Treść opublikowana przez NYNA
-
[B5 AVG] Czujnik temperatury cieczy chłodzącej
- [ALL] Ac i kradzież samochodu ...OSTRZEżENIE
Dokładnie przecież moge mieć legalną umowę na 100 euro. A czemu jakoś jak składki wyliczją to się o to nie pytają za ile kto auto kupił tylko sami robią wycenę i od tego płacisz składkę.czyli jak się płaci to im nie przeszkadza czy legalnie czy nie ale jak już oni coś muszą wypłacić to się okazuje że już nie jest tak pięknie.Co za kraj normalnie!!!Niedość że się tyle kasy płaci za ubezpiecznie to jeszcze Ci później nie wypłacą Chyba bym pozabijał jak by mi tak zrobili- Strefa Śmiechu
http://cgi.ebay.de/AUDI-A4-AVANT-2-5-TDI-Quadro_W0QQitemZ170239074552QQihZ007QQcategoryZ9835QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem Zaj... dywaniki ma :notworthy:- [B5 AEB] Jęcząca pompa (ale nie przy max skrecie)
Chyba jednak pompa umiera. Spróbuj moze płyn wymienić, może to coś da ale wątpie.- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ja trzema autami jeżdziłem na filtronach i wszystko było ok.Najważniejsze to moim zdaniem żeby je regularnie wymieniać.A co do tego czy założe Knechta czy Filtrona to dla mnie nie ma aż takiego znaczenia i wątpie żeby była aż taka rożnica między tymi filtrami.Co te Knechta mają takiego w sobie że są takie rewelacyjne i dlaczego filtron niby taki zły, bo krajowy???- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Poprostu jak nie przeprogramujesz kompa to nie będzie Ci przypominał o zbliżającej się wymianie co 15 tys.km tylko co 30 tys.km. A olej radził bym Ci lać pełny syntetyk i zmieniać co 15 tys. max. bo olej nie jest aż tak drogi a dla silnika to duża różnica. A wybór i tak należy do Ciebie.- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Wydłużony przegląd to jest co 30 tys km Normalny co 15 tys km- [ALL B5] czy kod do chorusa jest zapisany w samochodzie ?
Mnie po VIN-e nie znaleźli w ASO kodu ale podpieli kompa i odczytali kod 5 minut roboty, 40zł i jest- [B5 AFN] Czy lać specyfiki czyszczące wtryskiwacze i usuwające osady w silniku?
Lać nie lać zawsze zdania będą podzielone ta ten temat. Ja tam raz na jakiś czas leje dodoatek do paliwka.Lałem do Peugeota 206 2.0HDI i teraz leje do A4 i jest oki Czy pomaga to nie wiem,ale jeszcze nigdy nie zaszkodziło- [B5 AFN] Problem z pierwszym i wstecznym biegiem
Tak na szybko orientacyjnie takie znalazlem: http://moto.allegro.pl/item392538853_sprzeglo_audi_a4_a6_80_100_1_6_1_8_2_0_1_9d_vw.html a do traktorka już kolega będzie miał drożej: http://moto.allegro.pl/item393771580_kompletne_sprzeglo_audi_a4_a6_vw_passat_1_9_tdi.html i jak jeszcze dojdzie dwumas a lepiej go ze sprzęgłem odrazu wymienić niż później dwa razy rozbierać wszystko i płacić to jeszcze dojdzie: http://moto.allegro.pl/item396554774_kolo_dwumasowe_audi_a4_a6_superb_passat_1_9_tdi.html- [B5 AHU] Dane dotyczące spalania - sedan i avant te same spalanie?
Tu masz cały wątek o spalaniu: http://www.a4-klub.pl/smf/all_a4_spalanie_osiagi_ile_km_na_baku-t1540.0.html Jak poczytasz to się dowiesz że każdemu pali inaczej, każdy ma inny styl jazdy, miasto miastu nie równe itd.- [ALL B5] 90-konny TDI w avancie z 96r. ?
http://www.a4-klub.pl/smf/kody_silnika_audi_a4_modele_b5_i_b6-t4160.0.html 66 KW to 90 koni- [B5 1Z] Ile paliwa jest po zapaleniu się kontrolki ?
Nio to wynik naprawde zaj.... Ja w miescie takiego wyniku jeszcze nie osiągnąłem U mnie kompa nie ma więc wyliczam sam prz tankowaniu od pełna do pełna a rezerwa to się chyba zapala od 7 czy 8 litórw w baku i od stylu jazdy zależy ile na niej przejedziesz.- [B5 1Z] Ile paliwa jest po zapaleniu się kontrolki ?
Mnie na trasie do Włoch też spalanie wyszło 5,2 ale w mieście 5 litrów to raczej jest nie wykonalne, chyba że na holu- [B5 1Z] Ile paliwa jest po zapaleniu się kontrolki ?
Cuś mało ja u siebie to 100 km spokojnie robie.- [B6 AWX] Słaby rozruch - słaby akumulator ?
Wymień ten akumlator i bedziesz miał problem z głowy, bo za chwile sam sobie wymyślisz 100 różnych powodów dlaczego tak się dzieje a na 99% wiadomo że to akumlator.- prosze o klikniecie w link.
8- [B5 ADR] Kolor płynu do wspomagania
Sprawdź jakie masz oznaczenie na zbiorniczku płynu od wspomagania. Jeżli jest G002000 i masz zielony korek to raczej powinieneś mieć zielony płyn.- [B5 AFN] 5W-40 czy 10W-40 ?
Jeżeli głowica będzie planowana to inna bajka, wtedy to by się zgadzało to 800 zł- [B5 ADP] Problem ze wspomaganiem
Ja też mam na zbiorniczku G002000 i dwa dni temu wymieniałem płyn we wspomaganiu na ori G004000 w ASO 39 zł. Efekty po wymianie to to że wspomaganie zaczęło dużo lżej chodzić i nic mi nie wyje póki co a przejechałem od wymiany 200 km.- [B5 AFN] 5W-40 czy 10W-40 ?
Ja bym szybko zmienił tego mechanika- [B5 AFN] Silnik zgasł i nie można go odpalić "normalnie" - na holu odpala
Sprawdz czy Ci rozrząd dobrze złożyli.- [B5 AFN] Czy ta A4 wygląda ładnie i co można powiedzieć o osobie która to zrobiła???
Wiejski tjuning :polew:- Zwrot akcyzy
Do ubezpieczenia raczej biorą cene z Euro-tax a nie z umowy. Ja jak bym zapłacił ze 2 tys. akcyzy to też pewnie bym się o zwrot ubiegał. Ale znając polskie realia to jakieś cyrki z tym będą i pewnie więcej zachodu niż to warte- [B6 AKE] Quattro a badanie techniczne
Dkładnie za to wkońcu tą 100 się pałci. Nie rozumiem po co jeszcze mam diagnoście flaszkę dawać Albo mam sprawne auto i podbija mi badanie albo mam nie sprawne czyli niebezpiecznie jest nim jeździć to wymieniam co trzeba, a nie kupuje flaszke - [ALL] Ac i kradzież samochodu ...OSTRZEżENIE