Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NYNA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NYNA

  1. NYNA odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Pewnie nie jeden się na to załapie.
  2. Masakra!!! W tym przypadku to raczej było zaplanowane bo jakieś gnojki to by raczej auta nie kradli najpierw tylko by je najwyżej zniszczyli jak by gdzieś stało pod domem. Tu ktoś sobie zadał troche więcej trudu i ryzyka bo je najpierw ukradł i poźniej zniszczył. Komuś kolega musiał mocno zajść za skóre.
  3. Ogólnie bez niespodzianek. Można się było tego spodziewać.
  4. a co by dopiero było jak by jechał ekonomicznie :gwizdanie:
  5. To jaki Ty masz bak? Bo licząc że 63 litry to raczej jest 4,9l/100km
  6. Raczej samochód jeździł na pełnym syntetyku a na jakim to powinieneś mieć w książce serwisowej skoro był serwisowany.U nas najlepiej lać Motul lub Mobil z pewnego źródła. Preparat czyszczący raczej nie będzie potrzebny ale jak chcesz zawsze mozesz wlać bo nie zaszkodzi ale lej Motul engine clean jak coś. Jak masz pewność że był wymieniany ten olej to mozesz jeszcze na nim pojeździć. Silnik jest na common rail z tego co mi wiadomo. Fajny silniczek tylko trza dbać o niego dobrze. Poczytaj też o wadach tych silników żebys wiedział czego się można spodziewać po nim np:wadliwy napinacz łańcuszka rozrządu, który powoduje niemiły hałas podczas rozruchu silinika. Żeby go wymienić, trzeba wyjąć cały silnik co się wiąże ze sporymi kosztami niestety Również koła dwu masowe jak trafisz na produkcje firmy sachs to masz szczęście a jak na Luk to gorzej wadliwe wtryskiwacze do modelu 8E47A0360 które po 50 tyś KM padają. Od 2006 roku były te mocniejsze 3.0 i one ponoć są pozbawione tych wad.
  7. NYNA odpowiedział(a) na MRoger temat w 1.9TDI
    Termostat + oring w ASO ok 100 zł kosztuje.Trzeba jeszcze płyn chłodniczy zakupić w ASO 1,5 litra koncentratu G12+ ok 40 zł kosztuje, będą Ci potrzebne dwie butelki tego koncentratu.Wymiana jest opisana w dziale warsztat a u mechanika około 30-40 zł. Nie kupuj zamienników bo za jakiś czas znowu będziesz musiał wymieniać. Jak nie chcesz kupować w ASO to tu masz tańszą alternatywe: http://www.allegro.pl/item451720114_termostat_audi_seat_skoda_octavia_volkswagen_org.html termostat jest 100% orginalny identyczny jak z ASO sam sprawdzałem i też na nim jeżdzę i jest ok.Koncentrat G12+ też u tego sprzedawcy dostaniesz coś około 25 zł za 1,5 litra.
  8. Po 2- Podłącz VAG-a i zobacz czy zapisały się jakieś błędy
  9. UEFA, FIFA to jedna wielka mafia w dodatku praktycznie nietykalna a Listkiewicz i spółka to ich ludzie więc póki co włos im z głowy nie spadnie.
  10. http://www.reampoland.pl/index.html?idg=kontakt&sklep=
  11. AC trza mieć i się nie martwić
  12. Teraz w niedziele w Zielonej Górze jest pierwszy mecz.
  13. Pech był i to duży ale na to wpływu niestety nie ma, ale też trzeba przyznać że pierwszy mecz zawalili i było wiadomo że będzie bardzo ciężko taką przewagę odrobić.Później doszło zamieszanie z przekładaniem meczu to jeszcze bardziej podkręciło atmosferę i ciśnienie wiadomo jakie było a wtedy najczęściej się przytrafiają takie rzeczy.
  14. No niestety nie we wszystkich ASO można uzykać takie informacje. Jak chcesz mieć historie wydrukowaną to tu masz link: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_historia_auta_na_podstawie_vin-t36404.15.html Napisz do kolegi jacomir1 i bedziesz miał całą historie. "Witam. Dotyczy AUDI i VW. Cytat z forum passata; dzień dobry wszystkim fajnie , że jesteście zadowoleni z racji tego , że coraz częściej się mnie ktoś pyta o sprawdzenie to napiszę tutaj co i jak podajecie mi VIN na gg 3244099 i maila ja sprawdzam czy jest historia , jeśli tak to wysyłam dane do przelewu ( na forum ich nie napisze z wiadomych przyczyn) a jak juz ktoś wpłaci mi i kaska się zaksięguje lub puści na maila potwierdzenie przelewu ( 50pln) to wtedy wysyłam historię mailem zwrotnym jeśli nie ma histori lub jest no jeden wpis to nic nie płacisz dzięki za uwagę i pozdrawiam zadowolonych forumowiczów. Mogę polecić gościa 100% ,korzystałem z jego usług.Pozdrawiam"
  15. Wygrał lepszy co tu gadać.Nie ma co zwalać winy na to czy tamto, każdemu się mogą takie rzeczy przytrafić taki to sport.Po to są dwa mecze i w tym przypadku Unia była lepsza w obu a jak to mówią szczęście sprzyja lepszym. Obawiam się tylko, że teraz nawet ten brązowy medal może być ciężko zdobyć ale wieżyć trzeba że się uda bo będziemy największymi przegranymi tego sezonu niestety :(A wiadomo jakie mogą być tego konsekwencje,a jak nam sponsor odejdzie to będzie po Włokniarzu niestety bo bez kasy to sobie można... :gwizdanie: Ale nie ma co pisać czarnych scenariuszy tylko wygrać z Zielonką i zdobyć ten brąz chociaż na otwrcie łez.
  16. Może tam pisało że następna wymiana rozrządu przy 180 tys. km. Może miał wymieniony przy 90 i wpisali że następna wymiana przy 180. Doczytaj dokładnie albo jedź do ASO i niech Ci sprawdzą czy był wymieniany.
  17. Wielu takich fachowców u nas jest bo ja też już kilka takich widziałem :>
  18. Dziękuję :>
  19. Mnie jeszcze nigdy podczas kontroli Policjant nie sprawdzał czy mam jakieś punkty i czy mam prawko wogóle ważne itd. więc jak by to było moje zródło utrzymania to bym jeździł
  20. Nie wiem dokładnie co będzie ale ja bym napewno im prawka sam nie oddał
  21. A pismo dostałeś poleconym listem czy zwykłym?Jak zwykłym to do kosza wyrzuć i 05.10 Ci się punkty skasują.Gorzej jak to polecony i Ty się podpisałeś ze odebrałeś.
  22. NYNA odpowiedział(a) na kamcom temat w 1.9TDI
    Podjedź do ASO to dostaniesz taki jaki powinien być.Ja zapłaciłem ok 80 zł za czujnik plus oring uszczelniający ok 4zł.Jak po wymiane nadal będzie problem z temperaturą to sprawdź też termostat.
  23. Albo ori w ASO i kosztuje około 40 zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.