Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. pewnie , że styknie , auta nie pałujesz na torze , także spoko , ja zauważyłem tylko 1 małą niedogodność , szybciej abs się załącza , tak to super
  2. Iverson odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ja bym tego gwinta skręcił jeszcze , bo pieje pupka strasznie
  3. B6 tak powinny wyjeżdżać z fabryki - piękna robota Grzesiek
  4. jak to możliwe , zawstydziłeś mnie
  5. jak duża jest różnica od samego remapu
  6. wczoraj oglądałem , czuje sie duuuuuuuuży niedosyt po przeczytaniu książki
  7. no elegancka eseczka , robi wrażenie
  8. , ogl zdjęcia ze spotów widzę same nowe twarze - oprócz kilku znanych mi brzydali , Vario - super , teraz to bangbus niemożliwy z zuczka jest ale Teina byś mu zajebał
  9. Pięknie porezane - klasa
  10. Nosb ma 2.7 BT do przekładki i podejrzewam , ze wyjdzie taniej włożyć ten motor, niż robić rzeźbę turbo do N/A
  11. Krzy0 spotkany na Dominikańskiej ok 15.00 , szareS4 B7 zaparkowane na Kopsie rej RTxxxxx (stoję obok , to ktoś od nas??!!
  12. w b5 nie było ori 2 strefowego klimatronika nigdy
  13. standardowo 1.9 kazdy robi tak: turbo awx/brd/hybryda , pompki w twoim wypadku np od awx,avf ,al ,kolektor od awx'a , fmic , można podmienić maf na awx, map sensor 2 barowy , chłodnicza oleju od większych pd , wywalić kata i zaślepić egr ,remap . wszystko masz opisane , tylko poszukaj
  14. każde auto stroi sie indywidulanie , jednym wyjdzie 145 bez dymu a innym 130 i nie masz na to wplywu , chyba , ze powymieniasz padając podzespoły
  15. witam na forum A4 Klubu
  16. witam na forum A4 Klubu
  17. witam na forum A4 Klubu
  18. no jeszcze detale ale to z czasem , w 80% target wyrobiony
  19. cześć monteratorze
  20. siema poznaniaki
  21. bo cię publicznie spowyzywam :polew:
  22. kolega na forum sprzedaje - http://www.a4-klub.pl/smf/all_nowy_zestaw_hid_h1_6000k_xenon_ksenon-t130049.0.html;msg1555137;topicseen#new
  23. kropka od Ciebie będę nosił z dumą na swoim profilu
  24. mam mega zajebistakurwajegomać wielką nadzieję , że do końca tego roku ,już będę obśliniał kierownicę Momo w moim Scoobym

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.