Treść opublikowana przez Iverson
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Ale co ? no bo Topor zostawia ślady na kostce i chamsko się przestawił w bok , że niby nie on , ale i tak wszyscy wiemy , ze leci mu jak z kranu hyhyhy
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
bajera :kox:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
naprawili ? 1 j**nięta przetwornica--- założona nówka, 2 dała radę jeszcze--- po mega wysuszeniu , i czyszczeniu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://xenonservis.pl/ polecam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie potrzebuję namiary na dobrego elektryka , żeby mi powiedział co dolega moim przetwornicom , przed chwilą padła mi 2 i zostałem bez świateł - wykurwiście :wallbash: :wallbash: U Wojtka mi to ogarną??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzięki Wojtuś :notworthy:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzienks
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie pilna sprawa - potrzebuję namiary na przetwornicę xenonu do B5 , w dobrej cenie , miałby ktoś jakiś kontakt??!! Dzięki :notworthy:
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
...??!! ...to była aluzja do Egona , że ma byc na glebie
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
www.naglebie.pl
-
[ALL B5] [ALL B5] Moje piękne OOOO :)
BUM :kox:
-
[ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7
brak słów :kox: :kox:
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
ten który w pile leciał na twoje sexy portki w szkocką kratę
-
[B5 AFN] Moja pierwsza Audiczka
...no to od teraz jestes dla mnie jacykowem stylu w a4 :polew:
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
troszkę ponad 300zł , dedykowane to jest pod olej w automatycznej skrzyni biegów, ale kilka razy widziałem ten wynalazek i słuzył jako chłodnica oleju silnikowego
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
a jak by takie coś pizgnąć
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
trzeba porównać jaka jest z ARLa , może więcej rzędów ma
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
na czarno ramkę psiknij i będzie jeszcze ładniej
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
- [B5 AVG++] madafaka OEM
zamontowałeś już ta chłodniczkę oleju??- Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
kasa poszła rano- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
ledwo co...ale jest :kox: :kox:- Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
Arek weź mnie tam zamień na 1 XL czarna z logo na karku- [B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
...dobra Nosb , wezmę to padło za kankę mleka , co się będziesz z gófnem męczył- [B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
- [B5 AVG++] madafaka OEM