Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mAti_brd

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mAti_brd

  1. mam już trzecią 2u litrówkę dwie 140-stki a teraz 170-tkę brd w Q spalanie w 170 mam o 1 do 2l większę ale napęd Q więc nie jest tak źle w 140-stkach cykl mieszany 5,5l - 6,5l na 100km a w 170-ce 6,5 -8,5l na 100km oczywiście spalą więcej
  2. w sumie to na początku też wyświetlał się kom. minimum a potem sensor
  3. mAti_brd odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B7
    pokażcie efekty swojej pracy panowie może i ja się skuszę
  4. ja dałem 50zł + przesyłka w serwisie 395zł "może masz niski poziom oleju sprawdzałeś? mi zapalała się lampka "sensor"
  5. upolowana dziś w Ropczycach astra gtc turbo SLINE
  6. A tu małe zaskoczenie - wiocha.pl absurd 1101931
  7. miałem podobny przypadek kapało mi z chłodniczki spalin (płyn) po wymianie na sprawną kolejny płyn ustrojowy olej z pod dekla zaworowego kapał na chłodniczkę następnie na dpf_a dekiel był ściągany w serwisie celem sprawdzenia pd-ków a potem jeszcze raz na wymianę świeczek zapal silnik maska w górę najlepiej na rozgrzanym i obserwuj z kąd się oliwa wydobywa
  8. kolega trzeci od lewej upolowany w Sędziszowie na parkingu zapewne w pracy (w środę) View image: Zdjęcie3072 ps. jak tam dzisiejszy spocik ja niestety jeszcze w pracy
  9. mAti_brd odpowiedział(a) na muszka76 temat w 2.0TDI
    chodzi ci o mechaniczne usunięcie DPF-a i w programie za co wołają 900zł
  10. szczerze mówiąc myślałem że będzie tłukło a tak nie jest jedzie się pewnie a za razem komfortowo zaznaczam że zawieszenie mam sline
  11. A o którym czujniku mówisz Kolego ? leniwy kolega jest a wystarczy poczytać "czujnik poziomu oleju" założyłem używkę i wszystko gra też byłem zdziwiony że tak nagle po wymianie oleju padł Czytałem, czytałem - wątek nie jest długi i sam się w nim udzielałem (raz...) Ale już nieistotne... nowy zakładałeś czy używany ? Ja niedawno też zakupiłem czujnik używany w okazyjnej cenie (siemian załatwił przy okazji wymiany kiery - szacun:notworthy:za wszystko) więc niebawem sprawdzę bo teraz żonka była 3 tyg na szkoleniu to nie było możliwości to dam zanć czy u mnie to pomogło - trochę mnie jednak cały czas dziwi, że to się stało tak nagle zaraz po wymianie oliwy ale w sumie mAti_brd też tak miał... założyłem używkę i wszystko gra też byłem zdziwiony że tak nagle po wymianie oleju padł
  12. ja mam 225/35 r19 czyli jeszcze niższe a dają radę
  13. A o którym czujniku mówisz Kolego ? leniwy kolega jest a wystarczy poczytać "czujnik poziomu oleju"
  14. czujnik wymieniony i wszystko wróciło do normy
  15. niestety obdzwoniłem kilka stacji i lipa.
  16. przeglądnołem stacje diag. w Rzeszowie i wszystkie są do 13;00 spróbuj jeszcze tu Matuszczaka 5, Rzeszów pon-pt 7:00-21:00, sob 7:00-15:00 Przeglądy rejestracyjne samochodów osobowych i ciężarowych do 3,5 t oraz motocykli i ciągników. Telefon: +48178540683 ---------- Post dopisany at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany at 14:35 ---------- gdyby było otwarte masz mapkę ---------- Post dopisany at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany at 14:40 ----------
  17. 03G131512AL mam brd z 2007 i taka w nim siedzi
  18. nikt z podkarpacia tego nie robił?
  19. ja niestety mam drugą zmianę
  20. pomarańcz sam będę malował na neonowy oczywiście plastilakiem
  21. chyba kolego masz wyczulony tyłek ja zimówki mam 225/45r17 a letnie 225/35r19 i daje radę
  22. dzwoniłem do gościa to mi powiedział że cena zaczyna się od 200zł bo jak to powiedział trzeba rozpiąć rozrząd czyli szukaj dalej bo po takim tekscie juz bym tam nie pojechal nie mam zamiaru tam jechać rozbroją pół auta i skasują parę stów za coś co trwa koło 20-30 minut
  23. dzwoniłem do gościa to mi powiedział że cena zaczyna się od 200zł bo jak to powiedział trzeba rozpiąć rozrząd
  24. według wlepki się zgadza 2.0 tdi brd upchneli w niej chyba wszystko co się dało
  25. ja w a4 b7 mam ori 95Ah ale altek 200A

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.