej rozdzielczości , bo jest dobra- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
no ładnie , ładnie , fajny szarak- Moja Lala
...dude...nie masz lęku wysokości :kox: :gwizdanie: , ja bym się bał że wypadnę i coś sobie zrobię- Problem z allegro
sprzedałeś poza allegro i już - masz do tego prawo , w razie czego szybka umowa kupna sprzedaży z bratem hyhy- [ALL] Turbiny,wtryski,fmic etc. - sprawdzone, pewne źródła gratów do tuningu silnika
Wrzucamy linki do aukcji ze sprawdzonymi i polecanymi , źródłami gratów potrzebnych do rezania silnika , ew. jakieś polecane osoby z nr. tel. imieniem i nazwiskiem (w celu kontaktu).- [ALL B5] moja druga kosztowna zona,z nowym pakietem ubran
pięknie , foteli zazdraszczam- [B6 AWX] Oem +
...dobra , to teraz pisz mi tu jak to "pierdzenie zrobić" , bo ja mam tylko fszyyyyyyyy głośne ,a pierdzenia nie mam- Paliwo po pięć złotych!
...bo oczywiscie edukacja w PL jest for free :polew:- Paliwo po pięć złotych!
jak się to mówi ..naród głupi wszystko kupi...skoro jest po 5zł , to jak po 10zł bedzie to też kupisz , co za różnica :wallbash: , skąd się biorą tacy ludzie ,masssakra :wallbash: :good:- Muzyka w naszych autkach
nigdy nie umierający klasyk z Batmana :kox:- [B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
mój ma 6 miechów i niezły słodziak z niego- [B6 AVF] 18`BBS CH, BRD, FMIC, jeszcze tylko tył...
Bardzo , bardzo podoba mi się ten dizel- [B5 AVG++] madafaka OEM
wczoraj wracałem z bielska do tbg i tak samo na blacie oleju cały czas 100*c , po chwili postoju ok ,na obwodnicy tarnowa przy 200 miałem ok 120*C ,chlodniczka musi być , tyle że temp powietrza 0k 27*C , auto było wielkim mułem cooler zagotowany w mig- Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
mamy w ekipie S4 B7 [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2010, 20:26_________________________________________________Robimy w sobotę spota??- [ALL B5] Mój szaraczek... SPRZEDANY
dej mu spokój , 99% ludków w pl jeździ bez i jest ok. , niech zrobi glebę koza jak nie wiem co- [B5 AVG++] madafaka OEM
dawaj na ogólny Topor - [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line