Treść opublikowana przez NYNA
-
[B5 AFN] Okresowe drganie silnika na wolnych obrotach na ciepłym
Jak na ciepłym tylko to najpierw najlepiej podjechać do jakiegoś kumatego tłumikarza żeby wydech obejrzał(koszt zerowy) sprawdzić też poduszki i później dopiero bym szukał innych przyczyn.
-
[B5 AFN] Okresowe drganie silnika na wolnych obrotach na ciepłym
A dwumasa i sprzęgło miałeś wymieniane?
-
[B5 AFN] Okresowe drganie silnika na wolnych obrotach na ciepłym
Ja bym sprawdził najpierw plecionke i poduchy.
-
[B5 1Z] Czy termostat może się sam naprawić ?
Ja kupiłem u tego sprzedawcy, orginalny i działa http://www.allegro.pl/item462060303_termostat_audi_seat_skoda_octavia_volkswagen_org.html będziesz jeszcze potrzebował oring uszczelniający do niego 4 zł w ASO i 2 butelki 1,5 litra koncentratu G12+ też kupisz u tego sprzedawcy u mnie jeszcze walnięty był czujnik temperatury http://www.allegro.pl/item456684518_czujnik_temperatury_skoda_octavia_vw_golf_iv_audi.html Możesz też kupic te rzeczy w ASO bo nie jest dużo drożej Termostat 80 zł+ oring 4zł, czujnik też 82 zł+ oring 4zł i butelka koncentratu 1,5 litra 42 zł.Wymiana opisana w dziale "warsztat" lub 30 zł u mechanika. Jak te rzeczy wymienisz to z temperaturą będziesz miał spokój na długi czas.
-
[B5 AFN] Poziom oleju
No tego to się wszyscy raczej domyślili że chodziło Ci o 120 tys. i 145 tys, wszyscy poza Yates oczywiście
-
[B5 AFN] po wymianie filtra paliwa nie pali
Kręć wkońcu zapali.
-
[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?
Stacja stacji nie równa. Każdy ma swoje sprawdzone stacje gdzie tankuje i nie ma sie co rozpisywać co lepsze bo to głownie zależy od stacji na jednych kombinują, a na innych nie, a na większość i tak jedzie paliwo z tej samej rafineri.
-
[B6 AVF] Dziwne odgłosy podczas jazdy
No wlasnie przy dodawaniu gazu będzie to słychać. http://www.a4-klub.pl/smf/wszystkie_dziura_na_dolocie_nikt_sie_nie_spodziewal-t16377.0.html;msg191616#msg191616
-
[B6 AVF] Dziwne odgłosy podczas jazdy
To pewnie jakaś dziura w dolocie albo spadł jakiś wąż od IC. Tu masz na szybko podobny temat: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_pojawil_sie_swist_przy_dodawaniu_gazu-t49676.0.html;msg535092#msg535092
-
[B6 AVF] Dziwne odgłosy podczas jazdy
A nie odczuwasz żadnego spadku mocy? Przewody i dolot sprwdziłeś czy jest wszystko szczelne?
-
[B5 AFN] Poziom oleju
Yates Czytanie ze zrozumieniem Ci się kałania "rozrzad miałem wymieniany przy 12000 km a teraz mam przejechane 14500 a wiec nie ma takiej potrzeby"
-
[B5 AFN] Poziom oleju
Nie wiem jak jest dokładnie w B7 ale kontrolka pewnie poinformowała cię o niskim poziomie oleju.Nie o minimalnym czy niebezpiecznym dla silnika bo wtedy zapaliłaby się napewno czerwona kontrolka od oleju a ta poprostu zasygnalizowała że stan się obnizył i pomału należało by się tym zainteresować. A z tego co wiem to te 2.0 są bardzo czułe na olej i paliwo więc pilnuj tego i nie lej byle czego bo będą później wydatki.
-
[B5 AFN] Poziom oleju
Jak dopiero kupiłeś auto to proponował bym wymienić najpierw ten olej No chyba że wiesz na 100% kiedy był wymieniany i jaki był lany to możesz dolać tego samego. Jednak polecał bym wymiane oleju i filtrów nie mówiąc o rozrządzie.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Nie wyświetlają mi się te obrazki. Jedno jest pewne nie oszczędzaj na oleju bo sie to zemści w przyszłości. Napisz do kolegi z forum DZIK on ma Motula w dobrej cenie.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Do 1.9 wchodzi 3.8 litra oleju Olej do silnika z PD odpowiadający normą: 505.01 czy 506.01 czy tez 507.00
-
[ALL B5] Dzienny licznik kilometrów - problem
Ja równierz mam taki u siebie i taki był od nowości. Kumpel ma A4 z 2000r. i ma ten z 1/2 fis
-
Urodziny "Prezesa"
Najlepszego
-
[B6 AVF]Wymieniłem rozrząd w ASO, pali się service
Tylko żeby Ci jakiegoś badziewia nie wlali albo podróbki Nalepiej Motul lub Mobil no oczywiśćie tylko pełny syntetyk do silnika z PD odpowiadający normą: 505.01 czy 506.01 czy tez 507.00 i filtry najlepiej Knecht(oleju,powietrza,przeciwpyłkowy,paliwa) w inter carsie możesz kupić. Filtry to koszt około 200-250 zł a olej około 150-200 zł zależy jaki i gdzie kupisz.U nas na forum kolega DZIK ma dobre oleje i Ci doradzi co wziąć jak nie wiesz. Serwis Ci się mogł włączyć po 15 tys km bo może twoje auto nie miało przeglądów w LL tylko normalnie co 15 tyś. co by było bardzo dobre dla silnika. Tu masz o kasowaniu inspekcji: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t4640.0.html;highlight=kasowanie+inspekcji+w+b6 Wiele rzeczy znajdziesz na forum i zrobisz sam i nie będziesz nabijał kieszeni naciągaczom z ASO i innym. Powodzonka.
-
PZPN -wypowiedź pseudorzecznika
Ciekawe jak w Bratysławie dziś ten bojkot będzie wyglądał.
-
[B6 AVF]Wymieniłem rozrząd w ASO, pali się service
Kupuj dobry olej z pewnego źródła i filtry Knecht i wymienić możesz nawet sam jak masz kanał. Olej najlepiej wymieniać co 15 tys. km i nie kombinować.
-
[B6 AVB] Samochodzik nie odpala :(:(
Podjedź do jakiegoś sklepu,serwisu z akumlatorami to Ci sprawdzą, pomierzą i doradzą jaki wybrać akumlator. Na forum tez jest kilka tematów odnośnie akumlatorów.
-
Kibice żużla
No coraz mniej się inwestuje w szkolenie młodzieży a kupić starych wyjadaczy to żadna sztuka jak się ma dobry budżet,ale tak to się teraz wszystko kręci.
-
Kibice żużla
Nie ma już takiego klimatu jak kiedyś na stadionie i wogóle.Kiedyś prawie zawsze był pełny stadion i ta atmosfera Teraz sportem rządzi tylko kasa i nic więcej się nie liczy.Nie szkoli się młodych bo szkoda pieniędzy i czasu, lepiej kupić dobrego zawodnika i się nie męczyć
-
Kibice żużla
No napewno będzie super widowisko Też takie kiedyś u nas bywały
-
Kibice żużla
Ale wrażenia po takim meczu... bezcenne