Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

martikawka

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez martikawka

  1. martikawka odpowiedział(a) na martikawka temat w 2.0
    kolego ja własnie tak stałem ze tył był wyżej od przodu to widze ze nie jestem sam bo juz myślałem ze mam dziure w baku dzięki za odp pozdrawiam
  2. martikawka opublikował(a) temat w 2.0
    witam koledzy mam taki problem wczoraj jak jechałem autem to było wszystko ok na fis pokazywało do przejechania jeszcze 170 km wskazówka poziomu paliwa nie była jeszcze na czerwonym polu i zgasiłem auto po ponownym odpaleniu za jakies 2 godz . na fis pokazało ze mam do przejechania 0 i wskazówka spadła na min. dodam ze przed ponownym odpaleniem wymieniłem świece
  3. martikawka opublikował(a) temat w 2.4
    koledzy mam pytanie ogladałem a 4 b6 z silnikiem 2.4 v6 jak jest w waszych maszynach bo oglądalem i po otwarciu korka wlewu oleju zaczelo szarpac silnikiem i moje pytanie jest takie czy u was jest tak samo bo w 2,4 v6 starszej generacji tej 165km nie szarpalo prosze o pomoc
  4. kolego w instrukcji pisze ze awaryjnie trzeba pociągnąc razem za klamke wewnętrzną i zewnętrzną
  5. koledzy problem rozwiązany wymieniony czujnik położenia wału i maszyna jak nowa dobrze odpala i przyspiesza był założony jakis trefny czujnik nie wiadomo jakiej firmy bo nawet żadnego nr nie było teraz jest bosch i wszystko ok koszt 250zł z wymianą
  6. kolego jak miałeś tez taki problem to napisz co było nie tak \Dzisiaj byłem u magika od kompa i były błedy czujnik położenia wały a dokładnie coś z zapłonem i niesprawność z katem POZDRO DLA FORUM
  7. dzięki koledzy jutro podjade do magika od kompa bo tez ma a4 B6 i zobaczymy co powie a facet jest dobrze zorientowany jesli chodzi o elektryke ale i tak uwagi kolegów są dla mnie ważne jak cos sie dowiem to się podziele POZDRO
  8. Kolego pewnie masz racje ale dzisiaj po obiedzie polatałem trochę ostrzej i zauważyłem ze po przekroczeniu 5 tys. obr to gaz w podloge a on tak jakby sie dławil i szarpał na ciepłym też tak dopiero po kilku km było ok jak przyjechałem i otwarłem maskę zauważyłem olej pod jedną z cewek może to tu robi jakąś przerwe w zapłonie po nowym roku wymiana rozrzadu to i przy okazji tez uszczelke zmienię bo cieknie Koledzy tak na marginesie jak był podpięty pod kąpa jakis czas temu to wyskoczyl błąd czujnika wału korbowego
  9. Witam koledzy jestem nowy i od niedawna mam moje A4 i zauważyłem ze jak jest ni dogrzany to jak go przeciągne do konca obrotów to przy 5 tys. jest takie szrpnięcie i idzie dalej a na dogrzanum tego nie ma dodam ze jeszcze świeci mi się chek i jest błąd niesprawnosc kata czy to może byc tym spowodowane prosze o pomoc czy u was jest tak samo dodam ze poza tym auto super jezdzi POZDRO
  10. witam mam na imię marcin i jestem nowym posiadaczem AUDI A4 AVANT z 2002 r 2.0 ALT w wersji TOUR mam nadzieje ze bedzie miło nam się współpracowało i sukcesywnie będziemy wymieniać sie wiedzą pozdrawiam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.