Treść opublikowana przez Iverson
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mnie niestety praca zatrzymała
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
...i Iverson
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
weź mi kartę ok.
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
:kox:
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
:kox: :kox:
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
kurfa :thumbdown:
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
hehe no program to 1 co zrobiłem w swoim aucie :>
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
...dlaczego nie 18" i dalej brak gleby...tak to by auto psuło banię :kox:
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
1. topor (czarny t-shirt XL) smiley 2. Maciek80 (czarny XXL x2) 3. moskal ( czarna XL x1 , biała XL x1 ) 4. I r o (czarna S & M x1 + biała M x1) 5. marcindlug (czarna XXL x2) 6. jozek726 (czarna XL x1) 7. Pucek (XL czarna 1x) 8. edmondo (czarna S x1 & biała S x1) 9. Iverson (biała & czarna XL)
-
[B5 AEB] Mój avancik
...oooo Dżizas , zajebiaszcza stróżówka , jak rodem z MOHAA
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
heloł
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
p.i.m.p
-
Gdzie ubezpieczenie ?
konczy mi sie ubezpieczenie w hestii , kogo polecacie , ma jakaś firma ciekawe oferty??
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
zobaczymy ale na razie tak !!
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
jak dla mnie kosa , na wiosnę bedo
-
Paliwo po pięć złotych!
bzdura (orlen czerwonka ), kolega ma golfa 4 ajm , 50tys km przejeżdżone na opale i pompki w takim samym stanie jak przed tankowaniem opału , wszystko zależy od jego jakości
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
jak byłbym w twoim wieku , to pewnie po takiej fali szczęścia liczył bym na ten niecodzienny cud swoje problemy (O) rozwiązuj ze swoim chłopakiem , Poziomek
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
chyba się dzisiaj najebię ze szczęścia
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
jeszcze jest 1 delikwent Tszczeniu ale On ma teraz Alfę , to go nie zobaczysz , bo siedzi w serwisie
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
dawniej tak nie było , ale Śmigiełko psuje opinię :dziura: :hahaha:
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
tylko sie nie natrzaskaj za bardzo , bo on jak przechodzi w stan trzeźwości , to robi deep throat każdemu 1szemu pijusowi , łyknął , że tędy wyssa alkohol
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
kup se bilet i czekaj pod ośrodkiem , jest taki jeden nazywa się Poziek vel śmigiełko , o godz. 18.00 będzie miał zgona , więc lekko gostka za bramę , kitrasz mu plakietkę i już masz w h*j 3 dniowe wczasy nad morzem [br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 11:07_________________________________________________ no bo do Flyera się nie dało , bo wszyscy spali , nie wnikałem kto z kim i na kim ale tez mieli ciasno hyhyhy
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
no bajera Toporek , tego brakowało , jeszcze ładne kubły do środka i full wypas
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Slepy tu masz w ori rozmiarze mój faworyt to złoty :kox: :kox:
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
felga lorinser lm6