Treść opublikowana przez Iverson
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
opuszczam wlkp Vario , w połowie roku będę już w Tarnowie pracował
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
najpierw robię casting na listę gości hyhy :naughty: :kox: , wyślij do mnie zgłoszenie jak chcesz przybyć :tongue4:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
elo ziomy - muszę się Wam pochwalić , kupiłem mieszkanko w tbg 60m2 , 2pokoje + salon z aneksem kuchennym jestem happi :dance:
-
[B5 ABC] Czeka mnie jeszcze rejestracja.wrrrrrrrr
ucz się ucz od doświadczonych kolegów
-
[B5 ABC] Czeka mnie jeszcze rejestracja.wrrrrrrrr
proponuję więcej nie jechać po koledze , tylko spróbować nawrócić go na "prawdziwe rezanie" - zaczynamy. następne posty z kupami itd są kasowane :kox:
-
[INNE] INFINITI G35x 2006
ładny ale wolę coupejki , powodzenia w rezaniu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
WSZYSTKIGO NAJLEPSZEGO Maciek 110LAT
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:siema zajęty trochę jestem i tak spoglądam
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
festyn robisz z tego autka
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
jakieś małe te felgi i nie do pary!!
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
dobra będę , sobota 16.01 godz. 15.00
-
[B5 AGB] Srebrna eSa
pewnie przy wlewie
-
[B5 AGB] Srebrna eSa
no coraz więcej esek , plany ładne , życzę wytrwałości i mega wyników na hamowni
-
Jak kupujecie/sciagacie muzyke online?
http://rapidlibrary.com/ http://thepiratebay.org/
-
Nimbus Grau Perl Effekt
elegancko :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie wiem jestem w Tbg u nas lekka odwilż a śnieg jest
-
[B5 AVG] -----> Murzynek <----- SPRZEDAM!!!!
mam od tego ludzi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [B5 AVG] -----> Murzynek <----- SPRZEDAM!!!!
takie małe ot , ciężko się ogląda powykrzywiane zdjęcia , nic nie widać na nich- Czy ten MIG-omat jest cos wart ?????
inwerterowe- Czy ten MIG-omat jest cos wart ?????
takie małe spawareczki są git , u mnie mechanicy ich używają i dają radę przy pierdołach- Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu- Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu- Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu- Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu - [B5 AVG] -----> Murzynek <----- SPRZEDAM!!!!