Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pablo2506

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pablo2506

  1. Ja się nie znam za bardzo ,ale jeśli nie pokazuje otwartych drzwi kierowcy na fisie to może takie mikro styki w zamku drzwi. Ale jeśli nie pokazuje żadnych otwartych drzwi to może być moduł komfortu. Podłącz jeszcze VCDS jak masz możliowść. I sprawdź bezpieczniki 38 ,15 amper w b7 , nie wiem jak w b6. Ale popatrz jeszcze na rozpiskę i poszukaj Zentral Komfortelektronik w b7 są daw bezpieczniki od tego.
  2. A fis pokazuje otwarte drzwi?
  3. Ja też tak uważam ale kolega wyżej pyra111 chyba tak zrobił lub coś nie czaję po tym rumie
  4. Tak jak w temacie czy jest możliwość zamontowania lusterek zewnętrznych z a6 c6 do a4 b7? Jesłi tak to czy P&P czy trzeba piny przemieniać lub coś przerabiać? Jeśli jest taki temat to sorki, ale ja niemogę go znaleść.
  5. podłączyłeś oświetlenie przestrzeni nóg pod schowek pasażera?
  6. Poszukaj tu http://a4-klub.pl/index.php?/topic/325901-podswietlenie-przestrzeni-nog/ Ja w tym tygodniu już to zrobiłem ale podłączyłem się oryginalnie do modułu komfortu. Założyłem żarówki z czterema ledami ale słabo to świeć, też myślę coś o pasakach led.
  7. Pablo2506 odpowiedział(a) na buka1207 temat w Audi A4 B5
    To ściągnij tapicerkę wyciągnij zamek i zobacz co się stało
  8. Pablo2506 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Panowie ja niestety muszę odwołać swój przyjazd , niestety siła wyższa.
  9. Pablo2506 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Dobry pomysł z tą aktualizacją , a ja widzę 5 osób chętnych . Może jeszcze kogoś zwerbujemy
  10. Jeśli masz win 7 to wejdź w panel sterowania , sprzęt i dźwięk ,dźwięk , i tam zaznacz HDMI
  11. Ja po tym jak mi przekładnia poszła mechanik zalał jakiegoś czerwonego nie pamiętam marki ale mogę się dowiedzieć. A co do tych zielonych to mechanik mówił, że one ciągną wilgoć z powietrza, później woda się skrapla w płynie i zaczynają rdzewieć elementy przekładni itp. a potem to tylko z górki do wymiany.
  12. A co pad Ci czy czy chcesz zamontować czujniki cofania
  13. Ja również wykorzystałem pasek led a oto zdjęcia <a href="http://www.fotosik.pl/zdjecie/fb2389757f12848f"target="_blank"><img src="http://images78.fotosik.pl/204/fb2389757f12848fmed.jpg" border="0" alt="" /></a> <a href="http://www.fotosik.pl/zdjecie/6319c6159741f9f3"target="_blank"><img src="http://images78.fotosik.pl/204/6319c6159741f9f3med.jpg" border="0" alt="" /></a> <a href="http://www.fotosik.pl/zdjecie/09172705941c5c1b"target="_blank"><img src="http://images76.fotosik.pl/204/09172705941c5c1bmed.jpg" border="0" alt="" /></a>
  14. Pablo2506 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Dla mnie może być 23 , Narka
  15. Pablo2506 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Ta Fulda by odpowiadała, Przyjmuję wyzwanie. A jak jest z terminem? Styczeń ,luty? No ja muszę sobie pierw urlop załatwić, bo robię w hotelu w sobotę do roboty. Jeszcze zapytam się innych?
  16. Pablo2506 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    No to mógłby się przejechać na pierwszego spota te 340, jeszcze się dowiem czy inne osoby z tego landu i może z Bayernu by byli też chętni
  17. Pablo2506 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Ja jestem z okolicy Kleinaspach ,wioska 40 km na północ od Stuttgardu No tak to racja a czy była by możliwość bardziej na południe?
  18. Pablo2506 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    To jest wiocha Kleinaspach.
  19. Pablo2506 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Ja jestem chętny i z południa , najbliżej mam do Erfurt , 300 km.
  20. Pablo2506 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Witam wszystkich jestem z okolic Stuttgartu też bym wpadł na zlot. Mam VCDS jesli ktoś potrzebował by pomocy to piszcie No ja jestem z okolicy Backnang
  21. A jak przez vcds sprawdziłeś ciśnienie klimy?
  22. A czy znasz też numer pinów tego złącza? Sam odpowiem , może się komuś jeszcze przyda. Te piny mają numer 000 979 121 E
  23. A w którą kostkę w module podpiąć te cztery piny od oświetlenia nóg?
  24. A jak podłączyć orginalne oświetlenie nóg? Które piny od modułu dopowiadają za daną lampkę? Czy plus i minus idzie z modułu do lampki lub jest to inaczej zrobione? Z góry dzięki , życzę miłego dnia.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.