Treść opublikowana przez NYNA
-
[ALL B5] Przy zapaleniu świateł ciemnieje oświetlenie na desce rozdzielczej
A próbowałeś rozjaśnić tym pokrętłem pod obrotomierzem?
-
[B5 AHH] Alternator Bosh czy Valeo?
250 zł dalem.Można taniej znaleź ale po tym widać było że taki jeszcze nie zmęczony życiem jak mój.I wykręcony z anglika nie po regeneracji,gość mi dał gwarancje na pismie więc mam nadzieje że na nim pojezdze troche.
-
[ALL B5] Tylna wycieraczka - problem tylko przy stałej pracy
A przeczyściłeś i nasmarowałeś te dwie zębatki. http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_elektryczny/a6_bdv_tylna_wycieraczka_nie_chodzi-t20441.0.html
-
[B5 ADR] Kolor płynu do wspomagania
Ale zamota z tymi kolorami Ja u siebie dolałem Shella w czerwonej butelce bo nie iwedziałem wczesniej o tych kolorach różnych.I teraz z tego co czytam to czeka mnie wymiana. Po przeczytaniu chyba wszystkich postów na forum od 2006 roku na ten temat wywnioskowałem :> Wymieniam płyn:najlepiej na ORI G004000112 bo G002000 juz nie produkują. Wymiany mogę dokonać sam bez wiekszych problemów. Wyciągam strzykawką stary płyn ze zbiorniczka. Odpinam wężyki. Na zgaszonym silniku krece kier. w prawo i w lewo aż zleci stary płyn. Podpinam wszystko i zalewam nowym płynem. Odpalam kręcew prawo i w lewo kilka razy żeby odpowietrzyć. Sprawdzam stan w zbiorniczku,uzupełniam do MAX Jeżeli mi pompa nie wyje i nigdzie nie cieknie to raczej nic mi się nie uszkodziło. I po herbacie tak Jeżeli o czymś ważnym zapomniałem to proszę przypomnieć. Dzięki z góry
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
U mnie około 1000 km na baku.Trasa+miasto. Też mi pare razy weszło 65 litrów raz nawet 68 i to na rożnych stacjach więc bak mam chyba 70 litrów
-
[B5 AHH] Alternator Bosh czy Valeo?
Koledzy poszedł mi alternator.Mam u siebie Valeo.Dzwonilem do serwisu i pytałem czy Bosha jak kupie to też bedzie działał.Gość mi powiedział że oni w serwisie teraz mają tylko Bosha jak bym chcial kupić(jedyne 1800 zł w serwisie).I mówi mi pan że bedzie pasował bo były monatowane albo takie albo takie.No to pojechalem i kupiłem Bosha używanego oczywiście zawiozłem do elektryka i jak spojrzał to mówi mi że do Bosha jest wejscie na dwie wtyczki a w moim Valeo jest jedna wtyczka i odemnie z auta wychodzi jeden kabel tylko.I teraz nie wiadomo jak go wloży to czy to drogie wejscie nie jest od obrotomierza i nie wiadomi czy będzie działał mi obrotomierz. Czy ktoś miał już może podobny problem? Może da sie ten przedód jakoś przerobić żeby wszystko działało? [br]Dopisany: 21 Maj 2008, 08:58 _________________________________________________Sprawa się rozwiązała. Elektryk założył Bosha i wszystko działa :> Także temat zamknięty.
-
[B5 ABC] problemy z podswietleniem
No to mysle że raczej na pewno sobie przyciemniłeś.A jak światła gasisz to podświetlenie jest standardowe.
-
[B5 ABC] problemy z podswietleniem
A jak światła wyłączysz to Ci działa? To moze poprostu sobie tak przyciemniłeś podświetlanie tym pokrętłem który jest po obrotomierzem.Bo tam jest regulacja ciemniej jaśniej.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich :> Pozdrowionka z maista świetej wieży