Treść opublikowana przez Iverson
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
czekam na opony 3 tydz.
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
looknij do mnie i porównaj hyhyhy
-
[B5 Sedanik] Moja ADUSIA :)
jeszcze jeden post nie na temat i będą kropki szły po kolei , jak chcecie się przechwalać, kto ma jakie rozmiary to zapraszam przed lustro , zachowania jak w podstawówce i w szczególności Battalionowców [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 10:49_________________________________________________Patrycja , autko masz narazie seryjne , piękne bo to B5 , opisz wyposażenie i jakie plany bo na pewno z czasem się pojawią , wtedy zaktualizujemy wątek
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
poczekaj zaraz zareaguje tam
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
źle nie jest jakbyś nie przekraczał 100*C
-
[B5 AVG] Przewód (rurka) podciśnienia sterowania VTG (kierownicami turbiny)
zamknijcie temat bo znowu bedą akcje
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
ja po kupnie mojego ajm'a następnego dnia już jechałem na program do kumpla hyhyhy , co się okazało auto było na chipie de i na hamowni wyszło 132ps i 375Nm , zdziwko było bo kopało w plecy ładnie he
-
[B5 AGB] Moje drugie A4, tym razem S4
Panowie trzymamy się tematu
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
fakens szit :notworthy: :kox:
-
[ALL B5] Wielka prośba o glebę, czyli VT mojego audi !!! ;)
nisko na tej feldze to jest mega kox , nie słuchaj tych co jeżdżą na 1BE i mówią ze jest nisko pffffff
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
no gratuluję zakupu , piękny, zadbany i ładnie wyposażony kondon , teraz miłego rezania
-
Wypadek samolotu
normalnie ciary na plecach , czytają listę martwych pasażerów
-
Wypadek samolotu
żeby z tego nie było jakich jaj ze strony Rosji , bo będzie nie wesoło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja na innym forum czytałem co innego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
karwa nie mogę :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
rysiek z klanu jest przee hooj , mam jego plakat
-
[B5 AFN] Czarny avant by Clinque, czarna skóra, xenon, gwint, AWX/216/FMIC A5/SOFT
dlaczego nie wziąłeś 18" , cały urok tej felgi to jej rozmiar im większy tym lepiej , posadź strucla na glebie to może jakoś sie to dogra bo narazie jest przeciętnie
-
[ALL] BBS LM, New RS6, SLR, lambo....?
Wojtek bardzo dobry wybór
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
jedno z ładniejszych b5 tdi
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
prze cipki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
od 20:00 trzeźwiałem hyhy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
k**wa impreza skończyła się u mnie o 1:30 a o 3:00 wyjeżdżałem do bielska ale jestem zmasakrowany ja jebie
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Kopsacie po pisance i możecie zostać
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
albo taki 1 rózowy madafaker
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
http://www.wolfsgruppe.com/vagevent/index.php/pl/page/44 dokładnie chodziło mi o vagevent 2010