Treść opublikowana przez Iverson
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musaszi wjeb masz
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
dobrze że nie byłem za***any ,bo by mnie konusy latarkami dziobali - pederaści :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
eee nie działaj
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
...a to nie znasz tego myku , na końcu powiem ,że jadę i Dario mi miejsce odstąpi :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co za dużo tostów do ogarnięcia
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
no właśnie , bo cult bardziej pasuje do twojego auta , jakoś ten RS hmmm , jest ok. ale to nie to
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
był taki zamysł , co miesiąc zbierać na barek klubowy i systematycznie go opróżniać, ale nie wiem do końca jak to wyszło , Trzeniek zaczął przyjeżdżać na sępa coraz częściej i każdy pojebał :polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
powiem Ci kogo unikaj , panów na P , Ł , H leszcze barowe , na zlocie siedzą w pokojach i ze sobą na skajpie gadają :thumbdown:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no kultura musi być ...a , jak idziesz na imprezę , to też z flachą , nie
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Felgi zostawiasz czy zmieniasz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
morning -23 u mnie hyhy , strucel pali choć weekend nie ruszany
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak wleje dizla do beny to trochę mniej spali
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka Vario , Lex się widzę buduje , nagroda strucel roku gwarantowana hyhyhy
-
[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
bierzesz wiertareczkę , z końcówkami do wiercenia otworów fi (20-30mm) ileś tam , 4 otworki i hejka , tylko wierć od środka na zewnątrz
-
[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
ta instalacja jest fabryczna , nie wiem co i jak
-
[B6 AWX] Problem z odpaleniem rano po wymianie filtra
Krzychu , tu masz gościa w Stalowej W. , polecany spec od vagów , Adam Goński 501 686 607 , jak coś tyrknij
-
[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
zobacz u mnie ja mam ori parktronic z ta dokładką :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aaa no już wszystko ok. , teraz kupujemy agd+rtv , płytki , meble , od 22 lutego rezanie na całego , ktoś chce pomoc-zapraszam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka chopoki
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
parktronic mam , szkoda by bylo go stracić
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
źle się wyraziłem , chodziło mi o 2 końcówki wydechu jak jest w 1.6 lub 1.8
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
to chyba pójdą 2 dokładki od 1.6 , 1.8 albo trzeba szukać czegoś innego
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
hehe dzięki , każda pomoc się przyda Pany , podoba mi się ta końcówka od cupry , co wy na to
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
yepKolkov , ciężki temat z deklami , jak są to cena zaporowa , ja poluję teraz nad rh3d
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
wiem,wiem ,pisał do mnie niedawno na razie nic nie rezam w padawce ,chyba , że jakieś lewe dziengi wpadną , kupiłem se kwadrat o powierzchni 60m2 i za miesiąc tam zaczynam rezanie hyhyhy :naughty: