Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. mnie niestety praca zatrzymała
  2. ...i Iverson
  3. :kox:
  4. :kox: :kox:
  5. kurfa :thumbdown:
  6. hehe no program to 1 co zrobiłem w swoim aucie :>
  7. ...dlaczego nie 18" i dalej brak gleby...tak to by auto psuło banię :kox:
  8. 1. topor (czarny t-shirt XL) smiley 2. Maciek80 (czarny XXL x2) 3. moskal ( czarna XL x1 , biała XL x1 ) 4. I r o (czarna S & M x1 + biała M x1) 5. marcindlug (czarna XXL x2) 6. jozek726 (czarna XL x1) 7. Pucek (XL czarna 1x) 8. edmondo (czarna S x1 & biała S x1) 9. Iverson (biała & czarna XL)
  9. ...oooo Dżizas , zajebiaszcza stróżówka , jak rodem z MOHAA
  10. konczy mi sie ubezpieczenie w hestii , kogo polecacie , ma jakaś firma ciekawe oferty??
  11. zobaczymy ale na razie tak !!
  12. jak dla mnie kosa , na wiosnę bedo
  13. bzdura (orlen czerwonka ), kolega ma golfa 4 ajm , 50tys km przejeżdżone na opale i pompki w takim samym stanie jak przed tankowaniem opału , wszystko zależy od jego jakości
  14. jak byłbym w twoim wieku , to pewnie po takiej fali szczęścia liczył bym na ten niecodzienny cud swoje problemy (O) rozwiązuj ze swoim chłopakiem , Poziomek
  15. chyba się dzisiaj najebię ze szczęścia
  16. jeszcze jest 1 delikwent Tszczeniu ale On ma teraz Alfę , to go nie zobaczysz , bo siedzi w serwisie
  17. dawniej tak nie było , ale Śmigiełko psuje opinię :dziura: :hahaha:
  18. tylko sie nie natrzaskaj za bardzo , bo on jak przechodzi w stan trzeźwości , to robi deep throat każdemu 1szemu pijusowi , łyknął , że tędy wyssa alkohol
  19. kup se bilet i czekaj pod ośrodkiem , jest taki jeden nazywa się Poziek vel śmigiełko , o godz. 18.00 będzie miał zgona , więc lekko gostka za bramę , kitrasz mu plakietkę i już masz w h*j 3 dniowe wczasy nad morzem [br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 11:07_________________________________________________ no bo do Flyera się nie dało , bo wszyscy spali , nie wnikałem kto z kim i na kim ale tez mieli ciasno hyhyhy
  20. no bajera Toporek , tego brakowało , jeszcze ładne kubły do środka i full wypas
  21. Slepy tu masz w ori rozmiarze mój faworyt to złoty :kox: :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.