Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. co znaczy przesunięte?? bo nie kumam??
  2. kurde ma w sobie coś to autko , dasz ładną 19'' i będzie mega kox , pomyśl o zestawie hid i remapie
  3. fakt wnętrze polifta jest 100x ładniejsze od przed lifta
  4. i bdb :kox:
  5. ja piertole co sie dzieje :kox:
  6. Podolski niszczy angoli hyhyhy
  7. ta po prawej nie ma antenki
  8. ja bym je miał już w zeszłym roku, jak przelot robiłem ale tłumikarz za dużo chciał za nie, to podziękowałem [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 21:42_________________________________________________czy mógłbym prosić o VT z tą felgą DZIĘKUJĘ
  9. ależ pięknie :notworthy:
  10. nie no żartowałem , Villa sieknie 1 i Torres 1
  11. 2-0 dla chile
  12. Arek to może zaczniesz robić koszulki z logo b5 battalion , było juz parę fajnych projektów , można by to reanimować i pchnąć do przodu , ja się za to nie wezmę, bo się przeprowadziłem i nie mam znajomej drukarni ,co by na bieżąco robić po 10-20szt.
  13. Jóżek kuźwa jak mi gwinta do końca miecha nie założysz - to naśle na Ciebie ......yyyyyy........ Dejmona [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 09:14_________________________________________________ zróbcie mu tu glebę i te fajki jakieś inne , to zdjęcie się nadaje w h*j
  14. popraw błędy ort , bo walą po oczach strasznie
  15. jestem pewny ,że auto by zostało w klubie
  16. najlepszy mecz mistrzostw do tej pory
  17. to tak jak ja tyle ze ja black oooo no to może być dobre
  18. ...ba , sam mnie z nim poznałeś...
  19. a kto to ? mr Mięski z reklamy tesco
  20. firma audi , ori wahacze z ASO [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 18:32_________________________________________________takie ruły po polerce se sprawiam hyhy
  21. 1500zł "po znajomości"
  22. od zmiany na ori z aso , zrobiłem jakieś 30.000 i wszystko ok
  23. trochę mała ta 17'' ale i tak jest pięknie , gwint to konieczność i z tym schowanym wydechem coś zrób bo kiepsko wygląda
  24. dokładnie , wpadnę na chwilę wylać się ...tylko powiedzcie Poźkowi , on lubi lanie na klatę i różne takie...Darek , spoko nie ma obaw , Ty i tak z Łukaszem będziesz w pokoju gadał na skajpie :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.