Treść opublikowana przez Iverson
-
[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
ojjj tam , u Topora w lubuskim to jeszcze mamuta gdzieniegdzie idzie spotkać ,więc owłosione dziki to normalka
-
[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
Rafałek myśl o jakimś gwincie , bo tego brakuje w aucie
-
[B5 ANB] 1.8 turbo quattro - zimowe fotki
ok zamykam , co tam nowego szukasz , Żółwik??
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
po co te posty zamykam
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
uratował całą ekipę przed zesłaniem w kontenerze do Polski - miszcz
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
ale urwał
-
[B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
ale Ci fajnie , zawsze chciałem tak se pogrzebac w motorze , graty bo fajne i szbkie :good:masz autko
-
[B5 AJM] OGrowóz
możesz te zdjęcia z kupą.eu zamazać lekko bo jakoś mi działają na nerwy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pepin pytałeś Dzika o cenę oleju , ja za motul specific 505.01 5w40 5l płaciłem u niego 140zł , a tu 175, Dzik- przesyłka gratis
-
[B6 AVF] Filtry Knecht
...zacznij kupować u kolegi "Dzik'a" od nas z forum , to będzie taniej
-
[AFN+] Keżorowóz
trzeba się naprawdę dobrze przyjrzeć , żeby skumac ze to naklejka :kox:
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
ja mam tak zawory zwarte , że ni h*ja , jakiś pedzio z twojej bandy "11-stu prędkich onanistów" chciał mnie w ucho wypukać ale dwa trzysekundowe strzały i byliście wszyscy na glebie :kox:
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
zajebiaszczo
-
[ALL] Maksymalna moc minimalne spalanie.
jak chcesz osiągnąć moc bez paliwa??!! nie logiczne i nie realne , powietrze to turbo i fmic , paliwo to pompowtryski , zauwaz ze a4 jest krową i pewnie twój avant waży ok 1400kg , masa też swoje robi nigdy w życiu nie udało mi się osiągnąć spalania na poziomie 5l/100km , najwyżej stosuj ecodriving hyhyhy
-
[B5 AEB] Blue Luciferek :)
będą się miały pojawić zdjęcia odblokuję - taki jest regulamin
-
[AFN+] Keżorowóz
Keżor , to są moje dekle http://www.allegro.pl/item1069215849_naklejka_porsche_rh_bbs_rs_rc_rm_na_dekielek_60mm.html , miałem jakieś paskudy i na nie nakleilem te naklejki , efekt znasz ,
-
[AFN+] Keżorowóz
jak to nie ma ??!!
-
MOja niunia 2,6 v6 QUATTRO
...nie trzeba :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Blue Luciferek :)
brak fot 5...4...3...2...1...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu