Treść opublikowana przez martikawka
-
szybki ubytek paliwa
kolego ja własnie tak stałem ze tył był wyżej od przodu to widze ze nie jestem sam bo juz myślałem ze mam dziure w baku dzięki za odp pozdrawiam
-
szybki ubytek paliwa
witam koledzy mam taki problem wczoraj jak jechałem autem to było wszystko ok na fis pokazywało do przejechania jeszcze 170 km wskazówka poziomu paliwa nie była jeszcze na czerwonym polu i zgasiłem auto po ponownym odpaleniu za jakies 2 godz . na fis pokazało ze mam do przejechania 0 i wskazówka spadła na min. dodam ze przed ponownym odpaleniem wymieniłem świece
-
koledzy szarpanie silnika
koledzy mam pytanie ogladałem a 4 b6 z silnikiem 2.4 v6 jak jest w waszych maszynach bo oglądalem i po otwarciu korka wlewu oleju zaczelo szarpac silnikiem i moje pytanie jest takie czy u was jest tak samo bo w 2,4 v6 starszej generacji tej 165km nie szarpalo prosze o pomoc
-
[ALL B6] Problem z zamkiem,błąd 01811-problem rozwiązany
kolego w instrukcji pisze ze awaryjnie trzeba pociągnąc razem za klamke wewnętrzną i zewnętrzną
-
[b6 ALT] PRZERYWANIE PRZ 5 TYS OBROTOW NA ZIMNYM SILNIKU
koledzy problem rozwiązany wymieniony czujnik położenia wału i maszyna jak nowa dobrze odpala i przyspiesza był założony jakis trefny czujnik nie wiadomo jakiej firmy bo nawet żadnego nr nie było teraz jest bosch i wszystko ok koszt 250zł z wymianą
-
[b6 ALT] PRZERYWANIE PRZ 5 TYS OBROTOW NA ZIMNYM SILNIKU
kolego jak miałeś tez taki problem to napisz co było nie tak \Dzisiaj byłem u magika od kompa i były błedy czujnik położenia wały a dokładnie coś z zapłonem i niesprawność z katem POZDRO DLA FORUM
-
[b6 ALT] PRZERYWANIE PRZ 5 TYS OBROTOW NA ZIMNYM SILNIKU
dzięki koledzy jutro podjade do magika od kompa bo tez ma a4 B6 i zobaczymy co powie a facet jest dobrze zorientowany jesli chodzi o elektryke ale i tak uwagi kolegów są dla mnie ważne jak cos sie dowiem to się podziele POZDRO
-
[b6 ALT] PRZERYWANIE PRZ 5 TYS OBROTOW NA ZIMNYM SILNIKU
Kolego pewnie masz racje ale dzisiaj po obiedzie polatałem trochę ostrzej i zauważyłem ze po przekroczeniu 5 tys. obr to gaz w podloge a on tak jakby sie dławil i szarpał na ciepłym też tak dopiero po kilku km było ok jak przyjechałem i otwarłem maskę zauważyłem olej pod jedną z cewek może to tu robi jakąś przerwe w zapłonie po nowym roku wymiana rozrzadu to i przy okazji tez uszczelke zmienię bo cieknie Koledzy tak na marginesie jak był podpięty pod kąpa jakis czas temu to wyskoczyl błąd czujnika wału korbowego
-
[b6 ALT] PRZERYWANIE PRZ 5 TYS OBROTOW NA ZIMNYM SILNIKU
Witam koledzy jestem nowy i od niedawna mam moje A4 i zauważyłem ze jak jest ni dogrzany to jak go przeciągne do konca obrotów to przy 5 tys. jest takie szrpnięcie i idzie dalej a na dogrzanum tego nie ma dodam ze jeszcze świeci mi się chek i jest błąd niesprawnosc kata czy to może byc tym spowodowane prosze o pomoc czy u was jest tak samo dodam ze poza tym auto super jezdzi POZDRO
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam mam na imię marcin i jestem nowym posiadaczem AUDI A4 AVANT z 2002 r 2.0 ALT w wersji TOUR mam nadzieje ze bedzie miło nam się współpracowało i sukcesywnie będziemy wymieniać sie wiedzą pozdrawiam wszystkich