Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. kuźwa nie wiem ale w mieście mi się chyba nie kręcą bo max 50 mogę jechać i tyle
  2. a do siebie już te kołpaki kupiłeś??!!
  3. w czerwcu mam serwis , zakupiłem po raz 1 'motul diesel engine clean' , ciekawy jestem efektów m.in ma zmniejszyć tarcie = temp, zobaczymy potestuję MOTUL ENGINE CLEAN, dodany do silnika przed zmianą oleju pozwala na: • zmniejszenie tarcia • zmniejszenie zużycia oleju i paliwa • zwiększenie stopnia sprężania w ten sam sposób na wszystkich cylindrach • zmniejszenie emisji spalin • usunięcie osadów, lakierów, i innych produktów spalania z trudno dostępnych obszarów jak dźwigniki hydrauliczne, pierścienie tłokowe i bruzdy na tłokach • wykorzystanie w pełni zalet świeżego oleju wlanego po wymianie ...prawdopodobnie też w czerwcu , będę miał mały gift od Bakusia
  4. 320D 150ps o 135ps nawet nie myśl , auto ok. , jednak gdybym miał zmieniac to tylko na 3.0D w M pakiecie po lifcie , niestety są cholernie drogie
  5. rs6 to bardzo dobry wybór
  6. będzie jeździł tylko w nocy :polew:
  7. nie wpertalaj się jak dorośli rozmawiają
  8. jak zwykle tematy na najwyższym poziomie na interii - dobry dizel musi kopcić
  9. takie mały btw ...po co montować tylko 1 zegar doładowania i to na seryjnym T , chyba wolałbym zrezać coś konkretnego i 3 budziki założyć , nie dość , że wygląda wtedy na rasowego killera , to i przynajmniej jest funkcjonalne?? :tongue4:
  10. skoro sprzedany , to nowy właściciel , założy nowy wątek - zamykam
  11. no nie wiem po tych spotach i grillowych kiełbachach , to te gokarty ledwo co będą sie toczyły
  12. jak będziesz gotowy do edytowania tematu to napisz do mnie to otworzę. -jak masz b6 to nie ten dział -wstaw fotki
  13. http://moto.wp.pl/kat,23681,title,Ferrari-599XX-najlepsze-na-Ringu,wid,12209274,wiadomosc.html?ticaid=1a3c5 no to posłuchajmy jak gada ferrari
  14. no kurfa zagadałem się przez telefon hyhy
  15. dzięki również ...i gościom
  16. Bakuś jesteś jutro ?? ile mam Ci wziąć stickerów??!!
  17. spoko , jak ja będę ,to Siemian będzie zawsze 2-gi
  18. boisz się , że nie będziesz najprzystojniejszy ??!! :polew:
  19. się nie śmiej ze mnie [br]Dopisany: 25 Maj 2010, 20:53_________________________________________________ oks [br]Dopisany: 25 Maj 2010, 20:54_________________________________________________a ten zielony paskud , to będzie , bo ma przesyłkę od czerwonego dla mnie
  20. Pany na to jaworze to cisową do końca i gdzie tam później wjechać ??
  21. AHH to chyba od 00'-01' wychodziły
  22. kurfa normalnie jak oglądam tak pięknie porezane B5 to jestem z siebie dumny :polew: :tongue4:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.