Treść opublikowana przez mAti_brd
-
a4 b7 2.0 TDI - 140KM a 2.0 TDI - 170KM spalanie
mam już trzecią 2u litrówkę dwie 140-stki a teraz 170-tkę brd w Q spalanie w 170 mam o 1 do 2l większę ale napęd Q więc nie jest tak źle w 140-stkach cykl mieszany 5,5l - 6,5l na 100km a w 170-ce 6,5 -8,5l na 100km oczywiście spalą więcej
-
Po serwisie zapala się żółta lampka oleju "min"
w sumie to na początku też wyświetlał się kom. minimum a potem sensor
-
przyciemnianie wkladów lamp przednich
pokażcie efekty swojej pracy panowie może i ja się skuszę
-
Po serwisie zapala się żółta lampka oleju "min"
ja dałem 50zł + przesyłka w serwisie 395zł "może masz niski poziom oleju sprawdzałeś? mi zapalała się lampka "sensor"
-
Strefa Śmiechu
upolowana dziś w Ropczycach astra gtc turbo SLINE
-
Strefa Śmiechu
A tu małe zaskoczenie - wiocha.pl absurd 1101931
-
Wyciek oleju na filtr DPF
miałem podobny przypadek kapało mi z chłodniczki spalin (płyn) po wymianie na sprawną kolejny płyn ustrojowy olej z pod dekla zaworowego kapał na chłodniczkę następnie na dpf_a dekiel był ściągany w serwisie celem sprawdzenia pd-ków a potem jeszcze raz na wymianę świeczek zapal silnik maska w górę najlepiej na rozgrzanym i obserwuj z kąd się oliwa wydobywa
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
kolega trzeci od lewej upolowany w Sędziszowie na parkingu zapewne w pracy (w środę) View image: Zdjęcie3072 ps. jak tam dzisiejszy spocik ja niestety jeszcze w pracy
-
EGR-wyłączenie
chodzi ci o mechaniczne usunięcie DPF-a i w programie za co wołają 900zł
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
szczerze mówiąc myślałem że będzie tłukło a tak nie jest jedzie się pewnie a za razem komfortowo zaznaczam że zawieszenie mam sline
-
Po serwisie zapala się żółta lampka oleju "min"
A o którym czujniku mówisz Kolego ? leniwy kolega jest a wystarczy poczytać "czujnik poziomu oleju" założyłem używkę i wszystko gra też byłem zdziwiony że tak nagle po wymianie oleju padł Czytałem, czytałem - wątek nie jest długi i sam się w nim udzielałem (raz...) Ale już nieistotne... nowy zakładałeś czy używany ? Ja niedawno też zakupiłem czujnik używany w okazyjnej cenie (siemian załatwił przy okazji wymiany kiery - szacun:notworthy:za wszystko) więc niebawem sprawdzę bo teraz żonka była 3 tyg na szkoleniu to nie było możliwości to dam zanć czy u mnie to pomogło - trochę mnie jednak cały czas dziwi, że to się stało tak nagle zaraz po wymianie oliwy ale w sumie mAti_brd też tak miał... założyłem używkę i wszystko gra też byłem zdziwiony że tak nagle po wymianie oleju padł
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
ja mam 225/35 r19 czyli jeszcze niższe a dają radę
-
Po serwisie zapala się żółta lampka oleju "min"
A o którym czujniku mówisz Kolego ? leniwy kolega jest a wystarczy poczytać "czujnik poziomu oleju"
-
Po serwisie zapala się żółta lampka oleju "min"
czujnik wymieniony i wszystko wróciło do normy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
niestety obdzwoniłem kilka stacji i lipa.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
przeglądnołem stacje diag. w Rzeszowie i wszystkie są do 13;00 spróbuj jeszcze tu Matuszczaka 5, Rzeszów pon-pt 7:00-21:00, sob 7:00-15:00 Przeglądy rejestracyjne samochodów osobowych i ciężarowych do 3,5 t oraz motocykli i ciągników. Telefon: +48178540683 ---------- Post dopisany at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany at 14:35 ---------- gdyby było otwarte masz mapkę ---------- Post dopisany at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany at 14:40 ----------
-
Prośba o nr części (chłodnica spalin)
03G131512AL mam brd z 2007 i taka w nim siedzi
-
ustawienie kąta synchronizacji w 2.0 tdi
nikt z podkarpacia tego nie robił?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja niestety mam drugą zmianę
-
Panowie jaki kolor ?
pomarańcz sam będę malował na neonowy oczywiście plastilakiem
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
chyba kolego masz wyczulony tyłek ja zimówki mam 225/45r17 a letnie 225/35r19 i daje radę
-
ustawienie kąta synchronizacji w 2.0 tdi
dzwoniłem do gościa to mi powiedział że cena zaczyna się od 200zł bo jak to powiedział trzeba rozpiąć rozrząd czyli szukaj dalej bo po takim tekscie juz bym tam nie pojechal nie mam zamiaru tam jechać rozbroją pół auta i skasują parę stów za coś co trwa koło 20-30 minut
-
ustawienie kąta synchronizacji w 2.0 tdi
dzwoniłem do gościa to mi powiedział że cena zaczyna się od 200zł bo jak to powiedział trzeba rozpiąć rozrząd
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
według wlepki się zgadza 2.0 tdi brd upchneli w niej chyba wszystko co się dało
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
ja w a4 b7 mam ori 95Ah ale altek 200A