Treść opublikowana przez NYNA
-
Wasze składki OC/AC/NW
PZU pełny pakiet z Assistance mini. Wartość auta 24000 zł pełne zniżki na OC i AC- 1361 zł
-
[B6 AKE] 2.5tdi Problem z silnikiem jezdzi jak 'traktor'
No to teraz żeby Cię ten samochód nie kosztował więcej niż byś nie uszkodzonego kupił. Po pierwsze to dobry mechanik się kłania bo jakiś partacz to może Ci tylko większych kosztów narobić. A druga rzecz to trzeba podpiąć VAG-a bo bez tego to Ci tu raczej nikt nie pomoże. Poczytaj też troche o tych silnikach jest na forum. Okienko w prawym górnym rogu
-
[TDI] przebieg w waszym traktorku
Dokładnie co to za różnica jaki przebieg kto ma, ważne jak kto dba o auto.Jedno przejedzie 300 tyś i po silniku a drugie 500 i będzie super śmigać.W Polsce wiadomo wszystkie przed kupnem około 180 tys. mają, taka norma się ustaliła i tak ludzie chcą widzieć na liczniku bo ogólnie to są świadomi że auto ma więcej ale 2 z przodu bardzo w oczy kole a Ci nie świadomi po pierwszej wizycie o dobrego fachowca zostają uświadomieni Ogólnie to wątek jak dla mnie do niczego nie prowadzi i niedlugo pewnie zaczną się wiadomo jakie wypowiedzi...
-
[B6 AVF]Jak oszczędzać dwumasa
Masz ten + że w Warszawie są SPOTY organizowane i dużo ludzi przyjeżdza.Więc zacznij też jeździć to się napewno wiele rzeczy nauczysz i dowiesz.
-
[B6 AVF]Jak oszczędzać dwumasa
Jak Ci padnie któraś z tych rzeczy to wymieniasz obydwie odrazu i poźniej masz spokój na długie kilometry. U mnie od nowości dwumas i sprzęgło jeszcze nie było wymieniane.
-
[B6 AVF]Jak oszczędzać dwumasa
Najlepiej nie jeździć to będzie największa oszczędność :gwizdanie:
- [B5 AHH]kopci
-
[B5 AHH]kopci
Jak jesteś teraz w Częstochowie to Ci moge dać namier na kumatego fachmana co Ci to obluka, pod kompa podłaczy i powie co trzeba naprawić. Tylko może być ciężko u niego z terminami bo ma roboty zazwyczaj dużo. I zmień sobie w opisie bo model auta masz A4 B5 a nie B6
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
W tym problem że w Polsce Castrol jest do d...y a nie każdy ma możliwość przywozić z Niemiec.
-
[B5 AKN] Termostat czy co ?
Ja tylko podałem jedną z możliwości.Nie kazałem nikomu kupować z allegro.Każdy może kupić tam gdzie chce bo to jego wybór.Głownie chodziło mi o to że jak kolega nie będzie miał zamiaru kupować w serwisie bo za drogo dla niego czy coś to zamiast kupować tańsze zamienniki które nie są wiele warte leiej juz kupić od tego sprzedawcy a jak widać po jego aukcjach i opiniach ma dużo częsci do samochodów grupy VAG i ludzie kupują i są zadowoleni. Nie wiem czemu jest tańszy ale porównywałem je i są identyczne i po założeniu jest wsztsko ok. Płyn tez w ASO kosztuje ponad 40 zł a u niego 20 zł i też jest identyczny nawet daty na butelkach są podobne więc nie jest stary czy coś takiego.A czemu kosztuje połowe taniej to raczej nie do mnie pytanie tylko do sprzedawcy.
-
[B5 AKN] Termostat czy co ?
U mnie był termostat do wymiany i czujnik temperatury i teraz temperaturka jest Termostat kupiłem u tego allegrowicza: http://www.allegro.pl/item398099391_termostat_audi_seat_skoda_octavia_volkswagen_org.html Jest 100% orginalny więc polecam.Ma też koncentrat G12+ więc kup sobie dwie butelki bo ja się zgapiłem i w serwisie załaciłem 42 zł za butelkę 1.5litra http://www.allegro.pl/item402846887_plyn_chlodniczy_g12_plus_1_5l_oryginalny.html U mnie jeszcze doszedł czujnik temperatury niespodziewanie więc też musałem kupić w serwisie 86 zł z oringiem uszczelniającym. Więc odrazu kup sobie te wszystkie rzeczy u tego allegrowicza to Cie taniej wyjdzie i będziesz miał problem z głowy na długi czas.
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Termostat wymieniony i czujnik temperatury też Temp. na blacie 90 i ani drgnie, na klimatroniku 89/90 i stoi, więc jest Termostat od sprzedawcy "skodexauto" 100% orginalny i sprawny więc
-
Strefa Śmiechu
:polew: U nas by się przydało na kapeluszników co 90 km/h lewym pasem na trasie jeżdzą Szybko by się nauczyli
-
[ALL B5] ksiazka serisowa
http://www.allegro.pl/item403480655_audi_a4_instrukcja_obslugi_obsluga_ksiazka.html http://www.allegro.pl/item402497597_ksiazka_serwisowa_audi_oryginal_niemcy.html
-
[B5 AKN] Termostat czy co ?
Ja aktualnie przerabiam ten problem.Też mi temperatura dochodzi do 90 i spda nagle w dół.Czasem się trzyma i jest ok ale jak sprawdziłem na klimatroniku temperature to dochodzi mi max do 81 stopni więc raczej termostat do wymiany. Jutro wymieniam i zobaczymy jak będzie po wymianie.
-
[B5 AFF] Wymiana rozrządu - jakie części ?
A "T" z obudowy gdzieś zjadło czy co?
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
A wymieniał ktoś w ASO termostat??? Ile sobie życzą za wymianę??? Czy to będzie orginał??? http://www.allegro.pl/item398099391_termostat_audi_seat_skoda_octavia_volkswagen_org.html i taki: http://www.allegro.pl/item403959236_czujnik_temperatury_skoda_audi_vw_seat_nowy.html
-
Bardzo prosze o porade AKCYZA!!!!
Dokładnie i tak cały czas Nie mogą pojąć że nie wszystkich stać na nowe samochody.Najlepiej żeby ludzie tylko nówki kupowali i się zażynali kredytami i wtedy by było wszytsko ok. Bo najlepiej dowalić najbiedniejszym bo nic nie zrobią i będą grzecznie płacić
-
Chciałbym kupic NOKIA N95 .Prosze o opinie na temat tego tel.,warto czy nie?
Ile to znaczy dopchać??? Ja nic ze swojego nie kasuje i śmiga elegancko. W tej chwili mam w skrzynce 2089 sms
-
Chciałbym kupic NOKIA N95 .Prosze o opinie na temat tego tel.,warto czy nie?
Mam swój od listopada i też wszytsko smiga aż miło.Na razie nawet nie myśle o zmianie bo jestem z niego zadowolony więc polecam
-
Bardzo prosze o porade AKCYZA!!!!
Pierwsza sprawa to jak umowa jest ogrinalna u Ciebie i u tamtego właściciela to z jakiej racji Ci mają to podważyć.Sprzedał Ci za 1000 bo miał taki kaprys i niech się jego pytają czemu tak tanio sprzedał. Albo powiedz że silnik był uszkodzony(wymyśl jakieś usterki) a że Ty jesteś złota rączka to sobie sam naprawiłeś i tyle. Swoją drogą to ten kraj mnie zadziwia.Nie dość że nielegalnie pobierają akcyzę to jeszcze się czepiają ludzi że ceny zaniżają.Przecież państwo samo zmusza obywatela do tego zeby kombinował.
-
[B6 AKE] Quattro a badanie techniczne
No chyba że diagnosta płaci tą 100 za Ciebie.Tego nie wiedziałem. Ja też u kumpla na stacji robie badania i zawsze to kosztuje 100 zł, dokładnie 98zł albo 99zł, nie pamiętam dokładnie.Taka jest cena odgórnie narzucona urzędowo.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ja nie mówie że nie wierze i nie podważam tego że knecht jest lepszy od filtrona.Ja poprostu z filtronem nie mialem nigdy złych doświadczeń.Olej i filtry zmieniam przważnie 2 razy do roku i nigdy przy zmianie nie widziałem żeby z filtrem było coś nie tak.Oczywiście ktoś może mieć inaczej,wszystko może mieć wady.Nie ma w końcu rzeczy idealnych.
-
[ALL] Ac i kradzież samochodu ...OSTRZEżENIE
Ciekawe to z tym detektywem Tylko jakoś mi się nie wydaje żeby niemcy tak chętnie udzielali takich informacji.
-
[ALL] Ac i kradzież samochodu ...OSTRZEżENIE
No wszytsko ładnie pięknie ale kto właściwie może stwierdzić że samochód został nielegalnie wprowadzony na obszar celny UE?Bo moim zdanie to raczej Urząd Celny weryfikuje czy legalnie czy nie legalnie bo ubezpieczyciel to raczej nie ma takich uprawnień.