Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. ojjj tam , u Topora w lubuskim to jeszcze mamuta gdzieniegdzie idzie spotkać ,więc owłosione dziki to normalka
  2. Rafałek myśl o jakimś gwincie , bo tego brakuje w aucie
  3. ok zamykam , co tam nowego szukasz , Żółwik??
  4. uratował całą ekipę przed zesłaniem w kontenerze do Polski - miszcz
  5. ale urwał
  6. ale Ci fajnie , zawsze chciałem tak se pogrzebac w motorze , graty bo fajne i szbkie :good:masz autko
  7. Iverson odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    możesz te zdjęcia z kupą.eu zamazać lekko bo jakoś mi działają na nerwy
  8. Pepin pytałeś Dzika o cenę oleju , ja za motul specific 505.01 5w40 5l płaciłem u niego 140zł , a tu 175, Dzik- przesyłka gratis
  9. ...zacznij kupować u kolegi "Dzik'a" od nas z forum , to będzie taniej
  10. trzeba się naprawdę dobrze przyjrzeć , żeby skumac ze to naklejka :kox:
  11. ja mam tak zawory zwarte , że ni h*ja , jakiś pedzio z twojej bandy "11-stu prędkich onanistów" chciał mnie w ucho wypukać ale dwa trzysekundowe strzały i byliście wszyscy na glebie :kox:
  12. jak chcesz osiągnąć moc bez paliwa??!! nie logiczne i nie realne , powietrze to turbo i fmic , paliwo to pompowtryski , zauwaz ze a4 jest krową i pewnie twój avant waży ok 1400kg , masa też swoje robi nigdy w życiu nie udało mi się osiągnąć spalania na poziomie 5l/100km , najwyżej stosuj ecodriving hyhyhy
  13. będą się miały pojawić zdjęcia odblokuję - taki jest regulamin
  14. Keżor , to są moje dekle http://www.allegro.pl/item1069215849_naklejka_porsche_rh_bbs_rs_rc_rm_na_dekielek_60mm.html , miałem jakieś paskudy i na nie nakleilem te naklejki , efekt znasz ,
  15. jak to nie ma ??!!
  16. ...nie trzeba :gwizdanie:
  17. brak fot 5...4...3...2...1...
  18. witam na forum A4 Klubu
  19. witam na forum A4 Klubu
  20. witam na forum A4 Klubu
  21. witam na forum A4 Klubu
  22. witam na forum A4 Klubu
  23. witam na forum A4 Klubu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.