Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NYNA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NYNA

  1. Dokładnie przecież moge mieć legalną umowę na 100 euro. A czemu jakoś jak składki wyliczją to się o to nie pytają za ile kto auto kupił tylko sami robią wycenę i od tego płacisz składkę.czyli jak się płaci to im nie przeszkadza czy legalnie czy nie ale jak już oni coś muszą wypłacić to się okazuje że już nie jest tak pięknie.Co za kraj normalnie!!!Niedość że się tyle kasy płaci za ubezpiecznie to jeszcze Ci później nie wypłacą Chyba bym pozabijał jak by mi tak zrobili
  2. NYNA odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://cgi.ebay.de/AUDI-A4-AVANT-2-5-TDI-Quadro_W0QQitemZ170239074552QQihZ007QQcategoryZ9835QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem Zaj... dywaniki ma :notworthy:
  3. Chyba jednak pompa umiera. Spróbuj moze płyn wymienić, może to coś da ale wątpie.
  4. Ja trzema autami jeżdziłem na filtronach i wszystko było ok.Najważniejsze to moim zdaniem żeby je regularnie wymieniać.A co do tego czy założe Knechta czy Filtrona to dla mnie nie ma aż takiego znaczenia i wątpie żeby była aż taka rożnica między tymi filtrami.Co te Knechta mają takiego w sobie że są takie rewelacyjne i dlaczego filtron niby taki zły, bo krajowy???
  5. Poprostu jak nie przeprogramujesz kompa to nie będzie Ci przypominał o zbliżającej się wymianie co 15 tys.km tylko co 30 tys.km. A olej radził bym Ci lać pełny syntetyk i zmieniać co 15 tys. max. bo olej nie jest aż tak drogi a dla silnika to duża różnica. A wybór i tak należy do Ciebie.
  6. Wydłużony przegląd to jest co 30 tys km Normalny co 15 tys km
  7. Mnie po VIN-e nie znaleźli w ASO kodu ale podpieli kompa i odczytali kod 5 minut roboty, 40zł i jest
  8. Lać nie lać zawsze zdania będą podzielone ta ten temat. Ja tam raz na jakiś czas leje dodoatek do paliwka.Lałem do Peugeota 206 2.0HDI i teraz leje do A4 i jest oki Czy pomaga to nie wiem,ale jeszcze nigdy nie zaszkodziło
  9. Tak na szybko orientacyjnie takie znalazlem: http://moto.allegro.pl/item392538853_sprzeglo_audi_a4_a6_80_100_1_6_1_8_2_0_1_9d_vw.html a do traktorka już kolega będzie miał drożej: http://moto.allegro.pl/item393771580_kompletne_sprzeglo_audi_a4_a6_vw_passat_1_9_tdi.html i jak jeszcze dojdzie dwumas a lepiej go ze sprzęgłem odrazu wymienić niż później dwa razy rozbierać wszystko i płacić to jeszcze dojdzie: http://moto.allegro.pl/item396554774_kolo_dwumasowe_audi_a4_a6_superb_passat_1_9_tdi.html
  10. Tu masz cały wątek o spalaniu: http://www.a4-klub.pl/smf/all_a4_spalanie_osiagi_ile_km_na_baku-t1540.0.html Jak poczytasz to się dowiesz że każdemu pali inaczej, każdy ma inny styl jazdy, miasto miastu nie równe itd.
  11. http://www.a4-klub.pl/smf/kody_silnika_audi_a4_modele_b5_i_b6-t4160.0.html 66 KW to 90 koni
  12. Nio to wynik naprawde zaj.... Ja w miescie takiego wyniku jeszcze nie osiągnąłem U mnie kompa nie ma więc wyliczam sam prz tankowaniu od pełna do pełna a rezerwa to się chyba zapala od 7 czy 8 litórw w baku i od stylu jazdy zależy ile na niej przejedziesz.
  13. Mnie na trasie do Włoch też spalanie wyszło 5,2 ale w mieście 5 litrów to raczej jest nie wykonalne, chyba że na holu
  14. Cuś mało ja u siebie to 100 km spokojnie robie.
  15. Wymień ten akumlator i bedziesz miał problem z głowy, bo za chwile sam sobie wymyślisz 100 różnych powodów dlaczego tak się dzieje a na 99% wiadomo że to akumlator.
  16. Sprawdź jakie masz oznaczenie na zbiorniczku płynu od wspomagania. Jeżli jest G002000 i masz zielony korek to raczej powinieneś mieć zielony płyn.
  17. NYNA odpowiedział(a) na marcys temat w Audi A4 B5
    Jeżeli głowica będzie planowana to inna bajka, wtedy to by się zgadzało to 800 zł
  18. Ja też mam na zbiorniczku G002000 i dwa dni temu wymieniałem płyn we wspomaganiu na ori G004000 w ASO 39 zł. Efekty po wymianie to to że wspomaganie zaczęło dużo lżej chodzić i nic mi nie wyje póki co a przejechałem od wymiany 200 km.
  19. NYNA odpowiedział(a) na marcys temat w Audi A4 B5
    Ja bym szybko zmienił tego mechanika
  20. Sprawdz czy Ci rozrząd dobrze złożyli.
  21. NYNA odpowiedział(a) na mydlo temat w Lifestyle i Hydepark
    Do ubezpieczenia raczej biorą cene z Euro-tax a nie z umowy. Ja jak bym zapłacił ze 2 tys. akcyzy to też pewnie bym się o zwrot ubiegał. Ale znając polskie realia to jakieś cyrki z tym będą i pewnie więcej zachodu niż to warte
  22. Dkładnie za to wkońcu tą 100 się pałci. Nie rozumiem po co jeszcze mam diagnoście flaszkę dawać Albo mam sprawne auto i podbija mi badanie albo mam nie sprawne czyli niebezpiecznie jest nim jeździć to wymieniam co trzeba, a nie kupuje flaszke

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.