Treść opublikowana przez NYNA
-
$12,5 miliona do podziału
Pewnie nie jeden się na to załapie.
-
Skradzione " RS4 sedan" w Londynie
Masakra!!! W tym przypadku to raczej było zaplanowane bo jakieś gnojki to by raczej auta nie kradli najpierw tylko by je najwyżej zniszczyli jak by gdzieś stało pod domem. Tu ktoś sobie zadał troche więcej trudu i ryzyka bo je najpierw ukradł i poźniej zniszczył. Komuś kolega musiał mocno zajść za skóre.
-
Kibice żużla
Ogólnie bez niespodzianek. Można się było tego spodziewać.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
a co by dopiero było jak by jechał ekonomicznie :gwizdanie:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
To jaki Ty masz bak? Bo licząc że 63 litry to raczej jest 4,9l/100km
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Raczej samochód jeździł na pełnym syntetyku a na jakim to powinieneś mieć w książce serwisowej skoro był serwisowany.U nas najlepiej lać Motul lub Mobil z pewnego źródła. Preparat czyszczący raczej nie będzie potrzebny ale jak chcesz zawsze mozesz wlać bo nie zaszkodzi ale lej Motul engine clean jak coś. Jak masz pewność że był wymieniany ten olej to mozesz jeszcze na nim pojeździć. Silnik jest na common rail z tego co mi wiadomo. Fajny silniczek tylko trza dbać o niego dobrze. Poczytaj też o wadach tych silników żebys wiedział czego się można spodziewać po nim np:wadliwy napinacz łańcuszka rozrządu, który powoduje niemiły hałas podczas rozruchu silinika. Żeby go wymienić, trzeba wyjąć cały silnik co się wiąże ze sporymi kosztami niestety Również koła dwu masowe jak trafisz na produkcje firmy sachs to masz szczęście a jak na Luk to gorzej wadliwe wtryskiwacze do modelu 8E47A0360 które po 50 tyś KM padają. Od 2006 roku były te mocniejsze 3.0 i one ponoć są pozbawione tych wad.
-
[B5 AJM] Gdzie jest czujnik
Termostat + oring w ASO ok 100 zł kosztuje.Trzeba jeszcze płyn chłodniczy zakupić w ASO 1,5 litra koncentratu G12+ ok 40 zł kosztuje, będą Ci potrzebne dwie butelki tego koncentratu.Wymiana jest opisana w dziale warsztat a u mechanika około 30-40 zł. Nie kupuj zamienników bo za jakiś czas znowu będziesz musiał wymieniać. Jak nie chcesz kupować w ASO to tu masz tańszą alternatywe: http://www.allegro.pl/item451720114_termostat_audi_seat_skoda_octavia_volkswagen_org.html termostat jest 100% orginalny identyczny jak z ASO sam sprawdzałem i też na nim jeżdzę i jest ok.Koncentrat G12+ też u tego sprzedawcy dostaniesz coś około 25 zł za 1,5 litra.
-
Kibice żużla
- [B6] Problem ze skrzynią - miga na czerwono PRNDS
Po 2- Podłącz VAG-a i zobacz czy zapisały się jakieś błędy- PZPN -wypowiedź pseudorzecznika
UEFA, FIFA to jedna wielka mafia w dodatku praktycznie nietykalna a Listkiewicz i spółka to ich ludzie więc póki co włos im z głowy nie spadnie.- [B5 AFN] Regeneracja turbiny-gdzie w Lublinie??
http://www.reampoland.pl/index.html?idg=kontakt&sklep=- Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
poszło- jak ukraść samochód..
AC trza mieć i się nie martwić- Kibice żużla
Teraz w niedziele w Zielonej Górze jest pierwszy mecz.- Kibice żużla
Pech był i to duży ale na to wpływu niestety nie ma, ale też trzeba przyznać że pierwszy mecz zawalili i było wiadomo że będzie bardzo ciężko taką przewagę odrobić.Później doszło zamieszanie z przekładaniem meczu to jeszcze bardziej podkręciło atmosferę i ciśnienie wiadomo jakie było a wtedy najczęściej się przytrafiają takie rzeczy.- [B6 AVF] Co ile wymiana paska rozrządu ?
No niestety nie we wszystkich ASO można uzykać takie informacje. Jak chcesz mieć historie wydrukowaną to tu masz link: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_historia_auta_na_podstawie_vin-t36404.15.html Napisz do kolegi jacomir1 i bedziesz miał całą historie. "Witam. Dotyczy AUDI i VW. Cytat z forum passata; dzień dobry wszystkim fajnie , że jesteście zadowoleni z racji tego , że coraz częściej się mnie ktoś pyta o sprawdzenie to napiszę tutaj co i jak podajecie mi VIN na gg 3244099 i maila ja sprawdzam czy jest historia , jeśli tak to wysyłam dane do przelewu ( na forum ich nie napisze z wiadomych przyczyn) a jak juz ktoś wpłaci mi i kaska się zaksięguje lub puści na maila potwierdzenie przelewu ( 50pln) to wtedy wysyłam historię mailem zwrotnym jeśli nie ma histori lub jest no jeden wpis to nic nie płacisz dzięki za uwagę i pozdrawiam zadowolonych forumowiczów. Mogę polecić gościa 100% ,korzystałem z jego usług.Pozdrawiam"- Kibice żużla
Wygrał lepszy co tu gadać.Nie ma co zwalać winy na to czy tamto, każdemu się mogą takie rzeczy przytrafić taki to sport.Po to są dwa mecze i w tym przypadku Unia była lepsza w obu a jak to mówią szczęście sprzyja lepszym. Obawiam się tylko, że teraz nawet ten brązowy medal może być ciężko zdobyć ale wieżyć trzeba że się uda bo będziemy największymi przegranymi tego sezonu niestety :(A wiadomo jakie mogą być tego konsekwencje,a jak nam sponsor odejdzie to będzie po Włokniarzu niestety bo bez kasy to sobie można... :gwizdanie: Ale nie ma co pisać czarnych scenariuszy tylko wygrać z Zielonką i zdobyć ten brąz chociaż na otwrcie łez.- [B6 AVF] Co ile wymiana paska rozrządu ?
Może tam pisało że następna wymiana rozrządu przy 180 tys. km. Może miał wymieniony przy 90 i wpisali że następna wymiana przy 180. Doczytaj dokładnie albo jedź do ASO i niech Ci sprawdzą czy był wymieniany.- [ALL B5] Co oznacza odwrócona cyfra 4 w emblemacia A4
Wielu takich fachowców u nas jest bo ja też już kilka takich widziałem :>- [ALL] Dzień chłopaka
Dziękuję :>- [ALL] Prawo Jazdy pomocy
Mnie jeszcze nigdy podczas kontroli Policjant nie sprawdzał czy mam jakieś punkty i czy mam prawko wogóle ważne itd. więc jak by to było moje zródło utrzymania to bym jeździł- [ALL] Prawo Jazdy pomocy
Nie wiem dokładnie co będzie ale ja bym napewno im prawka sam nie oddał- [ALL] Prawo Jazdy pomocy
A pismo dostałeś poleconym listem czy zwykłym?Jak zwykłym to do kosza wyrzuć i 05.10 Ci się punkty skasują.Gorzej jak to polecony i Ty się podpisałeś ze odebrałeś.- [B5 AJM] Temperatura silnika
Podjedź do ASO to dostaniesz taki jaki powinien być.Ja zapłaciłem ok 80 zł za czujnik plus oring uszczelniający ok 4zł.Jak po wymiane nadal będzie problem z temperaturą to sprawdź też termostat.- [ALL B6] olej do wspomagania
Albo ori w ASO i kosztuje około 40 zł - [B6] Problem ze skrzynią - miga na czerwono PRNDS