Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NYNA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NYNA

  1. Jak na ciepłym tylko to najpierw najlepiej podjechać do jakiegoś kumatego tłumikarza żeby wydech obejrzał(koszt zerowy) sprawdzić też poduszki i później dopiero bym szukał innych przyczyn.
  2. A dwumasa i sprzęgło miałeś wymieniane?
  3. Ja bym sprawdził najpierw plecionke i poduchy.
  4. Ja kupiłem u tego sprzedawcy, orginalny i działa http://www.allegro.pl/item462060303_termostat_audi_seat_skoda_octavia_volkswagen_org.html będziesz jeszcze potrzebował oring uszczelniający do niego 4 zł w ASO i 2 butelki 1,5 litra koncentratu G12+ też kupisz u tego sprzedawcy u mnie jeszcze walnięty był czujnik temperatury http://www.allegro.pl/item456684518_czujnik_temperatury_skoda_octavia_vw_golf_iv_audi.html Możesz też kupic te rzeczy w ASO bo nie jest dużo drożej Termostat 80 zł+ oring 4zł, czujnik też 82 zł+ oring 4zł i butelka koncentratu 1,5 litra 42 zł.Wymiana opisana w dziale "warsztat" lub 30 zł u mechanika. Jak te rzeczy wymienisz to z temperaturą będziesz miał spokój na długi czas.
  5. NYNA odpowiedział(a) na daro temat w 1.9TDI
    No tego to się wszyscy raczej domyślili że chodziło Ci o 120 tys. i 145 tys, wszyscy poza Yates oczywiście
  6. Kręć wkońcu zapali.
  7. Stacja stacji nie równa. Każdy ma swoje sprawdzone stacje gdzie tankuje i nie ma sie co rozpisywać co lepsze bo to głownie zależy od stacji na jednych kombinują, a na innych nie, a na większość i tak jedzie paliwo z tej samej rafineri.
  8. No wlasnie przy dodawaniu gazu będzie to słychać. http://www.a4-klub.pl/smf/wszystkie_dziura_na_dolocie_nikt_sie_nie_spodziewal-t16377.0.html;msg191616#msg191616
  9. To pewnie jakaś dziura w dolocie albo spadł jakiś wąż od IC. Tu masz na szybko podobny temat: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_pojawil_sie_swist_przy_dodawaniu_gazu-t49676.0.html;msg535092#msg535092
  10. A nie odczuwasz żadnego spadku mocy? Przewody i dolot sprwdziłeś czy jest wszystko szczelne?
  11. NYNA odpowiedział(a) na daro temat w 1.9TDI
    Yates Czytanie ze zrozumieniem Ci się kałania "rozrzad miałem wymieniany przy 12000 km a teraz mam przejechane 14500 a wiec nie ma takiej potrzeby"
  12. NYNA odpowiedział(a) na daro temat w 1.9TDI
    Nie wiem jak jest dokładnie w B7 ale kontrolka pewnie poinformowała cię o niskim poziomie oleju.Nie o minimalnym czy niebezpiecznym dla silnika bo wtedy zapaliłaby się napewno czerwona kontrolka od oleju a ta poprostu zasygnalizowała że stan się obnizył i pomału należało by się tym zainteresować. A z tego co wiem to te 2.0 są bardzo czułe na olej i paliwo więc pilnuj tego i nie lej byle czego bo będą później wydatki.
  13. NYNA odpowiedział(a) na daro temat w 1.9TDI
    Jak dopiero kupiłeś auto to proponował bym wymienić najpierw ten olej No chyba że wiesz na 100% kiedy był wymieniany i jaki był lany to możesz dolać tego samego. Jednak polecał bym wymiane oleju i filtrów nie mówiąc o rozrządzie.
  14. Nie wyświetlają mi się te obrazki. Jedno jest pewne nie oszczędzaj na oleju bo sie to zemści w przyszłości. Napisz do kolegi z forum DZIK on ma Motula w dobrej cenie.
  15. Do 1.9 wchodzi 3.8 litra oleju Olej do silnika z PD odpowiadający normą: 505.01 czy 506.01 czy tez 507.00
  16. Ja równierz mam taki u siebie i taki był od nowości. Kumpel ma A4 z 2000r. i ma ten z 1/2 fis
  17. Najlepszego
  18. Tylko żeby Ci jakiegoś badziewia nie wlali albo podróbki Nalepiej Motul lub Mobil no oczywiśćie tylko pełny syntetyk do silnika z PD odpowiadający normą: 505.01 czy 506.01 czy tez 507.00 i filtry najlepiej Knecht(oleju,powietrza,przeciwpyłkowy,paliwa) w inter carsie możesz kupić. Filtry to koszt około 200-250 zł a olej około 150-200 zł zależy jaki i gdzie kupisz.U nas na forum kolega DZIK ma dobre oleje i Ci doradzi co wziąć jak nie wiesz. Serwis Ci się mogł włączyć po 15 tys km bo może twoje auto nie miało przeglądów w LL tylko normalnie co 15 tyś. co by było bardzo dobre dla silnika. Tu masz o kasowaniu inspekcji: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t4640.0.html;highlight=kasowanie+inspekcji+w+b6 Wiele rzeczy znajdziesz na forum i zrobisz sam i nie będziesz nabijał kieszeni naciągaczom z ASO i innym. Powodzonka.
  19. Ciekawe jak w Bratysławie dziś ten bojkot będzie wyglądał.
  20. Kupuj dobry olej z pewnego źródła i filtry Knecht i wymienić możesz nawet sam jak masz kanał. Olej najlepiej wymieniać co 15 tys. km i nie kombinować.
  21. Podjedź do jakiegoś sklepu,serwisu z akumlatorami to Ci sprawdzą, pomierzą i doradzą jaki wybrać akumlator. Na forum tez jest kilka tematów odnośnie akumlatorów.
  22. No coraz mniej się inwestuje w szkolenie młodzieży a kupić starych wyjadaczy to żadna sztuka jak się ma dobry budżet,ale tak to się teraz wszystko kręci.
  23. Nie ma już takiego klimatu jak kiedyś na stadionie i wogóle.Kiedyś prawie zawsze był pełny stadion i ta atmosfera Teraz sportem rządzi tylko kasa i nic więcej się nie liczy.Nie szkoli się młodych bo szkoda pieniędzy i czasu, lepiej kupić dobrego zawodnika i się nie męczyć
  24. No napewno będzie super widowisko Też takie kiedyś u nas bywały
  25. Ale wrażenia po takim meczu... bezcenne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.