Treść opublikowana przez Iverson
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
ten w środku to niezły ulep :gwizdanie:
-
[B5 1Z] A4 TDi
wstaw ja tu
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
pięknie jest , jakie brzmienie i co dał
-
[ALL B5] Wymiana żarników xenonowych
jak dobrze pamiętam to ten czarny cienki pręcik ma być u góry soczewki , dopilnujcie tego , z prawej strony dojście jest nawet ok, z lewej zawsze wywalam całą obudowę filtra pow. i można wtedy z luzem się bawić , żarnik musi zaskoczyć na te wypustki , bo inaczej wypadnie z gniazda podczas drgań
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
kiepskie te 18stki , wolę styl południowy :gwizdanie:
-
[B5 1Z] A4 TDi
masz tą w duzym rozmiarze , dawaj na konkurs , miażdży suty ta fotka :slina: :slina:
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
masz 19" BBS LM :naughty:
-
[ALL B5] Wymiana żarników xenonowych
otwórz maskę , na górze reflektora będzie tabliczka tam jest oznaczenie , pod jakie żarówki jest przystosowany , powinno pisać D2S
-
[ALL B5] Wymiana żarników xenonowych
może temu kto jeździ na takich :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: LOL[br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 18:30_________________________________________________....przede wszystkim pytanie , masz fabryczną instalację xenonu czy dokładaną ??!!
-
[B5 AJM] Parktronic a założenie haka.
nic nie będzie piszczeć , miałem hak przy ori parktroniku i było ok
-
[ALL B5] Wymiana żarników xenonowych
musisz kupić żarniki D2S , wymienisz sam , tylko nie dotykaj szklanej bańki rękami
-
[ALL] Audi słabe zawieszenie - Mit czy Prawda?
ja mam zawieszke kupioną z aso , wymienione przez pracownika aso , przejechałem 30tyś km na niej , od wiosny na 18" , zima 16" i nic nie puka zawiecha pięknie pracuje , dodam że cały czas na gwincie
-
[INNE] Na jaki kolor pomalować TT ?
to już jest boring , idź w orange lambo [br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 13:48_________________________________________________ :kox:
-
[B5 AFN] Mój projekt "mocy" - proszę o opinie, rady i sugestie
no ja też muszę pogadać z cowboyem
-
[B5 AFN] Mój projekt "mocy" - proszę o opinie, rady i sugestie
aha ok , a pompki zmieniasz??
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
akurat w b5 ta felga mi nie podchodzi , chociaż jest naprawdę niezła , mam kilka na oku ale żal mi prosiaków , marzy mi sie cos z rantem
-
[B5 AFN] Mój projekt "mocy" - proszę o opinie, rady i sugestie
Aju skąd masz źródło BRD ??
-
[ALL B6] A4 Avant Airride Stylepoznan
style dawaj fotki z vageventu :gwizdanie:
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
i wszystko przez 1 małą ośmiorniczkę
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
tej zachowuj się
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
to są bardzo ładne felgi
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
te mamy nawet ,Topor , do Ciebie pasują ; bbsy , rh , itp coś kultowego
-
[B5 AFN] Moja pierwsza Audiczka
weź zdejmij to cos na tych rurkach LOL :polew: :polew:
-
[B5 1Z] A4 TDi
bardzo ładne fotki Slepy :good: , inna felgę widzę u Ciebie , ta jest kiepska
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
...ja tu widzę wyjebaną 15" z fiata pandy 4x4 :kox: