Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NYNA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NYNA

  1. Albo serwis za bardzo nie wiedział co się właściwie stało to tak powiedzieli
  2. NYNA odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Jak czujesz w aucie zmiane biegu to TIP a jak jedzie płynnie i nie czuć zmiany to Multi ciężko tego nie wyczuć.
  3. Pojeździj trochę dłużej żeby silnik się dobrze rozgrzał bo jest dość duży mróz i silnik wolno się nagrzewa a jak masz jeszcze włączone ogrzewanie to już wogóle.Obserwuj klimatronik jaką masz temperaturę i co pokazuje licznik. Jak temperatura jest powyżej 80 st. to na liczniku juz dochodzi do 90 i powinna stać nieruchomo pomimo że na klimatroniku może się wahać pomiędzy np: 86-83 ale na zegarach tego nie będzie widać i tak ma być. Jeżeli będzie Ci wariować wskaźnik temp. na liczniku to pewnie do wymiany masz czujnik temperatury.
  4. Pewnie uklad paliwowy albo świece do wymiany. Jak mi paliwa brakło i po zalaniu długo kręciłem żeby odpalił to też mi się kontrolka oleju zapalała także to normalne zjawisko jak długo kręcisz. Wstaw auto do ciepłego garażu niech postoi może paliwo zamarzło, sprawdź filtr paliwa i przede wszytskim czy masz dobre świece żarowe.
  5. W ASO ten koncentrat jest 10 zł droższy( 34 zł) więc chyba nie ma sensu kupować na allegro.
  6. Co to za termostat Ori czy jakiś inny?
  7. To ile stopni było ze Ci zamarzło??? Najlepiej niech Cię ktoś zaciągnie do jakiegoś garażu ogrzewanego na parę godzin i po kłopocie.
  8. Ja się wcale nie denerwuje Z tym tuningiem to trochę śmiesznie zabrzmiało tylko
  9. Może u Ciebie tak jest ale u mnie nie ma nie było i nie będzie wstecznego wciskanego i nikt nie robił tuningu jak to napisałeś
  10. Bo pewnie mieli dobrego znajomego diagnostę który im zrobił pierwsze badanie techniczne a jak masz już badanie to nikt później nic nie sprawdza i zarejestrujesz bez problemu.Gorzej jak się coś stanie(wypadek itd.)to pan diagnosta który dopuścił to auto do ruchu może mieć problemy.
  11. Bardzo ciekawa teoria :gwizdanie:
  12. U mnie było tak że zapaliła mi się ta kontrolka więc pojechałem wymienić klocki.Na miejscu okazało się że mam jeszcze połowę klocków.Ponoć często jest tak że przewód jest za głęboko wtopiony w klocek i jak klocek się zetrze do miejsca gdzie jest przewód to się zapala kontrolka.Mi mechanik zrobił tak że zgasła bez wymiany i już zrobiłem od tego czasu trochę km i jest ok. Przy okazji zmiany kół na zimowe sprawdzałem klocki i nadal są jeszcze ok.
  13. Oleju wchodzi 2,25 i z tego co ja się dowiadywałem w ASO to właśnie takim mobilem u mnie była skrzynia zalana i na taki też wymieniłem. U mnie wsteczny wchodzi bez żadnego wciskania.
  14. Podjedz do ASO i niech Ci po numerze VIN sprawdzą jaki powinieneś mieć olej do skrzyni. W ASO mają oleje do skrzyni w cenach od 35 zł do 90 zł za litr więc może akurat u Ciebie nie będzie ten najdroższy wlany. U mnie niestety był wlany ten za 90 zł i dowiedziałem się że był tam lany ten olej http://www.mobil.pl/Poland-Polish/Lubes/PDS/GLXXPLCVLMOMobilube1SHC75W-90.asp
  15. Fabrycznie to Mobila 75W90 lali.
  16. Jak Ci skacze temperatura to pewnie czujnik temperatury a jak nie może się nagrzać do 90 stopni to termostat. Jak możesz to podłącz VAG-a jeżeli to czujnik to powinien błąd pokazać.Sprawdź też temperaturę na VAG-u jak będzie taka niska jak na zegarach pokazuje to termostat.
  17. Buteleczka STP to koszt 15- 18 zł zależy gdzie kupujesz.
  18. Dziwne jest to że węże masz zimne bo to że jak jest zimno i na postoju przy włączonym ogrzewaniu spada temperatura to normalny objaw. Termostat we wszystkich 1.9 się łatwo i szybko wymienia.
  19. NYNA odpowiedział(a) na whitebox temat w 1.9TDI
    To nie wymieniaj jak nie chcesz i jeździj na niedogrzanym silniku Wymiana termostatu nie zawsze pomaga ale w 90% pomaga bo bardzo częsta usterką jest właśnie termostat albo czujnik i od tego każdy zaczyna jak to nie pomaga to dopiero można szukać dalej no ale jak Tobie szkoda wydać 86 zł żeby się przekonać i mieć święty spokój to ja nie wiem jakiej czego Ty oczekujesz że ktoś tu jest wróżką albo Ci telepatycznie samochód naprawi
  20. Neste Częstochowa Pb - 3.17 ON - 3.17
  21. Właśnie po to tak napisałem żeby wstawił poduszkę i zrobił to tak jak powinno być bo krew mnie zalewa jak ktoś kombinuje z jakimiś opornikami i innymi cudami i później tak jeżdżą albo co gorsza sprzedają takie auto. Opornik to trzeba takim ludziom wstawić ale do głowy.
  22. Jak będzie poduszka to zgaśnie.
  23. NYNA odpowiedział(a) na whitebox temat w 1.9TDI
    Ja jak miałem problem z temperaturą to się wogóle nie zastanawiałem i nie szukałem nie wiadomo jakich przyczyn tylko wymieniłem termostat i czujnik i mam święty spokój.Koszt niewielki bo w ASO 80 zł termostat i 80 zł czujnik 1,5 litra koncentratu G12+ 34 zł w 1.9 z wymianą nie ma problemu bo jest latwy dostęp więc po co się stresować.
  24. Wymieniłem na wiosnę jakoś kwiecień czy maj i przejechałem z 20 tys. km od tego czasu i nic się nie dzieje i nie ubywa mi nic w zbiorniczku.
  25. Benzyną ekstakcyjną też się super czyści

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.