Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NYNA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NYNA

  1. Te 6 litrów to może troche faktycznie za dużo bo chyba 5,5 powinno być ale nie jestem pewnien niech się wypowiedzą użytkownicy 2,5 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t8017.0.html;
  2. To normalne są 2 metody wymiany oleju, a która lepsza to zdania są podzielone. Było o tym na forum poszukaj i poczytaj. Jak Ci odciągali ten olej to powinieneś widzieć ile go sciągneli bo przez rurkę gdzieś musiał spływać przecież. Ogólnie nie masz się czym martwić
  3. 140 czy 240 co za różnica i tak mu pewnie nić nie zrobią bo to Zientarski!!! Zwykły Kowalski pewnie by poszedł siedzieć na pare latek i nikt by nie sprawdzał 15 razy jaka była prędkość.
  4. NYNA odpowiedział(a) na mydlo temat w Lifestyle i Hydepark
    Jakoś tego nie widzę Zresztą 90% ludzi miało dużo zaniżone umowy więc nie będą walczyć o zwrot bo jeszcze się okaże że umowa w Polsce jest na inną kwotę niż ta w Niemczech a tak cisza spokój nikt się nie czepia
  5. Wszystko fajnie pięknie tylko że sprawa w sądzie to moze trwać tyle lat że to auto się zdąży rozlecieć a koszty sprawy, prawnika i wogóle.A wystarczyło przed sprzedarzą podjechać chociaż na stację diagnostyczną na sprawdzenie i było by oki bo każdy diagnosta by to zauważył odrazu.Nauczka na przyszłość zaj...... nie ma co.
  6. Na granicy są zawsze do kupienia i na stacjach też. Zawsze jest oznaczone przy granicy gdzie można kupic więc nie ma ogólnie z tym problemu.
  7. U mnie nawet w ASO po numerach seryjnych się nie dało.Dopiero pod kompa podpieli i kod odczytali. 40zł mnie to kosztowało a ASO
  8. a taki na przykład: http://www.allegro.pl/item392334834_motul_6100_synergie_10w40_5l_f_ra_vat_g4.html
  9. http://www.allegro.pl/item392068879_motul_engine_clean_0_3l_f_ra_vat.html[br]Dopisany: 01 Lipiec 2008, 12:25 _________________________________________________ 5W40 lub 0W40 to są pełne syntetyki. Jak chcesz półsyntetyk to raczej 10W40
  10. Ja bym na Twoim miejscu tego sam nie ruszał bo możesz sobie dopiero kosztów narobić, chyba że się naprawde na tym znasz.
  11. No fakture złatwić to faktycznie nie sztuka. Nie wiem czy Ci sie uda to jakoś sprawdzić bo jak nie to duże ryzyko jeździć
  12. A ten gość z komisu nie ma zadnych rachunków za części ani paragonu nawet? Przecież takie rzeczy się raczej trzyma To gdzie on kupował te części i gdzie wymieniał też nie wie? Troche mi to dziwnie wygląda
  13. Pierwsza sprawa to że logi to raczej do działu diagnostyka Druga to że mnie sie tam nic nie wyswietlam poza paseczkami na żółtym tle Uzyj funkcji i będziesz wiedział gdzie wrzucić logi i w jakim formacie :th:
  14. Śiamo sie zrobi Przynajmniej u mnie tak było.
  15. NYNA odpowiedział(a) na krismikolow temat w 2.5TDI
    http://www.a4-klub.pl/smf/diagnostyka_vag-b24.0/
  16. No to juz od dawna Niemcy przestali jeździc do serwisów, oczywiście nie wszyscy ale to tak jak wszędzie. W sumie nie jest aż tak ważne żeby olej koniecznie w ASO wymieniać.Najważniejsze żeby olej był dobry i filtry a gdzie to bedzie wymienione to juz raczej bez rożnicy bo filozofi wielkiej w tym nie ma, można nawet samemu sobie wymienić.
  17. NYNA odpowiedział(a) na kryha80 temat w 1.9TDI
    http://www.a4-klub.pl/smf/diagnostyka_vag-b24.0/ poszukać troszke się nie chce
  18. Nie wiem czy to jest cos nie tak ale u mnie też tak jest.Nie jest to aż tak uciążliwe żeby mi to przeszkadzało,trzeba się poprostu przyzwyczaić.W każdym aucie chodzi gaz i sprzęgło inaczej w jednym ciężej w innym lżej.
  19. A czy Ty na pewno masz silnik 2.5 Spalanie 5,5 litra też jest jak dla mnie mało prawdopodobne :gwizdanie: Chyba że Ty juz ten cudowny olej nalałeś to sie nie dziwie że nie chce jechać, ale nie masz się co martwić w razie czego w Polsce przy trasie bar z frytkami otworzysz
  20. Jechałem ostatnio do Włoch 2500 km w dwie strony i średnie spalanie 5,2 z klimą i 4 osobami.Prędkość przeważnie 130/140 km/h
  21. Wszystkie 1.9 potrzebują 3,8 litra Chyba że sie mylę to mnie poprawcie
  22. Lej smiało pełny syntetyk :th: Ja też nie wiedziałem jaki olej wlać straszyli mnie że pełny syntetyk wymyje silnik i bedzie po silniku i takie tam głupoty różne Ale na całe szczęście wszedłem na to forum i poczytałem o olejach: http://www.p12.neostrada.pl/oleje.pdf i zalałem pełny syntetyk Mobila 0W40 http://www.allegro.pl/item384343162_olej_mobil_1_0w40_4l_turbo_diesel_odbior_warszawa.html Przejechalem na nim 8 tys.km do tej pory jest wszysko ok :th: Tylko przed wymianą zastosuj sobie Motul Engine Clean http://www.allegro.pl/item382451888_motul_engine_clean_0_3l_f_ra_vat.html I jezdzić i sie nie martwić I nie ma co sluchać mechaników i ich filozofi z XIX wieku
  23. Sprawdz sobie ile Ci zostało klocków poprostu.Mnie się teraz zapaliła ta kontrolka a mam jeszcze polowe klocków.Ponoć to zależy od tego jak jest wtopiony kabel w klocek,czasem jest glebiej wtopiony to się szybciej zapali kontrolka.Wiec nie jest to do końca wiarygodna ta kontrolka.
  24. U mnie tez ostatnio zauważyłem taki delikatny stuk jak krecekierą w prawo i w lewo.Zawieszenie ma 100% ok, a to slychac jakby w środku pod nogami a nie na zewnatrz.Mechanik też nie był w stanie powiedzieć mi co to jest na 100% a nie będę wymieniał na chybił trafił wszystkiego po koleji a w jeździe to wogóle nie przeszkadza więc stwierdziłem że nic nie ruszam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.