Treść opublikowana przez Rosemeyer
-
[ALL B6] Ori dojazdówka
to jest wlasnie dojazdowka dokladana fabrycznie do A4 - mozesz sobie nawet ja po nr czesci sprawdzic i porownac
-
[B7 BLB] Koło dojazdowe/zapasowe
w kwietniu bylo juz wszystko na ten temat... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=127036.0;highlight=dojazdowka
-
[ALL B6] Koła 18' i zawias 1BE
zgodnie z fabryczna homologacja przy 18 jest 235x40. Miałem takie kola u siebie z zawias 1BE i było bardzo ok. Nie była to ani deska ani kanapowoz. Przez 3 lata jezdzenie ani razu nie uszkodziłem ani felgi ani opony. Co do homologowanych rozmiarow kol i opon to warto sie ich stosowac, bo w skrajnym przypadku kola niezgodne z homologacja moga posluzyc jako pretekst do np odmowy wyplaty odszkodowania przez ubezpieczyciela. rzeczoznawca moze stwierdzic, ze przyczyna ew wypadku, mimo ze byl on z nie naszej winy, lezy wlasnie po naszej stronie, bo zamontowalismy kola niezgodne z homologacja producenta, ktore mogly miec wplyw na zachowanie pojazdu. jeden taki absurdalny przypadek znam...
-
[ALL B6] Ori dojazdówka
ET oryginalnej dojazdowki to 35
-
[ALL B6] Ori dojazdówka
Jak nie jak tak - d*pa z Ciebie a nie poszukiwacz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=127036.0;highlight=dojazdowka
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Po lewej beton a po prawej tir - takie zabawy nie przejda, bo od lusterka do lusterka jest ponad 2m
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
parkowac moze i na najnizszym trybie - akurat wysokosc nie wplywa na przeszkadzanie, a profil opony. korzystanie z lifta przy parkowaniu, to troche tak jak odsuwanie szyby zeby bylo lepiej widac a za to to szacun, bo jezdze prawie 2m-ce i przyzwyczaic sie nie moge. Q7 jest szerokie i nie wszedzie sie miesci, a do kompletu z racji dlugosci i rozstawu osi kiepsko skreca. Nie da sie tym parkowac przodem ani normalnie zawraca - trzeba zajezdzac jak ikarusem O parkowaniu w ciasnych parkingach lub waskich uliczkach mozna zapomniec - jak juz sie gdzies wpsujesz to nie wysiadziesz bo drzwi sa dlugie Samochod srednio sie nadaje do jazdy po miescie i parkowania na ulicy/parkingach w centrum. Ja na szczescie robie to rzadko, a po zamianie miejsc moge nawet w garazu pod biurem zaparkowac hahaha
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Jeszcze nie przecieka? :gwizdanie: W ASO jak zamawiałem z ojcem A5, przy opcji szyberdach padło pytanie czy mamy go w Q7. Poinformowali nas o tym problemie, występuje w Q7, nawet nie wiedzą jak to rozwiązać :gwizdanie: My na szczęście nie mamy nie, a jak zacznie to mam to w d... bo mam 5lat gwarancji. Swoja droga to pierwsze slysze o takim przypadku, a gdyby to byl jakis masowy problem to mialbym info z pierwszej reki.
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
5cio - nie ma 7os ciezarowek
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
JEZUUUU a kiedy dokladasz Q? Dasz rade do najblzszej zimy?
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
RR tez mi sie podoba, zwlaszcza MY2011 - wyglada super z zewnatrz i mam bardzo fajne wnetrze. Niestety moj luzny stolec skonczyl sie na Q7 a na mysl o RR MY 2011 dostalem zatwardzenia
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Turdzi pierwszy raz sie z Toba nie zgodze co prawda X5 mi sie podoba i zawsze mi sie podobało, ale ma z d*py FISa, nie ma pneumatyki i porownywalnego silnika. ok, po lifcie jest 40d z 305/6 KM, ale 1) to nie V8, a po 2) to nowy model i poki co sporo kasy kosztuje. ML, z calym szacunkiem dla gwiazdy, ale jest wg mnie zbyt tandetny i, tu juz rzecz gustu, po prostu brzydki. Dlugo sie zastanawialem nad nowym autem i jak dla mnie to wlasnie Q7 ma najwiecej plusow i najmniej minusow. Rozwazalem też Allroada, ale nie moglem znalezc fajnego 3.0TFSI. 3.0TDI szału nie robi, a tym razem chciałem mieć samochód który potrafi jezdzic - no i mam 2,5tonowa krowe, ktora jezdzi i gada lepiej od mojego poprzedniego leona cupry
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
domyslam sie, ze pytasz o profil 295x35
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
nie ma dramatu - ok. 15cie. W trasie 9-10
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Miala byc zmiana na wiekszy no i jest Audi Q7 4.2 TDI S-line MY2009 - S-line x2 - zewnętrzny i wewnętrzny - Sportowe fotele elektrycznie regulowane z pamięcią dla fotela kierowcy i pasażera - Elektrycznie regulowana kolumna kierownicy - Kierownica z funkcją zmiany przełożeń - Tapicerka skórzana Verano - Tunel środkowy obszyty skórą - Boczki drzwi w alkantarza, podłokietniki i dodatkowo uchwyty/klamki obszyte skórą - Podsufitka w alkantarze - Lusterka elektrycznie składane i przyciemniane z pamięcią - Ogrzewanie postojowe - Klimatyzacja 4strefowa - 4x podgrzewane fotele - Nawigacja MMI 2G - BOSE Surround Sound - Audi Music Interface - Zmieniarka CD/MP3 - Tempomat - Reflektory ksenonowe - Zawieszenie pneumatyczne Adaptive Air Suspension - Elektrycznie sterowany hak holowniczy - Elektrycznie otwierana klapa bagaznika - HomeLink - Felgi 21" Audi Exclusive PQN - Dach szklany OpenSky - Listwy wykończeniowe Piano - Pakiet Oświetlenie - Przyciemniane tylne szyby - Aluminiowe listwy zewnętrzne i relingi - Czujniki parkowania z kamerą cofania - Regulowane tylne fotele/kanapa (przesuwane siedzisko, regulacja oparcia) Mody: Grill poliftowy Grzana kiera na zime Rolety Podświetlanie listw dekoracyjnych z poliftowego Pakietu Oświetlenie AV - podobnie jak w A4, 2xekrany Alpine+zmieniarka DVD Alpine, tu dodatkowo tuner DVB-t Kenwood'a: Pakiet Schowek: siatki na oparciach i w bagazniku - wreszcie mam miejsce na sluchawki... Blenda w Piano i "letnia" kiera z chromowanymi lopatkami: Galka zmiany biegow z RS6 - duzo fajniejsza niż S-line'owa czy od V12: Kratka "ciezarowki" we flocku: Fotki z sesji z http://piotrpiechocki.viewbook.com
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
bede ogladal w srode - dam znać po ogledzinach i pewnie jakas fote/y wkleje
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
zgadzam sie z Toba - z cena przesadzilem, co dodatkowo potwierdziles wklejonymi linkami. Jezeli gole 2.7tdi kosztuje 79, to moja cena powinna zaczynac sie od 9tki. Niestety mleko sie wylalo - auto jest sprzedane. Jutro z nowym wlascicielem dogadujemy szczegoly. A Tobie proponuje nabijac posty w innych topicach, bo tu troche smiecisz...
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
Chyba od srodkowego po tlumiki od S4. [br]Dopisany: 11 Maj 2010, 09:01_________________________________________________Tym razem już na poważnie Sprzedam auto - szczegóły http://allegro.pl/show_item.php?item=1153807670
-
[ALL] Zdejmowanie haka z kluczykiem
podobnie - przekrecasz pokretlo, potem je odciagasza az ci sie w pelni zapadka otworzy, wkladasz hak, puszczasz pokretlo i siedzi. pozostaje przekrecic kluczy i koniec.
-
[ALL B7] Lodowka w b7
3 redbulle sie zmieszcza i cos cienkiego/plaskiego
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
BOSE z Q7 to ma byc hardcore?! wsadz B&O z Q7 lub A8 - to będize hardcore. chociaz znam jedna taką osobę co dałaby radę - Bartek, co Ty na to?
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
jest tylko podgrzewana a zas szyba tlumiaca ma inna kocowke litwerowa G lub J szkoda, chociaż dla samego koloru warta jest "zachodu" ;-) ja u siebie mam acoustica, ale mam lekkiego odpryska i mogłbym ja wymienić. tyle tylko że mam acoustica i trochę mi szkoda się go pozbywać. chociaż z drugiej strony i tak pewnie g...no on daje
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
chlopaki a ta szyba jest tez "acoustic" czy tylko podgrzewana?
-
[B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
ja od zakupu zrobilem 55tys i poza klockami nic nie wymienialem. kupilem przy przebiegu 11tys i jak latwo policzyc na szafie jest 66tys i poki co zadnych usterek, problemow itp., wiec nie ma co dramatyzowac. a akcje serwisowa sa zawsze robione w aso i za free. ja u siebie mialem dwie, ponad dwa lata temu - nie pamietam ich kodow, a nie chce mi sie isc po ksiazke, ale jedna to byla zmiana softu, po ktorej auto zaczelo jezdzic dolem, a druga to byla wymiana chyba jakiejs srubki czy innej pierdoly przy silniku, ale nie pamietam dokladnie co to bylo.
-
[B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
nie wiem czym jezdziles wczesniej ale wg mnie przesadzasz zrob sobie akcje serwisowa (byla zmiana sterownika silnika) i poczujesz roznice. ja nie narzekam, ale ja akurat od 7lat jezdze na zawiasach sztywniejszych i wiekszych kolach. na zime mam co prawda 16tki, ale po ich zmianie jakos nie odczuwam strasznej roznicy.