Treść opublikowana przez Iverson
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
OMG czyżby flejmy mexykańska czerwień miały zagościć na masce
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
- [B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
skóra + alcantara jest chyba tylko ładniejsze od samej skóry , na welur za żadne skarby bym nie zmienił- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja się mam nie najgorzej , a Ty , bobry Wielkopolanie- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Sms czyżbyś czerpał inspirację ze swojego idola z dzieciństwa :naughty: :kox:- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
nie , no źle nie jest ale brak mi tu jakiegoś hardcorowego zacięcia , agresji , narazie jest ładnie , milutko i pipkowato- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
nie przesadzaj Marcin- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
dzięki kolego :notworthy: , jednak relingi muszą iść w czerń na tym etapie- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
no własnie tu jest problem bo satynowe relingi są mega kox jak dla mnie ale sie będą gryzły dlatego vt musi byc przed rezaniem- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
cycki cie pieką , nie mozesz jej sprzedać - nie wolno ci - polecenie służbowe- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
dobra, chyba zacznę robić porządek, bo aju tu jakieś giejowe zwyczaje wprowadza- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
dobrze misiaczku- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
przecież nawet ich jeszcze nie ma looodki be cool , wiem co jest dobre- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
wiem , że masz szoki ,bo w końcu w tym waszym giejowym związku będziesz robił za mężczyznę , ale dasz radę bo fajniej jest wkładać, niż mieć wkładane...ale we mnie przyjaciela na lato nie znajdziesz :polew:- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
noł , noł , noł lampy zostają ori- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
guuumaaa , w piekarniku to ja robie frytki a nie będę lampy topił- [B5 AVG++] madafaka OEM
:good:...może recaro z rs4 byś sieknął :kox:- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
nieeeee w życiu, żaden element mojego auta nie będzie podpiekany- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
hmmm powiem Ci , że ja tez nie lubię ciemnych szyb , ale do ciemnych felg będę musiał znaleźć ciemne elementy , a najwięcej dadzą szyby- [B5 AVG++] madafaka OEM
rozumiem , że w przyszłości pompa 11mm , brd i 0,230 zagoszczą , szkoda marnować takiej piękności- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
czy jakiś fotoszopowy madafaka mógłby mi zrobić mały tjunink - please -fele na czarny mat -dokładka przód od cupry R -ramka grilla na czarno , znaczek w satynie -progi s4 -ściema szyb tylnich i lekko przednich- Audi A4 1.9 TDi vs. BMW 3 e46 320d
4x4 50/50 zeszperowany , to jest najlepszy napęd- [B5 ALG] [B5 ALG] Audi A4 V6
ten znaczek mietka by pasował jak by felgi były OEM ,a tak jest pipkowato ale furka zacna- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
o kuźwa idzie się wkurfić , nie pisało nic na feldze??!! są dystanse zmieniające rozstaw poszukaj na allegro- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
nieużywam , wszystkie do ust biorą - [B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76