Treść opublikowana przez Iverson
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no było , akurat wieczorem nie siedziałem na necie i tego nie widziałem a wątek usunęli :polew: , podobno było ostroooo :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja to nie mogłem z tego jak mi Trzeniek przesłał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jest piechol , siniaki buraki :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
młody jest wyrobi się, trochę do szwabów na ogórki , do Holandii na borówki i ziele maryny , na Ukrainę nere wyślę i już trochę hajsu bydzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Piechol nie przejmuj się wszyscy wielcy zaczynali od ZERA :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
za bardzo murzajski
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ucz sie ucz , pracy i tak nie będziesz miał
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
czego jeszcze Cię nie ma w Battalionie , zapraszam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Rzuciłeś kubkiem 34,09 zł w nike21's!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to będzie kosa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dawaj pikczersa
-
[B6 AWX] Problem z odpaleniem rano po wymianie filtra
moze to wina pompy podwójnej , podpinałeś vaga??
-
Nimbus Grau Perl Effekt
zapodaj mega madafaker glebę i 17" stykną
-
Nimbus Grau Perl Effekt
fajnie tylko teraz musisz , jakieś czerwone dodatki dorezać bo będzie ni w pytę , to 18"??
-
[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego
powiem grzecznie siarap :kox:
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
cudo dawaj do Battalionu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema o wreszcie jak na jarmarku hyhy :kox:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
ja nie wiem ale powinien być pkt regulaminu o nadmiernym rezaniu , bo niektórych doprowadzisz tym do depresji :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pozen
-
Róznice w forach? czy klubach
zasmucasz mnie tą wiadomością ;(
-
Róznice w forach? czy klubach
ja lubie to foróm bo mam kilku przyjacielóf naprzykład pozika , chóga , czenia , i łukaszaBy , i dowiadywałem sie , że audi jest super i fajne
-
[ALL B5] Parówa
eeee tam Poziomek stał w spajsetkach i mu się wydawało
-
[ALL B5] Parówa
Na taką leszczynę jak ty, to nawet bez patrzenia liścia potrafię sprzedać :kox:
-
[ALL B5] Parówa
haha , dobra opowiadaj , parówka będzie hulać ??!!