Treść opublikowana przez Iverson
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
kuźwa nie wiem ale w mieście mi się chyba nie kręcą bo max 50 mogę jechać i tyle
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
a do siebie już te kołpaki kupiłeś??!!
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
w czerwcu mam serwis , zakupiłem po raz 1 'motul diesel engine clean' , ciekawy jestem efektów m.in ma zmniejszyć tarcie = temp, zobaczymy potestuję MOTUL ENGINE CLEAN, dodany do silnika przed zmianą oleju pozwala na: • zmniejszenie tarcia • zmniejszenie zużycia oleju i paliwa • zwiększenie stopnia sprężania w ten sam sposób na wszystkich cylindrach • zmniejszenie emisji spalin • usunięcie osadów, lakierów, i innych produktów spalania z trudno dostępnych obszarów jak dźwigniki hydrauliczne, pierścienie tłokowe i bruzdy na tłokach • wykorzystanie w pełni zalet świeżego oleju wlanego po wymianie ...prawdopodobnie też w czerwcu , będę miał mały gift od Bakusia
-
Audi A4 1.9 TDi vs. BMW 3 e46 320d
320D 150ps o 135ps nawet nie myśl , auto ok. , jednak gdybym miał zmieniac to tylko na 3.0D w M pakiecie po lifcie , niestety są cholernie drogie
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
rs6 to bardzo dobry wybór
-
[ALL B5] Parówa
będzie jeździł tylko w nocy :polew:
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
idealnie
-
[ALL B5] Parówa
nie wpertalaj się jak dorośli rozmawiają
-
Wiejski tuning artykuł
jak zwykle tematy na najwyższym poziomie na interii - dobry dizel musi kopcić
-
[ALL B5] Parówa
takie mały btw ...po co montować tylko 1 zegar doładowania i to na seryjnym T , chyba wolałbym zrezać coś konkretnego i 3 budziki założyć , nie dość , że wygląda wtedy na rasowego killera , to i przynajmniej jest funkcjonalne?? :tongue4:
-
[ALL B5] Mój szaraczek... SPRZEDANY
skoro sprzedany , to nowy właściciel , założy nowy wątek - zamykam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no nie wiem po tych spotach i grillowych kiełbachach , to te gokarty ledwo co będą sie toczyły
-
Audi a4 b5 1.9tdi 90km ahoj
jak będziesz gotowy do edytowania tematu to napisz do mnie to otworzę. -jak masz b6 to nie ten dział -wstaw fotki
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
rzeźnia jak w tartaku
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://moto.wp.pl/kat,23681,title,Ferrari-599XX-najlepsze-na-Ringu,wid,12209274,wiadomosc.html?ticaid=1a3c5 no to posłuchajmy jak gada ferrari
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no kurfa zagadałem się przez telefon hyhy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzięki również ...i gościom
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Bakuś jesteś jutro ?? ile mam Ci wziąć stickerów??!!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
spoko , jak ja będę ,to Siemian będzie zawsze 2-gi
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
boisz się , że nie będziesz najprzystojniejszy ??!! :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
się nie śmiej ze mnie [br]Dopisany: 25 Maj 2010, 20:53_________________________________________________ oks [br]Dopisany: 25 Maj 2010, 20:54_________________________________________________a ten zielony paskud , to będzie , bo ma przesyłkę od czerwonego dla mnie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pany na to jaworze to cisową do końca i gdzie tam później wjechać ??
-
[B5 AHH] Moja moja i tylko moja
AHH to chyba od 00'-01' wychodziły
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
dzięki Józiu
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
kurfa normalnie jak oglądam tak pięknie porezane B5 to jestem z siebie dumny :polew: :tongue4: