Treść opublikowana przez Iverson
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
skoro ja za wszystko płacę , więc logiczne jest ,że ...no sam wiesz
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
i abonament miesięczny musisz płacić do wujka Iversona za wprowadzenie tej felgi do obiegu 5dych na miesiąc- tanizna , a jaki lans i bauns yeah yeah :dance:
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
taaa i greenpeace wpadnie i będzie kazał wypuścić walenia , że niby się zwierze męczy
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
wreszcie Poziek będzie mógł się na legalu za murzyna przebrać i nikt nie weźmie tego za fetysz
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
1500 z oponami to dobra cena i nie ma co narzekać
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
to brać? poczekaj chwilę ja wezmę
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
jeszcze tego nie wziąłeś
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
to nie są ori porsche , bo ori mają inny rozstaw śrub niż 5x112 , rh pewnie , jak sie jeździ ------suuuuper , nigdy nie zmienie na mniej niż 18"
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wojtuś te chińskie podróbki na allegro są za 15plnóf
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
siemka , Pany mam na zbyciu filtr powietrza Knecht LX 819 , przy zakupie zaszła pomyłka i dostałem nie pasujący do mojego auta, zacząłem go montować więc jest lekko pobrudzony , nie chciałby go ktoś odkupić , pasuje do wszystkich B6 , cena 45zł
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
siemka , Pany mam na zbyciu filtr powietrza Knecht LX 819 , przy zakupie zaszła pomyłka i dostałem nie pasujący do mojego auta, zacząłem go montować więc jest lekko pobrudzony , nie chciałby go ktoś odkupić , pasuje do wszystkich B6 , cena 45zł
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
444zł
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
pewnie że tak , chociaż moje zdanie jest takie , że ta felga dopiero od 18" wygląda ciekawie , aczkolwiek się wyróżnia i tak bo mało tego jeździ
-
[B5 AFN] Passat B5 AFN+w260+Big IC+ soft= 202KM 415NM
nooo ładnie ,tylko ta felga psuje wszystko , zmień na cos kultowego , bbs , rh lub oem audi min 18" z odpowiednim ET
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
jestem w szoku , czarną podsufitkę bym tu widział
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
joł
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
tylko powiedz w którym śmietniku szukać?? !!
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
bo masz prostokąt klasyczny wszystkie inne fmic mają wejście na rurę od rombu
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
będziesz miał przestrzeń która się nie schłodzi w tym coolerze :gwizdanie:
-
RS4 Cantona
za chwilę zacznie sie kasowanie buractwa , cantona wyluzuj troche z textami i innych proszę o to samo
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
diesel system clean , środek czyszczący układ wtryskowy paliwa
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
...ja to idę hurtem po h*j 1 jak można 2 , nie dość że na odcinku 270km spaliłem chyba ze 25l to jeszcze 8 dych poszło na łatanie opon - f*ck
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
hehe dzisiaj moja jazda do Tbg pełna wrażeń , tylko co wyjechałem z firmy, czuję że d*pa mi lata , wysiadam , kapeć z tyłu , na szczęście wulkanizator 200m dalej ,uffff zdejmujemy koło a tam wyrwa w oponie na 3 cm :shocked: , kuźwa nie wiem na co najechałem ale na szczęście dało się naprawić , później 1h korek na zakopiance w stronę Bochni , 40min korek na obwodnicy Tarnowa i 2 kapeć pod domem :polew: na nieszczęście inna opona , dzień konia normalnie :wallbash:...na szczęście w domku , czekała na mnie ,miła paczuszka od kolegi Dzika , jutro serwis hyhy
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
ja se pierdyknę ręce pudziana na masce i płetwę rekina na daszku