Treść opublikowana przez mAti_brd
-
nie wchodza biegi na zapalonym silniku
co mechanik to inna diagnoza z resztą sam naprawiam własne samochody
-
Seat Exeo ST Sport CAHA
bardzo ładna maszynka bezawaryjności życzę gdyby miał napęd quattro na pewno byłby na czele w moich poszukiwaniach ale to już by strzelili sobie w kolano
-
audi a4 b7 2.0 tdi BRD quattro s-line special edition by mAti
wymieniona chłodnica klimy + nabicie i klimatronik bangla
-
nie wchodza biegi na zapalonym silniku
łożyska żadnego nie słychać pewnie docisk się sypnął może tak być że jakiś element się oderwał i od czasu do czasu blokuje? jest to możliwe żeby wysprzęglik (siłownik) nie pracował poprawnie nie do końca wysprzęglał? dziś audiola śmiga bez problemowo ja już jej nie rozumiem ---------- Post dopisany 15-02-2014 at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany 09-02-2014 at 21:08 ---------- odpowietrzyłem układ przy okazji wymieniając płyn na nowy auto śmiga ale tak jakby jeszcze haczyły biegi np. redukując z 5 na 4 lub z 4 na 3 czy uszczelnienia są już kiepskie w pompce lub wysprzęgliku?
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
ja mam 95Ah akumulator i altka 200A mam bogatą opcje łącznie z nawi bixenonami skrętnymi itp.
-
nie wchodza biegi na zapalonym silniku
wycieków nie znalazłem ani na pompie ani na wysprzęgliku przed odpaleniem wciskając sprzęgło kilkukrotnie usłyszeliśmy jakiś jednorazowy metaliczny dźwięk po czym zapaliłem samochód i biegi normalnie dało się wbić po czym wycofałem wybiłem R i chcąc wbić 1 bieg a tu d*pa nie bangla
-
nie wchodza biegi na zapalonym silniku
jeżeli chodzi Ci o sprawdzenie pompki i wysprzęglika to co masz na myśli? (szczelność?) spróbuję odpowietrzyć jeszcze
-
nie wchodza biegi na zapalonym silniku
a u mnie czy zimny czy ciepły jest taka sama sytuacja tak jak pisałem wyżej jak wracałem wczoraj to na ciepłym mi się to po raz pierwszy zdarzyło ale powciskałem sprzęgło i jakoś udało mi się wbić bieg jadąc wtedy czułem czasem jak sprzęgło nie do końca wysprzęgla podczas zmiany biegów na podwórku jeszcze się pobawiłem ruszając do przodu i tyłu i wszystko banglało a dziś rano nie wbiję żadnego biegu (nie miałem czasu się rano bawić bo do pracy musiałem jechać ale sprawdziłem jeszcze stan płynu i jest max)
-
nie wchodza biegi na zapalonym silniku
Witam Jak w temacie nie wchodzą biegi na zapalonym silniku a jak zgaszę to wszystkie biegi można wbic wczoraj miałem taki przypadek ale pomęczyłem trochę pedał sprzęgła i normalnie mogłem zmieniać biegi dojechałem do domu i aż do rana dzisiejszeo dnia auto stało odpalam a tu klops zaden bieg nie wejdzie musiałem się przesiasć do seata on jak zwykle pali i jedzie Jak wbiję na przykład 1 (2,3,4,5,6,r, nie gra roli ) bieg na zgaszonym i usiłuję odpalić z wcisniętym pedałem sprzęgła to ciągnie samochód na rozruszniku tak jakby nie rozsprzegliło skrzyni sprawdzałem i stan płynu w zbiorniczku jest pedał sprzęgła pracuje normalnie a jednak nie wysprzęgla ktoś się borykał z taką usterką i sobie poradził? proszę o pomoc
-
opona XL o zwykła którą wybrać
samo oznaczenie XL nic tak naprawdę nie mówi zobacz na oponie z czego się składa (z ilu warstw osnowy) wielu producentów oznacz swój produkt jako XL a jest to zwykła opona
-
Strefa Śmiechu
- jak długo u was grzeją swiece żarowe? ciężko pali poniżej -10
też podobnie miałem teraz po wymianie nie było większych mrozów jak -5C więc nie mogę powiedzieć czy pomogło ale jak tylko mróz się pojawi to napiszę co i jak- Jakie macie średnie spalanie silników 2.0 TDI z DPF i bez
ja mam podobną sytuację jak u Ciebie na postoju bądź jak puszczę na luz to pokazuje różne odczyty raz 7.5l/h innym razem 1l/h a jescze innym 5l/h nie ma reguły w trasie od 5.3l do 6.9l prędkość od 120Km/h do 220km/h na codzień cykl mieszany ok 20km w jedną stronę od 6.3l do 8.5l mam DPF-a- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
piękna metamorfoza :hi:Laleczka:thumbup1: można się posiłkować?- audi a4 b7 2.0 tdi BRD quattro s-line special edition by mAti
co do felgi to są jakieś plany ale wszystko będzie zależeć od gotówki- audi a4 b7 2.0 tdi BRD quattro s-line special edition by mAti
chciałbym się pochwalić moim prezentem na mikołaja którego sobie sam zafundowałem Moje A4 B7 zostało wyprodukowane w 2007r 09 listopada przebieg w dniu zakupu coś koło 226 300km na dzień dzisiejszy 228 600km jest to sedan w wersji special edition oczywiście quattro koloru czarnego LZ9Y Wyposażenie: - skrzynia manualna 6-biegowa - dzielona tylna kanapa - reflektory bi-xenonowe skrętne - spryskiwacze reflektorów - światła do jazdy dziennej DRL - komputer pokładowy z kolorowym wyświetlaczem - wspomaganie układu kierowniczego - sportowa, trójramienna, skórzana, multifunkcyjna kierownica - nawigacja MMI Audi RNS-E - boczne poduszki powietrzne z przodu i z tyłu wraz z kurtynami - fotele sportowe z regulacją długości podparcia ud oraz lędźwi pół skóra s-line - podgrzewane fotele przednie - podłokietnik z przodu i z tylu - tempomat - elektrycznie regulowane lusterka - centralny zamek z pilotem - otwieranie szyb z pilota - regulacja kierownicy w dwóch płaszczyznach - ABS / ESP - pełen pakiet s-line - pakiet światło - Bose Sound System - klimatronik dwu strefowy - parktronik tył - lusterka: el. składane - dekory wnętrza fortepian - el. szyby - koła zima: ori alu s-line 17", 225/45r17 sava eskimo HP - i wiele innych których zapomniałem napisać Mody: - pakiet światło zamienił się na pakiet led - światła postojowe led przód tył Plany: temat morze ale w najbliższym czasie: - felgi lato minimum 19" - do tych felg zawieszenie mimo że jest s-line jeszcze -30mm - światła DRL zmiana na led - wirus Jak na razie podstawowe rzeczy robię: - rozrząd - filtry oleje -świece żarowe - mam do wymiany chłodnicę klimy i do naprawy maskę poprzednik załatwił (parkingówka) chłodnica już jest oczywiście ori czeka na wymianę (staram się wszystko własnoręcznie robić więc troszkę czasu to zajmuje) kilka fotek na dobry początek: [/url dzisiejsza wymiana świec i led przód moja druga i trzecia dupeczka pierwszej nie pokażę jest tylko dla mnie dziękuję za poświęcony czas i proszę o rady co byście jeszcze na moim miejscu zrobili pozdrawiam- jak długo u was grzeją swiece żarowe? ciężko pali poniżej -10
dziś wymieniłem świece jedna całkiem padnięta druga na wykończeniu była i dwie jak nowe były wymieniane jakiś rok temu w ASO ale ja cały komplet wymieniłem naładowałem akumulator i czekam na mróz aby sprawdzić jak teraz będzie paliła- I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
jutro myjka!!! nie mogę na nią patrzeć- jak długo u was grzeją swiece żarowe? ciężko pali poniżej -10
sprawdzałem firmę mam moll-a (jakiej firmy były wkładane na pierwszy montaż? )próbuje go jeszcze reanimować z jakim skutkiem zobaczymy- jak długo u was grzeją swiece żarowe? ciężko pali poniżej -10
wyposażenie jest dość bogatę więc nie dziwne że dysponuję takimi mocami zastanawiam się czy 100 nie założyć- Jaki akumulator kupić do Audi?
sprawdzałem dziś akumulator po nocy ma 12.25v pojechałem sprawdzić bardziej profesjonalnym sprzętem pokazało 9.51 ciężko palił na tych mrozach akumulator 95Ah siedzi od nowości 2007 listopad silnik to 2.0 tdi BRD na wlepce mam J1U i 8GU czyli 95Ah 450A i alternator 200 jaki akumulator polecacie? jaki prostownik polecacie w rozsądnej cenie?- jak długo u was grzeją swiece żarowe? ciężko pali poniżej -10
ładowanie w granicach 14.15v pod obciążeniem navi nawiew światła itp rozkodowałem wlepkę aku się zgadza 95Ah a alternator mam 200A- jak długo u was grzeją swiece żarowe? ciężko pali poniżej -10
bardziej mnie interesują wypowiedzi posiadaczy 2 litrówek z dość bogatym wyposażeniem które zużywa mnóstwo energii ale dzięki za info- jak długo u was grzeją swiece żarowe? ciężko pali poniżej -10
zastanawiam się jaki założyć dalej 95Ah 740A taki siedzi czy może BOSCH SILVER S5 80 85Ah 800A P+ ewentualnie VARTA SILVER 85Ah 800A mają większy prąd rozruchowy co jest mile widziane w dieslach dodam że codziennie minimum 20km w jedną stronę robię co polecacie bądź na czym Wy jeździcie?- jak długo u was grzeją swiece żarowe? ciężko pali poniżej -10
byłem na pomiarze wyszło 9,52 a aku mam 95A na pewno jest jeszcze ori auto jest z listopada 2007r - jak długo u was grzeją swiece żarowe? ciężko pali poniżej -10