Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. Musaszi wjeb masz
  2. dobrze że nie byłem za***any ,bo by mnie konusy latarkami dziobali - pederaści :kox:
  3. eee nie działaj
  4. ...a to nie znasz tego myku , na końcu powiem ,że jadę i Dario mi miejsce odstąpi :gwizdanie:
  5. co za dużo tostów do ogarnięcia
  6. no właśnie , bo cult bardziej pasuje do twojego auta , jakoś ten RS hmmm , jest ok. ale to nie to
  7. był taki zamysł , co miesiąc zbierać na barek klubowy i systematycznie go opróżniać, ale nie wiem do końca jak to wyszło , Trzeniek zaczął przyjeżdżać na sępa coraz częściej i każdy pojebał :polew:
  8. powiem Ci kogo unikaj , panów na P , Ł , H leszcze barowe , na zlocie siedzą w pokojach i ze sobą na skajpie gadają :thumbdown:
  9. no kultura musi być ...a , jak idziesz na imprezę , to też z flachą , nie
  10. Felgi zostawiasz czy zmieniasz
  11. morning -23 u mnie hyhy , strucel pali choć weekend nie ruszany
  12. jak wleje dizla do beny to trochę mniej spali
  13. siemka Vario , Lex się widzę buduje , nagroda strucel roku gwarantowana hyhyhy
  14. bierzesz wiertareczkę , z końcówkami do wiercenia otworów fi (20-30mm) ileś tam , 4 otworki i hejka , tylko wierć od środka na zewnątrz
  15. ta instalacja jest fabryczna , nie wiem co i jak
  16. Krzychu , tu masz gościa w Stalowej W. , polecany spec od vagów , Adam Goński 501 686 607 , jak coś tyrknij
  17. zobacz u mnie ja mam ori parktronic z ta dokładką :gwizdanie:
  18. aaa no już wszystko ok. , teraz kupujemy agd+rtv , płytki , meble , od 22 lutego rezanie na całego , ktoś chce pomoc-zapraszam
  19. siemka chopoki
  20. parktronic mam , szkoda by bylo go stracić
  21. źle się wyraziłem , chodziło mi o 2 końcówki wydechu jak jest w 1.6 lub 1.8
  22. to chyba pójdą 2 dokładki od 1.6 , 1.8 albo trzeba szukać czegoś innego
  23. hehe dzięki , każda pomoc się przyda Pany , podoba mi się ta końcówka od cupry , co wy na to
  24. yepKolkov , ciężki temat z deklami , jak są to cena zaporowa , ja poluję teraz nad rh3d
  25. wiem,wiem ,pisał do mnie niedawno na razie nic nie rezam w padawce ,chyba , że jakieś lewe dziengi wpadną , kupiłem se kwadrat o powierzchni 60m2 i za miesiąc tam zaczynam rezanie hyhyhy :naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.