Treść opublikowana przez Iverson
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
pewnie , że styknie , auta nie pałujesz na torze , także spoko , ja zauważyłem tylko 1 małą niedogodność , szybciej abs się załącza , tak to super
-
[B5 1Z] A4 TDi
ja bym tego gwinta skręcił jeszcze , bo pieje pupka strasznie
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
B6 tak powinny wyjeżdżać z fabryki - piękna robota Grzesiek
-
[B5 ACK] Pelikan Blue 2.8 quattro
jak to możliwe , zawstydziłeś mnie
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
jak duża jest różnica od samego remapu
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
wczoraj oglądałem , czuje sie duuuuuuuuży niedosyt po przeczytaniu książki
-
[B5 AGB] S4
no elegancka eseczka , robi wrażenie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
, ogl zdjęcia ze spotów widzę same nowe twarze - oprócz kilku znanych mi brzydali , Vario - super , teraz to bangbus niemożliwy z zuczka jest ale Teina byś mu zajebał
-
[B6 AVF] 18`BBS CH, BRD, FMIC, jeszcze tylko tył...
Pięknie porezane - klasa
-
[B5 AAH] Jakie TURBO do 2.8 V6 AAH?
Nosb ma 2.7 BT do przekładki i podejrzewam , ze wyjdzie taniej włożyć ten motor, niż robić rzeźbę turbo do N/A
-
Spotkania na drodze
Krzy0 spotkany na Dominikańskiej ok 15.00 , szareS4 B7 zaparkowane na Kopsie rej RTxxxxx (stoję obok , to ktoś od nas??!!
-
[B5 ATJ] Black Devil by Olovski
w b5 nie było ori 2 strefowego klimatronika nigdy
-
[B5 AJM] Bezpieczna granica w ajm?
standardowo 1.9 kazdy robi tak: turbo awx/brd/hybryda , pompki w twoim wypadku np od awx,avf ,al ,kolektor od awx'a , fmic , można podmienić maf na awx, map sensor 2 barowy , chłodnicza oleju od większych pd , wywalić kata i zaślepić egr ,remap . wszystko masz opisane , tylko poszukaj
-
[B5 AJM] Bezpieczna granica w ajm?
każde auto stroi sie indywidulanie , jednym wyjdzie 145 bez dymu a innym 130 i nie masz na to wplywu , chyba , ze powymieniasz padając podzespoły
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no jeszcze detale ale to z czasem , w 80% target wyrobiony
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: yeahbany :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć monteratorze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema poznaniaki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo cię publicznie spowyzywam :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
kolega na forum sprzedaje - http://www.a4-klub.pl/smf/all_nowy_zestaw_hid_h1_6000k_xenon_ksenon-t130049.0.html;msg1555137;topicseen#new
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kropka od Ciebie będę nosił z dumą na swoim profilu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam mega zajebistakurwajegomać wielką nadzieję , że do końca tego roku ,już będę obśliniał kierownicę Momo w moim Scoobym