Treść opublikowana przez kokos
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dostal moderatora bo powtorzyl prezesowi jak na niego dawalismy z Moskalem przy wódzie ,Mazowieckie Ucho Zarzadu :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to sie dopiero bedzie rozkręcać :polew: :polew: :polew: Pamiętasz co było u Ciebie , a jeszcze wtedy był różowy :kox: :polew: :polew: :good: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: jeblem jak zobaczylem zielonego kolege, a u kaliego wyrzekala sie żaba błota :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no,przejeb niezly dzisiaj- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widze ze sie tu dzisiaj zrobil niezly burakclub ,jada se az milo- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to chyba już wiem kiedy znowu się widzimy: http://pogoda.onet.pl/1,3,38,miasto.html :gwizdanie: :gwizdanie: daj cyne jakby co,daleko nie mam do janek , -35 raczej wystarczajacy,pewnie bede w arkadii ale jeszcze wczesniej moge byc w jankach (musze czasem przypilnowac zeby mi sie nadarzyniaki w evkach po parkingu za free nie slizgali :gwizdanie:)i na spocie w niedziele w pruszkowie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pomyślałem sobie: twardzi byli (nie tak jak taka piz*eczka z tarc**jmina co tu dzisiaj już piszczała jak doda przy pierwszym analu) przyjechali taki szmat drogi to niech mają jakieś fajerwerki :kox: :oklaski: :quattro:no bylo na co popatrzec,marchewy za***iste :oklaski:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mówiłeś, że żonka ci kasę zabrała na mikser do kuchni i zbierasz teraz na wyjazd do Bukowiny, to ci oddałem opłaty przyjaciel ze mnie :kox: no,najlepszy,strach ci nie pozwolil monety przytulic Poziek czy jako ZBOWID-owiec dostanę jakąś zniżkę kombatancką na wjazd na Twój parking Michał ale jesteś kot :kox: no i te efekty z Twojej fify :naughty: o znizke to nie pod ten adres uderzasz,Poziek kasuje tylko za slizgawke w miesiacach letnich- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przepraszam ale jeszcze raz ci powtorze,calkiem juz cie poje...alo ,twoj parking a za wjazd kase wzialem ja :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przyjechaly i pojechaly zaraz po was,warunki kox- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja ogladam las vegas...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tylko dzisiaj od jutra znowu mnie nie ma zaczynam robić za prawdziwego VIPa chyba cos ci sie calkiem poj..alo z tym nowym rokiem- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ostatnio do ciebie dzwonilem 2010.01.01 00:01,to zablokowales cala siec i stwierdzilem ze pier...ole juz do ciebie nie dzwonie :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzisiaj w jankach warunki byly idealne- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
eee ale widze ze zdjecia ze tylko vw sa odslugiwane u mnie sypie,zaraz gdzies sie trzeba wybrac :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A MOJE PW.DOSTALES?[br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 23:56_________________________________________________ te Zbowidzie , za co wyhaczyłes kropka ???? Za nadmierne składanie życzeń Noworocznych na wszystkich tematach spotów a zgadnij kto cie zgłosił do moderatora :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzien dobry,wlasnie wstalem ,jak mlody bóg KSIĘGOWY,WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:shocked: no jak tak, to i ja cos strzele , WSZYSTKIM,WSZYSTKIEGO NAJ...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak bym nagral to wreszcie mialaby dziewczyna film ze soba w roli glownej :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no i w ciemnych okularach a tu jest ewidentnie bez- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ta pani dzisiaj wjechala we mnie ```w manewrze```,kurfffa wiedzialem ze skads ja znam- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a poza parówą wszystko ok :?: :/ wszyscy zdrowi?- Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
i podejrzewam ze nie zobaczysz,chyba ze sie szybko zabierzesz bo potem to juz nic na oczy nie bedziesz widzial az do wyjazdu :gwizdanie: :hi:bry- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry,ZDROWYCH ,POGODNYCH I WESOLCH ŚWIĄT WAM WSZYSYKIM ZYCZE WYJĄTKOWO BEZ WYJĄTKU [br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 08:38_________________________________________________ KURFFA U MNIE BYL,mial skwaszona gebe mojego szefa - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.