Treść opublikowana przez NYNA
-
[ALL] Prawo Jazdy pomocy
Na czym Cię uwalili za pierwszym razem???
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
To już pierwszą 100-kę do przepicia macie
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
NYNA+Ola na 100% potwierdzę w styczniu
-
Ceny paliwa marzec 2026
Dziś rano NESTE Częstochowa: ON - 3,40 PB - 3,37
-
[B7 BDG] Olej w 2,5 TDI V6
Faktycznie wygląda na to że masz nie wymieniony rozrząd więc nie ma na co czekać tylko wymieniać. A sprawdzałeś historię serwisową w ASO czy tam coś jest wpisane na temat wymiany rozrządu?
-
Modyfikator Plus - czy ktoś próbował i czym się różni od ceramizera i teflonu ?
Wątpię żeby na forum się znalazł jakiś samobójca który już to wypróbował.Mam B5 i jakoś nie mam potrzeby zalewania takimi wynalazkami i nie widzę żebym potrzebował robić też szlif. Do malucha to może bym się nie bał tego wlać.
-
[ALL] Płukanie silnika
Czyli jak zwykle nie ma żadnych osób którym się coś po takim zabiegu rozszczelniło ale każdy mówi żeby nie robić. Ja tam płukałem i wielu zanjomych też i zawsze wychodziło na + A opine pseudo fachowców co się się zatrzymali na fiatach 125p i polonezach to sobie można między bajki wsadzić.
-
[B7 BDG] Olej w 2,5 TDI V6
A nie ma www.intercars.com.pl koło Ciebie? Tam wszystko dostaniesz i źródło pewne.
-
[B5 AFN] Co najlepiej wymienić po zakupie ?
Oleju wchodzi 3.8
-
[B5 ABC] Prawe lusterko podgrzewane (problem)
Same maty wymieniasz.
-
[B5 AFN] Co najlepiej wymienić po zakupie ?
Ja tez nie mailem kodu do radia i do ASO pojechałem.10 minut i po sprawie, kosztowało mnie to chyba coś koło 50 zł.
-
[B7 BDG] Olej w 2,5 TDI V6
Pasek jest i raczej bym się zainteresował czy przy 90 tys.km był robiony no i czy ten przebieg 135 km jest 100% pewny(sprawdzałeś w ASO historię serwisową?) bo jak nie to nie zastanawiaj się tylko wymieniaj bo jak ci strzeli pasek to będziesz szukał nowego silnika.
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Ja wymieniłem na Ori i lżej mi wspomaganie chodzi, nic nie cieknie nic nie wyje jest
-
[B7 BDG] Olej w 2,5 TDI V6
Spokojnie możesz wymienić przecież oba to pełne syntetyki a co do filtrów to ori będą pewnie droższe a Knecht jakościowo jest bardzo dobry więc wybór należy do Ciebie
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Jak fajnie że wątek się rozwija Jeszcze kilka stron i silniki 3.0 będą palić poniżej 5 litrów
-
[B7 BLB] Koło dwumasowe do 2.0 TDI - kto robi na pierwszy montaz
Pozazdrościć takiego serwisu U nas w Polsce nie do pomyślenia
-
Auto zabrali mi na parking policyjny
Może to nie być takie proste.Mogą nie wydać samochodu ze względu na nieważne tablice rejestracyjne ale to zależy od Policjanta, jednym wystarczy jak jest ubezpieczenie i przegląd a inni się czepieją że data na tablicach rejestracyjnych już minęła i auto nie może jeździć na tych tablicach i nie pogadasz.
-
[B7 BDG] Olej w 2,5 TDI V6
Co do Oleju to polecam Motul lub Mobil z odpowiednią norma dla Twojego silnika a filtry Knecht.
-
[ALL B5] Uruchamianie spryskiwacza tylnej szyby
Tak po głębszym wciśnięciu załączy się spryskiwacz.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Nie słuchaj głupot tylko zmieniaj na olej z normą 505.01 lub 506.01 lub 507.00 Możesz spokojnie przejść na pełny syntetyk.Jak chcesz to przed wymianą zastosuj Motul Engine Clean i będzie
-
[ALL] 1 KLIKNIĘCIE = 1 CZEKOLADA DLA DZIECKA - zostań Mikołajem
Poszło :>
-
[B5 AKN] ubezpieczenie oc i ac w Mbank
Nie wiem w jaki sposób Twój post ma się komuś przydać na forum??? Jeżeli coś polecasz to napisz jakie mają ceny, ile wyniosła składka za Twój samochód i wtedy coś będzie można wywnioskować, porównać z innymi a tak to wątek bez sensu. Tu jest odpowiedni temat: http://www.a4-klub.pl/smf/wasze_skladki_ocacnw-t37107.30.html
-
[B7 BLB] Koło dwumasowe do 2.0 TDI - kto robi na pierwszy montaz
Z allego jak wiadomo bywa różnie no chyba że masz sprawdzonego sprzedawcę. Inter Cars to pewne źródło i na pewno na podróbkę nie trafisz.
-
[ALL B7] pomoc w wyborze, 18stki nie za duże ?
Ja na zimę się przesiadłem z 16 205/55 na 15 195/65/15 i jest rożnica.Auto lżej się prowadzi i wygodniej manewruje ale to mało istotna różnica ale przy nierównej drodze czy jeździe po dziurach różnica jest naprawde duża.Na 16 czuć było bardziej i głosniej każdą nierówność natomiast na 15 jadąc tą samą drogą niektórych dziur wogóle nie czuję.To tyle OT Na lato do B7 też bym jednak założył 18 ale na zimę 16 i nic więcej.
-
[ALL B6] 195 czy 205 na 15"?
I bardzo dobrze zrobiłeś i nie masz co zmieniać. Wygląd to w zimie raczej nie jest priorytetowa sprawa moim zdaniem.