Treść opublikowana przez Iverson
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
co znaczy przesunięte?? bo nie kumam??
-
[B6 AVF] kolejny srebny Avant (gwint mts, antychrom, led)
kurde ma w sobie coś to autko , dasz ładną 19'' i będzie mega kox , pomyśl o zestawie hid i remapie
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
fakt wnętrze polifta jest 100x ładniejsze od przed lifta
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
i bdb :kox:
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
ja piertole co sie dzieje :kox:
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Podolski niszczy angoli hyhyhy
-
RS4 B5 Dyno Day
ta po prawej nie ma antenki
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
ja bym je miał już w zeszłym roku, jak przelot robiłem ale tłumikarz za dużo chciał za nie, to podziękowałem [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 21:42_________________________________________________czy mógłbym prosić o VT z tą felgą DZIĘKUJĘ
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
ależ pięknie :notworthy:
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
nie no żartowałem , Villa sieknie 1 i Torres 1
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
2-0 dla chile
-
[ALL] Naklejka na Audi .. gdzie kupić .. ..
Arek to może zaczniesz robić koszulki z logo b5 battalion , było juz parę fajnych projektów , można by to reanimować i pchnąć do przodu , ja się za to nie wezmę, bo się przeprowadziłem i nie mam znajomej drukarni ,co by na bieżąco robić po 10-20szt.
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Jóżek kuźwa jak mi gwinta do końca miecha nie założysz - to naśle na Ciebie ......yyyyyy........ Dejmona [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 09:14_________________________________________________ zróbcie mu tu glebę i te fajki jakieś inne , to zdjęcie się nadaje w h*j
-
[B5 AJM] [B5 AJM] Srebrne S:)
popraw błędy ort , bo walą po oczach strasznie
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
jestem pewny ,że auto by zostało w klubie
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
najlepszy mecz mistrzostw do tej pory
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
to tak jak ja tyle ze ja black oooo no to może być dobre
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
...ba , sam mnie z nim poznałeś...
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
a kto to ? mr Mięski z reklamy tesco
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
przypasuje
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
firma audi , ori wahacze z ASO [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 18:32_________________________________________________takie ruły po polerce se sprawiam hyhy
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
1500zł "po znajomości"
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
od zmiany na ori z aso , zrobiłem jakieś 30.000 i wszystko ok
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
trochę mała ta 17'' ale i tak jest pięknie , gwint to konieczność i z tym schowanym wydechem coś zrób bo kiepsko wygląda
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
dokładnie , wpadnę na chwilę wylać się ...tylko powiedzcie Poźkowi , on lubi lanie na klatę i różne takie...Darek , spoko nie ma obaw , Ty i tak z Łukaszem będziesz w pokoju gadał na skajpie :polew: