Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. witam na forum A4 Klubu
  2. skoro ja za wszystko płacę , więc logiczne jest ,że ...no sam wiesz
  3. i abonament miesięczny musisz płacić do wujka Iversona za wprowadzenie tej felgi do obiegu 5dych na miesiąc- tanizna , a jaki lans i bauns yeah yeah :dance:
  4. taaa i greenpeace wpadnie i będzie kazał wypuścić walenia , że niby się zwierze męczy
  5. wreszcie Poziek będzie mógł się na legalu za murzyna przebrać i nikt nie weźmie tego za fetysz
  6. 1500 z oponami to dobra cena i nie ma co narzekać
  7. to brać? poczekaj chwilę ja wezmę
  8. jeszcze tego nie wziąłeś
  9. to nie są ori porsche , bo ori mają inny rozstaw śrub niż 5x112 , rh pewnie , jak sie jeździ ------suuuuper , nigdy nie zmienie na mniej niż 18"
  10. Wojtuś te chińskie podróbki na allegro są za 15plnóf
  11. siemka , Pany mam na zbyciu filtr powietrza Knecht LX 819 , przy zakupie zaszła pomyłka i dostałem nie pasujący do mojego auta, zacząłem go montować więc jest lekko pobrudzony , nie chciałby go ktoś odkupić , pasuje do wszystkich B6 , cena 45zł
  12. siemka , Pany mam na zbyciu filtr powietrza Knecht LX 819 , przy zakupie zaszła pomyłka i dostałem nie pasujący do mojego auta, zacząłem go montować więc jest lekko pobrudzony , nie chciałby go ktoś odkupić , pasuje do wszystkich B6 , cena 45zł
  13. pewnie że tak , chociaż moje zdanie jest takie , że ta felga dopiero od 18" wygląda ciekawie , aczkolwiek się wyróżnia i tak bo mało tego jeździ
  14. nooo ładnie ,tylko ta felga psuje wszystko , zmień na cos kultowego , bbs , rh lub oem audi min 18" z odpowiednim ET
  15. jestem w szoku , czarną podsufitkę bym tu widział
  16. tylko powiedz w którym śmietniku szukać?? !!
  17. bo masz prostokąt klasyczny wszystkie inne fmic mają wejście na rurę od rombu
  18. będziesz miał przestrzeń która się nie schłodzi w tym coolerze :gwizdanie:
  19. Iverson odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    za chwilę zacznie sie kasowanie buractwa , cantona wyluzuj troche z textami i innych proszę o to samo
  20. diesel system clean , środek czyszczący układ wtryskowy paliwa
  21. ...ja to idę hurtem po h*j 1 jak można 2 , nie dość że na odcinku 270km spaliłem chyba ze 25l to jeszcze 8 dych poszło na łatanie opon - f*ck
  22. hehe dzisiaj moja jazda do Tbg pełna wrażeń , tylko co wyjechałem z firmy, czuję że d*pa mi lata , wysiadam , kapeć z tyłu , na szczęście wulkanizator 200m dalej ,uffff zdejmujemy koło a tam wyrwa w oponie na 3 cm :shocked: , kuźwa nie wiem na co najechałem ale na szczęście dało się naprawić , później 1h korek na zakopiance w stronę Bochni , 40min korek na obwodnicy Tarnowa i 2 kapeć pod domem :polew: na nieszczęście inna opona , dzień konia normalnie :wallbash:...na szczęście w domku , czekała na mnie ,miła paczuszka od kolegi Dzika , jutro serwis hyhy
  23. ja se pierdyknę ręce pudziana na masce i płetwę rekina na daszku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.